Akcesoria do prezentacji

W AJ Produkty oferujemy wiele typów tablic, takich jak na przykład flipcharty, planery, tablice suchościeralne magnetyczne, stojaki na blok i wiele innych, głównie do użytku w przestrzeniach szkoleniowych i konferencyjnych. Flipcharty doskonale sprawdzają się do prezentowania i stanowią funkcjonalną alternatywę dla tradycyjnych ściennych modeli tablic. Instaluje się na nich bloki, na których zapisywane są pomysły i listy zadań. Nasze bloki posiadają otwory ułatwiające zawieszenie na flipcharcie. Nasze kompaktowe tablice suchościeralne również sprawdzą się jako przenośne narzędzia do prezentacji. Oprócz środków do czyszczenia, gąbek i samych tablic, oferujemy także zestawy magnesów, markery do tablic suchościeralnych i inne przydatne akcesoria. Nasze nowoczesne i stylowe magnesy są stalowe lub pokryte ekoskórą. Magnesy są bardzo praktycznym akcesorium umożliwiającym pełne wykorzystanie potencjału tablicy. Magnesy są silne i zostały zaprojektowane specjalnie do szklanych tablic suchościeralnych. Możesz ich użyć do zamocowania prezentacji, wydruków i broszur bezpośrednio na powierzchni tablicy. Przesuwaj je i odczepiaj, bez konieczności używania taśmy klejącej. Łącz i miksuj kolory albo trzymaj się jednej tonacji dla bardziej monochromatycznego efektu. To doskonałe rozwiązanie do eleganckiego biura. Podobne zadanie spełniają paski magnetyczne w różnych kolorach do tablic z powierzchnią magnetyczną. Paski można przemieszczać i można też po nich pisać. Nasze paski to doskonałe rozwiązanie do planowania i prezentacji. Paski są magnetyczne, co sprawia, że można ich używać wielokrotnie. Pozwalają łatwo i szybko aranżować i zmieniać informacje na tablicy. Warto też zwrócić uwagę na samoprzylepne ramki magnetyczne z przezroczystym tyłem i frontem, które można łatwo przymocować do czystych, gładkich powierzchni oraz przemieszczać w razie potrzeby. Ramka jest idealna do umieszczania przedmiotów, takich jak notki i arkusze informacyjne, które są często wymieniane. Zapewnia elegancki i estetyczny efekt, pasuje do nowoczesnego wnętrza firmy.

Tablica suchościeralna ma powierzchnię, po której pisze się markerami. Trzeba pamiętać, że powinny one być przeznaczone specjalnie do tego celu. Nasze markery, niezbędne do tablic suchościeralnych, są szybkoschnące i łatwe do ścierania z powierzchni tablicy. Ścieranie śladu markera z tablicy nie sprawia większych problemów, bez względu na kolor markera. Ich obrotowa końcówka w dwóch kształtach: okrągłym i spiczastym ułatwi zarówno pisanie, jak i rysowanie. Dzięki temu nie potrzeba dwóch osobnych markerów. Tusz zapewnia wyraźne i czytelne linie, co sprawdza się podczas prezentacji nawet w dużych pomieszczeniach. To bardzo ważne, ponieważ zbyt cienka końcówka pozostawi ślad niezauważalny z dalszej odległości od tablicy, natomiast za gruba utrudni pisanie liter, tworząc efekt zlewania się tekstu. Pisaki mogą służyć także do dekoracji okien, ponieważ można je łatwo zmyć z powierzchni szklanych. Z tego powodu to produkt, który jest doskonały do szkół i przedszkoli.
Wszystkie powyższe akcesoria pozwalają zoptymalizować wykorzystanie tablic suchościeralnych. AJ Produkty oferuje różnorodne wysokiej jakości akcesoria do prezentacji, których nie może zabraknąć w nowoczesnej szkole czy firmie. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów, prosimy o kontakt na czacie z naszymi konsultantami.

