Krzesła szkolne

Children with an assortment of active classroom furniture

Wszystko, czego potrzebujesz, aby dzieci były aktywne w klasie.

Kup teraz

Krzesła szkolne

Dla prawidłowego rozwoju dzieci i komfortu nauki konieczne jest zapewnienie im odpowiednich mebli i wyposażenia. Miejsce, w którym dzieci spędzają w szkole najwięcej czasu to ławka szkolna. Z tego powodu ławki i krzesła szkolne powinny być ergonomiczne i dopasowane do potrzeb uczniów. Właściwe wyposażenie klasy lekcyjnej ma w dłuższej perspektywie znaczenie dla utrzymywania prawidłowej sylwetki, a co za tym idzie dla zdrowia uczniów. Ławki i krzesła szkolne muszą spełniać wymagania w zakresie rozmiarów, które określone są w normach dotyczących mebli dla instytucji edukacyjnych. Normy określają także elementy, które mogą być zagrożeniem dla dzieci, takie jak ostre krawędzie mebli, występowanie niebezpiecznych szczelin i otworów, nietrwała konstrukcja czy brak stabilności mebli. Materiały użyte do produkcji nie mogą być toksyczne. Ponadto siedzisko i oparcie muszą być dostosowane do wzrostu uczniów. Praktycznym rozwiązaniem może być możliwość regulacji krzesła na wysokość. Uczniowie spędzają w szkole wiele godzin dziennie, a odpowiednio wyprofilowane krzesła uczniowskie, wykonane z solidnych materiałów, pomagają utrzymać prawidłową sylwetkę, co wpływa na kondycję kręgosłupa. W popularnych modelach krzeseł szkolnych siedzisko i oparcie wykonane są ze sklejki liściastej, na przykład lakierowanej sklejki bukowej, dzięki czemu są trwałe i estetyczne. Nogi wykonane są z malowanego proszkowo metalowego stelaża z rury owalnej i zabezpieczone są stopkami z tworzywa sztucznego, które chronią podłogi przed zniszczeniem.

Ergonomiczne krzesło szkolne

Krzesła szkolne od AJ Produkty dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach. Proste i solidne krzesło uczniowskie jest doskonałym wyborem do sali lekcyjnej. Stelaż z mocnych rur stalowych malowanych proszkowo i wygodne siedzisko z laminatu wysokociśnieniowego tworzą wygodny i praktyczny mebel. Krzesła szkolne malowane proszkowo i wykonane z laminatu są trwałe i łatwe w czyszczeniu. Laminat to materiał idealny do szkół, ponieważ jest wytrzymały i łatwy do czyszczenia. Krzesła szkolne dostępne są w kolorze brzozy, buku, czerwonym i białym. Model w brzozie wyposażony jest w siedzisko pokryte wytrzymałą czarną tkaniną zapewniającą wygodę podczas lekcji. Końcówki rur zabezpieczone są zatyczkami, które chronią podłogę przed zarysowaniem. Zatyczki zabezpieczające podłogę to niezbędny element krzesła szkolnego, bez nich podłogi szybko uległyby zniszczeniu.

Warto zwrócić uwagę na nasze autorskie wszechstronne, wygodne krzesło szkolne, które ma profilowane siedzisko i oparcie oraz wieszak na torbę lub plecak, który zapewnia uczniom łatwy dostęp do rzeczy osobistych lub przyborów szkolnych. Unikalna konstrukcja umożliwia siedzenie na krześle na cztery różne sposoby. Krzesło jest dostępne w wariancie na nogach lub płozach, w kilku wysokościach i kolorach. Wyprofilowane siedzisko i zaokrąglone oparcie przyczyniają się do komfortu użytkowania. To krzesło szkolne można sztaplować - sztaplowanie pozwala zaoszczędzić miejsce i ułatwia sprzątanie. Filcowe podkładki dźwiękochłonne pomagają stworzyć lepsze środowisko akustyczne, co jest ważne zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. Rama krzesła jest wytrzymała - to podstawowy wymóg w szkołach, ponieważ wielu uczniów codziennie korzysta z tych samych krzeseł. Dostępne części zamienne pozwolą przedłużyć żywotność krzesła, dzięki czemu unikniesz konieczności zakupu nowych krzeseł przy najmniejszej usterce.
Praktycznym modelem jest wszechstronne krzesło szkolne z regulowaną wysokością, wyposażone w siedzisko i oparcie z wytrzymałego tworzywa sztucznego - z laminatu wysokociśnieniowego HPL, który jest łatwy do utrzymania w czystości. Wysokość krzesła regulowana jest za pomocą niewielkiej dźwigni umieszczonej pod siedziskiem. Krzesło można łatwo dostosować do potrzeb uczniów w różnym wieku i o różnym wzroście. To krzesło szkolne jest dostępne w wersji wysokiej i niskiej, z kółkami lub ślizgaczami i z obrotowym siedziskiem. W szkołach uczniowie spędzają sporo czasu, dlatego możliwość regulacji wysokości to idealne, ergonomiczne rozwiązanie dla zachowania prawidłowej postawy.

Firma AJ Produkty oferuje wygodne krzesła szkolne i ławki szkolne o prostym klasycznym designie, z ręczną regulacją wysokości. Blat ławki z litego drewna z pokrywą o bardzo wytrzymałej powierzchni z tworzywa sztucznego sprawia, że powierzchnia jest wytrzymała i łatwa do wyczyszczenia. Rama z regulacją wysokości pozwala dostosować ławkę do każdego krzesła, dając uczniom wygodę nauki. Nasze meble spełniają obowiązujące normy oraz przepisy określające wymagane cechy mebli szkolnych. W przypadku pytań dotyczących oferowanych produktów skontaktuj się na czacie z naszymi konsultantami. Doradzimy, jak urządzić salę lekcyjną, aby była funkcjonalna, estetyczna i przyjazna dla uczniów.