Tablica biurowa

Projekt aktywnego biura

Projekt aktywnego biura: Pracuj tam, gdzie umysł, a nie tam, gdzie biurko!

Czytaj więcej

Tablica biurowa

Współczesne biuro to zwykle złożony system zależności między pracownikami. Dobra organizacja pracy wymaga współpracy. Informacyjne tablice biurowe mogą być pomocne w organizacji czasu pracy, podziale obowiązków, przekazywaniu ważnych informacji. Tablice magnetyczne są nieocenioną pomocą podczas spotkań i prezentacji. Na rynku występuje wiele tablic do prezentacji, które różnią się pod względem wytrzymałości, przeznaczenia i sposobu użytkowania. Do celów komunikacji może służyć prosta tablica korkowa. Korek to materiał przyjazny dla środowiska, który pozwala na wielokrotne użytkowanie tablicy przez długi czas, bez uszkadzania powierzchni. Stylowa i klasyczna tablica korkowa stanowi naturalny akcent w biurze albo w pokoju nauczycielskim. Przyda się też jako wyposażenie każdego domu. W kuchni albo w pokoju dziecka może służyć jako miejsce wymiany informacji albo codzienny planer, przypominając o obowiązkach i przyjemnościach. Możesz używać szpilek albo pinesek do mocowania informacji bezpośrednio do takiej tablicy ogłoszeń. Tablica korkowa jest doskonała do użytku w biurze, sali konferencyjnej oraz recepcji. Wzrok przyciąga szczególnie nasza okrągła tablica z korka dodająca charakteru każdemu pomieszczeniu. Brązowy korek nada otoczeniu naturalnego akcentu, wprowadzając naturę do wnętrza. Można łączyć okrągłe szklane tablice do pisania z naszej oferty, tworząc oszałamiający efekt na ścianie. Na przykład połączenie tablicy korkowej z różową szklaną tablicą do pisania, lustrzaną tablicą szklaną i zieloną tablicą szklaną będzie zarówno przyciągającym wzrok akcentem w miejscu pracy, jak i praktyczną przestrzenią do dzielenia się informacjami. Łatwy montaż za pomocą dostarczonych śrub na pewno nie sprawi kłopotu. Możesz zamówić szpilki lub pineski do swojej tablicy ogłoszeń z naszego asortymentu akcesoriów. Być może zainteresuje Cię tablica magnetyczna, która ma znacznie więcej funkcji. W AJ Produkty oferujemy szeroką gamę artykułów, które pomogą stworzyć dobrą prezentację, przygotować szkolenie czy spotkanie grupowe. Znajdziesz u nas flipcharty, tablice korkowe, tablice suchościeralne o właściwościach magnetycznych, planery tygodniowe, miesięczne i roczne oraz szereg przydatnych akcesoriów.

Tablica magnetyczna

Tablice magnetyczne to prawdopodobnie najpopularniejszy rodzaj tablic stosowany w biurach i w placówkach szkoleniowych. Te tablice suchościeralne, o różnych rozmiarach, mają wiele zastosowań. Nasza tablica magnetyczna mająca właściwości suchościeralne ma wysokiej jakości powierzchnię, którą łatwo wyczyścić. Wystarczy spryskać ją wodą lub umyć specjalnym środkiem do tablic w przypadku użycia markera permanentnego. Jej twarda powierzchnia emaliowana jest szkłem optycznym. Tablica charakteryzuje się również eleganckim designem, ponieważ nie ma ramy, a elementy montażowe są ukryte. Cechuje ją łatwy montaż. W związku z tym taka tablica magnetyczna to doskonały wybór do każdego nowoczesnego biura oraz idealny sprzęt do zajęć edukacyjnych. Świetnie spełnia swoją rolę także na salach konferencyjnych. Ta tablica suchościeralna ma długą żywotność. Gwarancja na powierzchnię roboczą to aż 30 lat. Do sprzętów magnetycznych możemy wykorzystać szereg przydatnych akcesoriów, takich jak markery, wkłady do gąbek, magnesy do tablic, paski i kropki służące na przykład do oznaczania wydarzeń na planerach. Kropki i paski o właściwościach magnetycznych w różnych kolorach są łatwe przemieszczania. To artykuły wielokrotnego użytku. Można też po nich pisać, dzięki czemu w jeszcze lepszy sposób wykorzystasz właściwości tablicy magnetycznej. Praktycznym rozwiązaniem do biura jest mobilna tablica suchościeralna z wysokiej jakości emaliowaną powierzchnią. Tablica suchościeralna to konieczność w każdym pokoju konferencyjnym. Stanowi perfekcyjne narzędzie do prezentacji i wspólnych narad. Mobilna tablica suchościeralna charakteryzuje się funkcjonalnym, stylowym, eleganckim designem. Wyposażona jest w cztery kółka do szybkiego transportu pomiędzy pomieszczeniami. Dwa kółka wyposażone w hamulce zabezpieczają tablicę przed odsuwaniem się podczas pisania. Twarda i trwała powierzchnia sprawia, że tekst jest wyraźny, dobrze widoczny i łatwy do czyszczenia. Rama wyposażona jest w małą półkę na pisaki, dzięki której masz markery, gąbkę i spray do czyszczenia w zasięgu ręki. Dodatkowo magnetyczna powierzchnia umożliwia zaczepianie prezentacji i wydruków za pomocą magnesów bezpośrednio do powierzchni tablicy. Wówczas sprzęt może służyć również jako tablica informacyjna. Tablica dostępna w kilku rozmiarach nadających się do biur i sal konferencyjnych.