Płyn do tablic suchościeralnych

Prezentowanie to obecnie jedno z najważniejszych zadań w wielu firmach, co generuje potrzebę zapewnienia odpowiednich narzędzi do wizualizacji. Oprócz inwestycji w dobrej jakości meble konferencyjne, właściciele firm powinni też pomyśleć o tablicach do pisania oraz akcesoriach. Prowadzenie prezentacji na odpowiednim sprzęcie może pomóc w sprawnym tworzeniu strategii oraz jasnym przedstawianiu tematu uczestnikom spotkań i szkoleń. Aby pomóc przedsiębiorcom w codziennej pracy, w AJ Produkty oferujemy wysokiej jakości narzędzia do prezentacji wraz z praktycznymi akcesoriami. Tablice suchościeralne cieszą się coraz większą popularnością ze względu na swoje cechy użytkowe. Są niezastąpione w codziennej zespołowej pracy biurowej, na szkoleniach i konferencjach. Stosuje się je również w placówkach edukacyjnych, gdzie wypierają czarne tablice, na których pisało się kredą. Warto zwrócić uwagę na tablice suchościeralne mobilne. Tablica mobilna jest idealnym sprzętem do miejsc, gdzie nie ma możliwości zamontowania jej na stałe, a musi być w łatwy sposób przemieszczana. Tablice mobilne sprawdzą się do zastosowań w salach szkoleniowych, konferencyjnych lub wykładowych, a także w firmach, na przykład podczas spotkań biznesowych. Szczególnie innowacyjne są modele tablic na stojaku mobilnym, które posiadają dwustronną powierzchnię suchościeralną. Estetyczne białe tablice suchościeralne znacznie lepiej wpisują się w nowoczesne otoczenie, a do tego mają wiele zalet. To doskonałe narzędzie do prezentacji, sesji kreatywnych i burz mózgów. Dzięki takim tablicom unikamy pyłu kredowego i walki z kruszącą się kredą, za to możemy używać wielu praktycznych nowoczesnych akcesoriów do pisania i do czyszczenia tego typu tablicy suchościeralnej. Odpowiedni płyn do tablic suchościeralnych pozwala utrzymać tablicę suchościeralną w dobrym stanie przez długi czas. Każda tablica magnetyczna od AJ Produkty łączy elegancki design i wysoką funkcjonalność. Warto zainwestować w ich zakup.

Czym najlepiej czyścić tablice suchościeralne?

Jak skutecznie i bezpiecznie wyczyścić tablicę suchościeralną? Sama nazwa tablicy suchościeralnej wskazuje, że można ją czyścić na sucho. Do tego odpowiednia będzie profesjonalna gąbka magnetyczna. Gąbka magnetyczna to rodzaj produktu, który nie porysuje powierzchni i pozbędzie się z niej śladów markera. Gąbki do ścierania tablic suchościeralnych z funkcją magnetyczną to praktyczny dodatek do tablicy suchościeralnej używanej w biurze czy w szkole. Powierzchnia gąbki pokryta jest miękkim filcem i skutecznie usuwa nawet oporne ślady po markerach. Gąbka jest magnetyczna, co oznacza, że można ją umieścić bezpośrednio na powierzchni tablicy i tam ją przechowywać. W ten sposób tablice magnetyczne zyskają na funkcjonalności. Gąbka będzie zawsze pod ręką i nie trzeba będzie jej szukać. Należy jedynie pamiętać, że jest ona przeznaczona do stosowania jedynie na powierzchniach suchościeralnych. Kolejną pomocą w czyszczeniu będzie płyn do tablic suchościeralnych. AJ Produkty oferuje praktyczne płyny do czyszczenia tablic, które bez trudu i długiego tarcia usuwają śladów markerów z tablicy. Wysokiej jakości płyn do tablic suchościeralnych poradzi sobie ze skutecznym czyszczeniem tablic magnetycznych, lakierowanych, ceramicznych, porcelanowych, w tym tablic interaktywnych. Nasze preparaty stanowią przydatne akcesoria do mycia, które spełniają swoje funkcje lepiej niż woda z detergentem. Tradycyjne mycie powoduje zacieki i niszczy powierzchnię tablicy. Dlatego lepiej użyć sprayu przeznaczonego do czyszczenia tablic suchościeralnych. Skutecznie usuwa on ślady po zapiskach, nie uszkadzając powierzchni tablicy. Oprócz pozostałości po zapiskach markerem, spray usuwa także ślady palców oraz odtłuszcza tablicę. Środek niezwykle szybko schnie, więc tablicy można używać niemal natychmiast po jej wyczyszczeniu. Nasze spraye są biodegradowalne i nietoksyczne, co sprawia, że można ich bez obawy używać w szkołach. Niektóre rodzaje płynów mogą być także używane do czyszczenia powierzchni z tworzyw sztucznych, na przykład klawiatury czy obudowy komputera. Użycie płynu jest proste - należy spryskać powierzchnię tablicy suchościeralnej, a po chwili wytrzeć ją gąbką. Można powtórzyć tę czynność aż do uzyskania pożądanego efektu. Regularne używanie tylko profesjonalnych preparatów pomoże przedłużyć żywotność każdej tablicy. Trzeba pamiętać, że jedynie korzystanie z płynu przeznaczonego do czyszczenia powierzchni suchościeralnej daje gwarancję zachowania jej właściwości, a używanie innych środków może ją nieodwracalnie uszkodzić.