Dywany i maty do zabawy dla dzieci, maty edukacyjne do szkół na podłogę

W AJ Produkty posiadamy nowoczesne meble do żłobka, przedszkola, szkoły, jak i do każdej placówki edukacyjnej. Oferujemy meble do zabawy, miękkie zabawki, panele akustyczne, wieszaki, przewijaki, a także maty czy dywany, specjalnie zaprojektowane, aby umilić dzieciom zabawę na miękkiej podłodze. Naszym asortymentem pragniemy stworzyć bezpieczne, stymulujące i opiekuńcze środowisko do wczesnej nauki, w domu , jak i w placówce, które pozwala dzieciom rozwijać się we własnym tempie. Nasza oferta mebli szkolnych przeznaczona jest dla każdego dziecka, od przedszkola po uniwersytet. Nasze produkty umożliwią dzieciom uzyskać poczucie niezależności, a jednocześnie chronić je przed wypadkami. Wybieraj spośród naszej szerokiej gamy różnorodnych mebli, dzięki którym każdy punkt edukacyjny będzie przyjemnym i cudownym miejscem zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dywan wszelkiego kształtu i rozmiaru, czy mata edukacyjna są odpowiednie dla wszystkich dzieci, nawet tych najmniejszych. Dodaj dywan bądź maty edukacyjne do kącika do czytania lub miejsca do zabawy, aby dzieci mogły wygodnie siedzieć. Możesz wybierać spośród zwykłych dywanów lub stymulujących mat edukacyjnych, które są odpowiednie na każdy wiek dziecka. Dla bardziej energicznej zabawy maty gimnastyczne są niezbędne, aby zapobiec kontuzjom. Poprzez nas asortyment staramy się, aby opieka nad dziećmi w każdej placówce oświatowej była tak łatwa i przyjemna, jak to tylko możliwe. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem produktów. Przejrzyj specyfikacje naszych dywanów czy mat, aby znaleźć odpowiedni asortyment do swojej firmy.

Maty do zabawy dla dzieci

Sklep AJ Produkty zapewnia szeroką gamę profesjonalnych mat idealnie nadających się jako mata dla dzieci na podłogę. Każda nasza mata do zabawy dla dziecka sprawdzi się zarówno jako rozwiązanie tymczasowe, jak i jako stały element wystroju pomieszczenia. Elementy maty zostały wykonane z elastycznego i sprężystego materiału, który wytrzymuje intensywne akrobacje, w tym salta i fikołki. Mata do zabaw dla dzieci stanowi również doskonały wybór także do odpoczynku, jak i do zabawy na podłodze, gdyż izoluje przed zimnym. Mata edukacyjna dla dziecka w postaci kwadratowych puzzli zachęca do kreatywności, gdyż można je składać, tworząc trójwymiarowe figury, a dodatkowo ma właściwości tłumiące dźwięki, co sprawia, że nadaje się do aktywności wymagających miękkości i elastyczności podłoża. Jest odpowiednia na każdy wiek dziecka. Oferowana przez nas mata do zabawy idealnie nadaję się do kącika do czytania lub miejsca do zabawy, aby dzieci mogły wygodnie siedzieć i pobudzać swoją wyobraźnię podczas wspólnej zabawy.

Dywany dla dzieci na podłogę

W asortymencie posiadamy szeroką gamę dywanów idealnie nadających się do przedszkolnych placówek czy do zamkniętych placów zabaw. Oferujemy dywany w wielu kolorach, a także w różnych kształtach, które świetnie nadają się do tworzenia kolorowych i przyjaznych klas oraz do tworzenia miękkiego i przytulnego miejsca na podłodze na czas gry, zabawy czy opowieści. Możesz wybierać dywan dla dzieci spośród stymulujących dywanów edukacyjnych z zabawnymi nadrukami, odpowiedni na każdy wiek dziecka. Dywany AJ Produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które wytrzymają wiele lat i będą bezpieczną alternatywą w środowisku szkolnym, zarówno dla dzieci, jak i nauczycieli. Połącz kilka elementów tego samego modelu lub mieszaj kolory i różne rozmiary dywanów, aby uzyskać przytulne i kolorowe pokoje. Oferujemy antystatyczne, ognioodporne dywany, wykonane w 100% z poliamidu, co czyni je produktami wysokiej jakości o długim okresie użytkowania. Nasze dywany dziecięce mają gumowe podłoża, aby utrzymać dywan w odpowiednim miejscu na podłodze. Zmniejsza to ryzyko poślizgnięcia się i zapobiega przewróceniu się dzieci w trakcie zabawy.

Maty edukacyjne dla dzieci

W ofercie posiadamy różnego rodzaju edukacyjne maty dla dzieci na podłogę, między innymi posiadamy matę do nauki alfabetu czy do nauki liczenia. Mata edukacyjna alfabetyczna to zabawna mata, która doskonale nadaje się do użytku w każdym żłobku, przedszkolu lub w szkole, a nawet w pokoju zabaw czy w kąciku do czytania. Mata zawiera cały alfabet w różnych kolorowych elementach, dzięki czemu dzieci mogą łatwo zobaczyć i nauczyć się liter, układając je w słowa - nauka poprzez zabawę! Każde dziecko najlepiej uczy się poprzez zabawę, dlatego w ofercie posiadamy matę edukacyjną z kolorowymi, wyciąganymi cyframi. Naucz dzieci liczenia za pomocą maty do zabawy, która jest praktycznym, jak i przyjemnym wyposażeniem pomieszczenia. Mata piankowa dla dzieci czy mata edukacyjna dla niemowląt jest idealna do środowisk przedszkolnych, do zamkniętych sal zabaw czy do pokoju dziecięcego. Jest odpowiednia na każdy wiek dziecka, może być również wykorzystywana jako mata dla niemowląt do leżenia na podłodze czy do nauki raczkowania. Oferowane przez nas maty do zabaw dla dzieci w postaci kolorowych puzzli uruchamiają wyobraźnię, pozwalając dzieciom budować różne kolorowe, trójwymiarowe kształty. Ta mata edukacyjna dla dzieci ma również właściwości tłumiące dźwięk, dzięki czemu super zabawa na niej jest mniej hałaśliwa.

Maty na podłogę - rodzaje

Oferujemy maty na podłogę dla dzieci, które idealnie nadają się jako miejsce do zabawy czy do kącika do czytania, aby ułatwić dzieciom chodzenie, siedzenie oraz zabawę. Elementy w kształcie puzzli są wystarczająco miękkie i grube, aby izolować przed zimnymi podłogami i tłumić dźwięk hałasu. Moduły można łatwo połączyć w matę o dowolnej wielkości. Wszystkie elementy mają uzębione boki, co oznacza, że mata do zabawy idealnie nadaje się do złożenia w trójwymiarowe figury. Możesz wybrać jeden spójny kolor maty dla dzieci do zabawy lub wiele różnych barw, uruchamiając w ten sposób wyobraźnię dzieci i stwarzając im dynamiczne środowisko do zabawy. Miękka i elastyczna mata do zabawy z puzzli zyskuje coraz większą popularność wśród placówek edukacyjnych. Posiada właściwości tłumiące dźwięki, jest łatwa do złożenia, a także do wyczyszczenia. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo trwała. Jest odpowiednia na każdy wiek dziecka. Idealnie nadaje się zarówno do ćwiczenia motoryki, leżenia podczas odpoczynku, jak i do skupienia uwagi podczas zajęć dydaktycznych.