Zegar do biura

Mówi się, że szczęśliwi czasu nie liczą, jednak mało kto oprze się zakupowi dobrej jakości, oryginalnego zegara ściennego. Duży zegar ścienny do wnętrz w stylu industrialnym, takich jak loft, albo oryginalny zegar w stylu vintage będzie ich niewątpliwą ozdobą. Z kolei nowoczesny zegar ścienny to właściwie niezbędne wyposażenie każdego biura. To nie tylko przedmiot użytkowy, ale także ciekawy element wystroju wnętrza, który ozdobi każdy gabinet albo salon w domu. Nowoczesny zegar ścienny zapewni im unikalny charakter, ponieważ jest nie tylko funkcjonalny, ale też designerski. Zegar do biura, ale także zegar ścienny do domu czy mieszkania, to jeden z częściej spotykanych elementów wystroju. Elementy dekoracyjne są w każdym wnętrzu równie ważne, co kolor ścian i meble. Zegary ścienne są popularnym i często wybieranym przedmiotem o cechach użytkowych, ale także dekoracyjnych. Ich zaletą jest to, że nie zajmują miejsca na półkach i w każdej chwili wystarczy podnieść wzrok, żeby sprawdzić aktualną godzinę. W domu zegar ścienny może pojawić się właściwie w każdym pomieszczeniu, w kuchni, jadalni, sypialni czy nawet w przedpokoju. Zegar ścienny przeznaczony do salonu może stanowić główny element dekoracyjny. Od nas zależy, czy będzie to zegar z kukułką i wahadłem, który wiele osób pamięta z domu rodzinnego albo z domu dziadków, czy oryginalny zegar składający się z pojedynczych elementów, mocowanych osobno do ściany. Takie zegary ścienne mogą nawet zająć całą ścianę. Zwykle mocowane są za pomocą dwustronnej taśmy klejącej. Jeśli mamy wystarczająco dużo miejsca, taki zegar sprawdzi się także w firmie, w gabinecie albo w recepcji salonu kosmetycznego albo hotelu. Będzie świetnie wyglądał także w sali szkoleniowej albo konferencyjnej. Aby rzeczywiście tak było, to należy dobrze przemyśleć umiejscowienie zegara ściennego. Zegar ścienny powinien być widoczny z większości miejsc siedzących w pomieszczeniu, aby uniknąć konieczności wstawania za każdym razem, kiedy chcemy sprawdzić godzinę. Warto na to zwrócić uwagę szczególnie montując zegar w wieloosobowym biurze. Na rynku dostępne są klasyczne zegary ścienne i nowoczesne zegary - wybierz taki, który podoba Ci się najbardziej. Zwróć uwagę na wielkość zegara i materiały wykonania. Inny model zegara ściennego sprawdzi się w industrialnych wnętrzach, a inny pomieszczeniach urządzonych w klasycznym stylu, w stylu vintage albo w stylu retro, w których można na przykład powiesić zegar ścienny z kukułką i wahadłem. Niezależnie od rodzaju zegara warto zwrócić uwagę na pewne cechy, które powinien mieć zegar ścienny, szczególnie ten przeznaczony do biura.

