Krzesła do przedszkola dla dzieci

Children with an assortment of active classroom furniture

Wszystko, czego potrzebujesz, aby dzieci były aktywne w klasie.

Kup teraz

Krzesła szkolne, uczniowskie, tapicerowane

Miejsca siedzące są ważnym aspektem w placówkach edukacyjnych, takich jak przedszkola, szkoły czy uczelnie wyższe. Ważne jest, aby szkoła zapewniła uczniom wygodne meble do siedzenia, aby dzięki nim mogli się w pełni skupić na nauce. W przedszkolach krzesła powinny posiadać dodatkowe właściwości, muszą to być solidne meble dziecięce, bezpieczne dla małych użytkowników i nieposiadające ostrych narożników, które mogłyby spowodować jakiekolwiek obrażenia dzieci. AJ Produkty oferuje krzesła szkolne w różnych kształtach i rozmiarach, od krzeseł posiadających kolorowe siedziska, po krzesła drewniane, obrotowe czy regulowane, których atrakcyjna cena zachęca do zakupu. Przy wyborze odpowiedniego pro­fi­lu krzesła, ławki czy biurka należy mieć na uwadze kilka czynników, np. rodzaj stelażu - rury stalowe zabezpieczone malowaniem proszkowym zapewniają wytrzymałość produktu na wiele lat użytkowania, nawet w trudnych warunkach środowiskowych. Zapoznaj się z naszą ofertą, zapewne znajdziesz u nas odpowiednie dla swojej placówki oświatowej krzesło szkolne, cena świadczy o trwałości i wygodzie użytkowania.

Krzesła szkolne dla wszystkich szkół

Podczas podróży edukacyjnej przez lata szkolne, od przedszkola, po szkołę średnią, aż do szkoły wyższej, ważne jest, aby każda placówka oświatowa była wyposażona w wygodne dziecięce krzesła szkolne. Dobre środowisko szkolne z niestandardowymi meblami jest jednym z kilku ważnych elementów podczas nauki uczniów. AJ Produkty od zawsze koncentruje się na wytrzymałych krzesłach dla placówek edukacyjnych, dlatego dziś z dumą możemy się nazywać ekspertami w dziedzinie produkcji mebli szkolnych. Nasze nowoczesne krzesła dla uczniów szkół i pokojów nauczycielskich są dostępne w różnych wariantach i wzorach. W asortymencie posiadamy meble do siedzenia, których regulacja wysokości siedziska odbywa się za pomocą dźwigni pod krzesłem. W zależności od wybranego modelu obrotowe krzesło szkolne może posiadać wysokość w za­kre­sa­ch: 356-509 mm lub 400-535 mm. Oferujemy również krzesła na kółkach, co stanowi doskonałe rozwiązanie, na przykład, jeśli trzeba przetoczyć krzesło uczniowskie między dwoma lub więcej biurkami. W asortymencie posiadamy także krzeslo szkolne posiadające teleskopowe nogi ze stopkami, dzięki którym możliwa jest sześciostopniowa re­gu­la­cja wysokości. Krzesło, którego cena jest adekwatna do jakości, posiada stelaż wykonany z rury stalowej malowanej proszkowo, a także profilowane siedzisko i oparcie oraz wygodny podnóżek ze sklejki.

Drewniane krzesła dla dzieci

Każde nasze drewniane krzesło szkolne doskonale nadaje się do sal lekcyjnych, z których korzystają uczniowie w różnym wieku bądź do stołówki szkolnej, gdzie dzieci spędzają czas na jedzenie posiłków. Stelaż tych krzeseł wykonany jest ze stalowej rury malowane proszkowo, natomiast siedzisko, zależy od modelu, zostało wykonane z wysokociśnieniowego laminatu bądź ze sklejki. Oba tworzywa to trwałe, łatwe do czyszczenia materiały, który idealnie nadaje się do środowiska szkolnego. W ofercie posiadamy również krzesło Erik - jest to model, którego siedzisko to miękka, czarna tapicerka, zapewniająca użytkownikowi większy komfort. W naszym asortymencie znajdują się meble o różnej grubości, metalowym wykończeniu, których cena jest bardzo atrakcyjna i dzięki którym stworzysz idealne pokojowe miejsce do siedzenia. Niektóre nasze krzesła do szkół posiadają dodatkowe wyposażenie jak podnóżki, które zapewniają ukojenie dla nóg i stóp. Drewniane krzesła dla przedszkolaków, plastikowe krzesła dla nauczycieli lub krzesła szkolne z regulowaną wysokością, np. do sal komputerowych to tylko niektóre produkty z oferty meble szkolne. Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem zawierającym nowoczesne meble szkolne, których cena jest adekwatna do jakości użytych materiałów do ich produkcji.