Planery magnetyczne

Planery różnego typu bardzo ułatwiają codzienne życie w biurze. Magnetyczny planer tygodniowy wykonany z hartowanego szkła ułatwia cotygodniowe planowanie zajęć. Wyposażony jest w półkę na pisaki, co sprawia, że są one zawsze pod ręką. Tablica z dużymi, przejrzystymi kolumnami i wierszami do wpisywania informacji jest czytelna i przejrzysta. Każdy dzień składa się z osobnych kolumn z ośmioma wierszami. Można używać magnesów lub innych znaczników i sprawić, że planowanie będzie jeszcze skuteczniejsze. Podobne zadania spełnia planer miesięczny. Może służyć na przykład do tworzenia i monitorowania planu pracy czy zajęć dydaktycznych. Posiada miejsce do wpisania zajęć na każdy dzień miesiąca oraz miejsce do zrobienia notatek. Planer roczny może usprawnić organizację pracy zespołu. Pozwoli zaplanować dni robocze i zaznaczyć dni wolne. Dni zaprezentowano w wierszach, a miesiące w kolumnach. Każdy dzień posiada własne pole na notatki. Wszyscy pracownicy biura będą w stanie z wyprzedzeniem zobaczyć nadchodzące spotkania i wydarzenia. Ciekawym narzędziem są tablice magnetyczne do planowania frekwencji. Z tablicą frekwencji codzienne sprawdzenie obecności będzie dostępne dla każdego pracownika. Można zapisać imiona pracowników, dodać komentarze, ważne informacje, zaznaczać obecność i absencję. Co ważne, używając magnesów można szybko zaktualizować informacje.

W AJ Produkty mamy nowoczesne narzędzia przydatne do przekazywania informacji i tworzenia prezentacji. Nasze mające właściwości magnetyczne tablice w dużym stopniu wykonane są z materiałów z recyklingu oraz nadają się do recyklingu po zakończeniu użytkowania. Oferujemy gabloty, planery, ramy na plakaty, ekrany wygłuszające. Nasza prosta klasyczna rama zatrzaskowa chroni plakaty i zapewnia stylową prezentację reklam wewnątrz i na zewnątrz budynków, ponieważ wyposażona jest w przezroczystą osłonę plastikową. Rama wykonana jest w całości aluminium – lekkiego materiału, który nie rdzewieje. Zatrzaski umożliwiają szybkie i sprawne umieszczanie oraz wymianę reklam. Na zewnątrz budynków przyda się gablota informacyjna z filcową powierzchnią i drzwiami z hartowanego szkła. Jest trwała i odporna na trudne warunki atmosferyczne. Chroni ogłoszenia przed zniszczeniem, brudem i wilgocią. Drzwiczki można zamknąć, co zapobiega dostępowi osób nieupoważnionych. To doskonały wybór do biur, szkół i innych miejsc publicznych.

Z kolei panele akustyczne to proste rozwiązanie, które wygłuszy nadmierny hałas, powodując, że będzie słyszalny w znacznie mniejszym stopniu. Jednocześnie takie panele to ekskluzywne tablice ogłoszeniowe. Tapicerowane tkaniną wełnianą panele w modnym szarym kolorze, umożliwiają przyczepianie do nich wiadomości. To świetny przykład produktu dwa w jednym. Montaż paneli absorbujących hałas na ścianie jest łatwym i skutecznym sposobem tworzenia spokojnego i przyjaznego środowiska akustycznego dzięki klasie dźwiękochłonności A, a jednocześnie daje nam miejsce do komunikacji z pracownikami. Innym tego typu produktem jest nowoczesna ruchoma ścianka prezentacyjna wykonana z porowatych płyt pokrytych tapicerką z tkaniny. Można przypinać na niej informacje przy pomocy pinesek podczas prezentacji, a jednocześnie stanowi element dźwiękochłonny.

Oferowane przez nas meble i produkty przydadzą się w biurze, na salach szkoleniowych i salach konferencyjnych. W przypadku pytań dotyczących cech produktów skontaktuj się z naszymi pracownikami na czacie, postaramy się wyjaśnić wszelkie wątpliwości.