Nowoczesne zegary ścienne - jaki wybrać

Oryginalny zegar ścienny doda charakteru każdemu wnętrzu, pod warunkiem że będzie wykonany z wysokiej jakości materiałów. Zegar do biura, szczególnie większego, powinien mieć odpowiedni rozmiar, aby godzina była dobrze widoczna z każdego punktu pomieszczenia. Duże zegary ścienne charakteryzują się czytelnym cyferblatem. Zakup odpowiedniego zegara ściennego warto poprzedzić wyborem miejsca powieszenia zegara i zrobieniem pomiaru planowanej wielkości tarczy. To pomoże nam wyobrazić sobie, jak zegar ścienny będzie się prezentował i uniknąć rozczarowania po zakupie. Wybierając zegar ścienny zwróćmy też uwagę na sposób montażu i sposób zasilania zegara. Zegar ścienny zwykle jest zasilany za pomocą baterii, które trzeba od czasu do czasu wymieniać. Pamiętajmy o zakupie zapasu baterii, aby uniknąć sytuacji, gdy zegar do biura przestanie chodzić i nie będzie można go niezwłocznie uruchomić ponownie. Nowoczesny zegar do biura wykonany jest najczęściej z trwałych i odpornych na niszczenie tworzyw sztucznych lub z metalu. Zegar do biura powinien charakteryzować się cichą pracą, aby jego dźwięki, słyszane przez wiele godzin niemal każdego dnia, nie przeszkadzały pracownikom. Firma AJ Produkty oferuje różne modele zegarów. Większość zegarów charakteryzuje minimalizm. Średnica tarczy wynosi co najmniej ponad 200 mm, a często średnica zegara ma nawet dwa razy tyle. Uniwersalne, proste i czytelne białe tarcze zegarów, otoczone ramą z chromowanego metalu, kontrastują ze wskazówkami w kolorze srebrnym lub czarnym. Godziny są łatwe do odczytania nawet z większej odległości. Dostępne są modele z płynnym sekundnikiem lub bez sekundnika, jeśli wolimy zegary ścienne bez tego elementu. Stylowy zegar ścienny o nowoczesnym, minimalistycznym designie pasuje właściwie do każdego wnętrza. Prosty design takiego zegara idealnie wpisuje się we współczesne trendy w aranżacji wnętrz. Wśród kolorów dominuje biały, srebrny i czarny. Zegar sprawdzi się w biurze, sali konferencyjnej, w środowisku szkolnym, w poczekalni, w recepcji hotelu i w wielu innych miejscach. Inny zegar ścienny, bardzo wytrzymały dzięki plastikowej soczewce, sprawdzi się w trudnych warunkach, szczególnie nadaje się dla przemysłu spożywczego, kuchni, żłobków i szkół. Dostępny jest także model zegara ściennego, który można podłączyć do sieci WiFi. Czas można ustawić poprzez połączenie ze smartfonem. Zegar posiada duży i czytelny cyferblat z płynnym sekundnikiem. To sprytny zegar, który dokładnie wskazuje aktualny czas. Kupując go zapewnisz precyzyjne wskazanie aktualnego czasu w biurze, magazynie, sali konferencyjnej czy recepcji. Ten zegar ścienny posiada nowoczesny, stylowy design, dzięki czemu sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Cyferblat jest duży i czytelny. Zegar posiada cichy i płynny sekundnik. Duże zegary ścienne są teraz w modzie i warto zainwestować w model łączący szkło i metal albo drewno i metal. Zyska na tym każde pomieszczenie.

Zegary ścienne elektroniczne

Dla zwolenników nowoczesnych rozwiązań idealny będzie duży zegar ścienny LED z czarnym cyferblatem i dużymi cyframi. Jego wielką zaletą jest doskonała czytelność nawet po zmroku. Sekundnik ma postać czerwonych kropek, które okrążają tarczę, imitując tykanie. Ten nowoczesny zegar wykonany jest z tworzywa sztucznego ze szklaną osłoną. Oferowany przez AJ Produkty zegar LED jest niezwykle czytelny. Czerwone cyfry na czarnym tle oraz sekundnik z postaci czerwonych kropek zapewniają mu nowoczesny wygląd. Niezwykle praktyczne jest to, że duże cyfry pozwalają zobaczyć wskazania zegara nawet w całkowitej ciemności. Ten zegar ścienny nadaje się właściwie do każdego pomieszczenia. Przyda się w biurze, w magazynie i na hali produkcyjnej. Zegar LED dostarczany jest z zasilaczem - ten model zegara ściennego nie jest zasilany bateryjnie.

AJ Produkty ma w ofercie meble i inne przedmioty związane z wyposażeniem różnych przestrzeni, w tym przestrzeni produkcyjnych, magazynowych i biurowych. Do jednych z bardziej popularnych akcesoriów należą zegary ścienne z przeznaczeniem do mieszkania albo do zakładów pracy. Wśród kolorów dominuje uniwersalna biel, czerń i chromowany srebrny kolor metalowych wykończeń zegarów. Zegary ścienne ze szkłem i metalem zadowolą każdego użytkownika. W przypadku pytań dotyczących produktów skontaktuj się na czacie z naszymi konsultantami.