Zegary ścienne – praktyczne rozwiązanie i dekoracja

Czas to pieniądz – ale nie tylko dlatego warto wybrać odpowiedni zegar ścienny do Twoich pomieszczeń biurowych albo recepcji. Współczesne zegary ścienne biurowe, których cena wcale nie jest taka duża, mogą być wykorzystywane jako dekoracja przestrzeni dzięki nowoczesnemu lub klasycznemu designowi, który we właściwy sposób podkreśli klimat urządzanej przestrzeni. Oczywiście pełnią też przede wszystkim rolę użytkową, dlatego wybierając na przykład zegar na hale produkcyjną lepiej kierować się jego funkcjonalnością i czytelnością tarczy lub wyświetlacza, wybierając raczej duży model, a czynniki takie jak wygląd czy cena stawiając na drugim miejscu.

Zegar ścienny elektroniczny jako narzędzie organizacji pracy

Właściwe rozplanowanie czynności w czasie pracy służy zwiększeniu produktywności pracowników i poczuciu jego dobrego wykorzystania. Zegar elektroniczny ścienny z dobrze widocznymi wskazówkami pozwoli każdemu pracownikowi zapanować nad mijającym czasem i dostosować do niego swoje obowiązki. W ofercie sklepu internetowego AJ Produkty znaleźć można także zegary ścienne do biura: niska cena idzie w parze z ich wysoką jakością i funkcjonalnością. Posiadamy modele o różnych wielkościach; bez problemu znajdziecie u nas zegary zewnętrzne mające średnicę od 22,5 do nawet 60 centymetrów, o klasycznej białej tarczy ze wskazówkami przesuwającymi się w prawo i czarnych, wyjątkowo czytelnych cyfrach widocznych już z daleka. Do większych obiektów i pomieszczeń świetnie nadadzą się specjalne zegary na hale produkcyjne o powiększonym wyświetlaczu, z którego sczytanie treści będzie dzięki temu o wiele łatwiejsze.

Klasyczny zegar ścienny do biura

Poza pomieszczeniami biurowymi w niektórych przypadkach także przydaje się panowanie nad terminami i czasem. Służą temu dostępne w asortymencie AJ Produkty elektryczne zegary sterowane radiowo naścienne, które bez problemu pracują w trudnych warunkach pogodowych. Dzięki zastosowanym materiałom do ich produkcji są wodoodporne, a czarne, pogrubione cyfry na białym tle pozwalają odczytać wskazywany czas nawet w najtrudniejszych warunkach na zewnątrz. Cena takiego modelu jest porównywalna z tym bardziej zaawansowanymi technologicznie jak na przykład zegary ścienne radiowe z automatycznym systemem wykrywania i ustawiania godziny.

Ciche zegary ścienne

Skupienie przy pracy jest czasem niezbędne do jej prawidłowego wykonania, a każdy, najdrobniejszy nawet szmer może przeszkadzać, szczególnie wrażliwym osobom, w osiągnięciu tego stanu. Specjalnie dla ich potrzeb oferujemy ciche zegary przemysłowe do powieszenia na ścianie, w których bezszelestnie przesuwający się po tarczy zegara sekundnik nie wydaje żadnego dźwięku, sprawdzając się dzięki temu w miejscach pracy, w których zachowanie ciszy bywa bardzo istotne dla wielu osób: żłobki, szkoły, kuchnie czy w miejscach przemysłu spożywczego. Cichy zegar ścienny znajdzie też duże zastosowanie w miejscach biurowych i tam, gdzie obsługuje się klientów (sale sprzedażowe, sale obsługi, gabinety, sale konferencyjne). Wśród naszej bogatej oferty są także zegary ledowe, które sprawdzają się w warunkach zewnętrznych jak chociażby taras, ogród albo firmowe patio w budynku korporacyjnym.

Zegary ścienne sterowane radiowo

Jeśli zależy nam na precyzyjnym określaniu czasu ważnym w niektórych miejscach pracy, idealnym rozwiązaniem jest zegar sterowany radiowo lub zegar ścienny elektroniczny wykorzystujący technologię LED. Jest on bowiem automatycznie ustawiony na odbieranie sygnału z zegara atomowego w Brunszwiku w Niemczech. Śledzi także czas letni i zimowy, dzięki czemu nie wymaga ustawiania go ponownie po jego zmianie. Zegary biurowe z zewnętrznym sterowaniem to znaczne ułatwienie dla osób, które zapominają o zmianie czasu.