Plastikowe krzesła szkolne

Uczniowie spędzają dużą część dnia siedząc w klasie na krześle. Jeśli krzesła szkolne, których używają, są niewygodne, będą się wiercić i nie będą się mogli koncentrować. Sale lekcyjne powinny być wyposażone w trwałe i wytrzymałe krzesła uczniowskie, które będą w stanie wytrzymać długie godziny intensywnego użytkowania przez uczniów. Uniwersalne plastikowe krzesło szkolne jest doskonałym wyborem do miejsc wspólnych w szkołach, takich jak sale lekcyjne, biblioteka czy stołówki. Te krzesła do stołówki szkolnej, w której dzieci spędzają swój czas na jedzenie posiłków, są lekkie i bardzo łatwo je ustawić w stos, co może być bardzo przydatne, gdy trzeba przesuwać krzesła w celu czyszczenia lub w celu zorganizowania wolnej przestrzeni. Każde nasze plastikowe krzesło szkolne jest trwałe oraz jest w stanie wytrzymać nawet najtrudniejsze warunki w klasie przez długi czas. Nasze krzesła są wykonane z wytrzymałego polipropylenu. Posiadają oparcie oraz unikalny system zapobiegający przechyleniu nóg, który uniemożliwia użytkownikom odchylenie się do tyłu. Nie mają żadnych ostrych krawędzi ani punktów zaciskania, co niweluje ryzyko jakichkolwiek obrażeń. Dostępne w wielu wysokościach, mogą być używane do różnych rozmiarów ławek i stołów szkolnych, a ich cena świadczy o trwałości i wygodzie użytkowania.AJ Produkty w asortymencie posiada również szeroką gamę mebli do biblioteki szkolnej, meble do szatni, a także inne meble do placówek edukacyjnych, dlatego każda szkoła znajdzie u nas idealne dla siebie wyposażenie. Zapoznaj się z listą naszych produktów, aby uzyskać więcej informacji na temat danego produkty, którego cena świadczy o jakości, trwałości i wygodzie użytkowania. Dzięki naszym meblom stworzysz idealną przestrzeń szkolną dla uczniów jak i nauczycieli, a także odpowiednie warunki pracy dla pracowników placówki oświatowej.

Krzesełka do karmienia dla dzieci

Specjalnym rodzajem produktu jest krzesełko dla dzieci do jedzenia, którego głównym zadaniem jest stworzenie bezpiecznego i atrakcyjnego miejsca, w którym dzieci będą mogły spożywać posiłki. Nasze meble, czyli krzesełka dla niemowląt znajdują swoje zastosowanie nie tylko w zaciszu domowym, ale przede wszystkim w żłobkach i przedszkolach. Ich atrakcyjna cena świadczy o trwałości i wysokiej jakości użytych materiałów. Dane krzesełka dla dzieci do karmienia są łatwe w utrzymaniu czystości i odporne na ścieranie. Zarówno krzesełko do karmienia dla dziewczynki, jak i krzesełko dla dzieci do karmienia przeznaczone dla chłopców, wykonane są z litej, lakierowanej brzozy i posiadają podnóżek. Jeden z oferowanych modeli zawiera pasek zabezpieczający, który czyni z niego idealne krzesełko dla niemowlaka wykorzystywane w żłobkach jako krzesełko do karmienia dzieci, którego cena świadczy o trwałości i jakości produktu. W swojej ofercie posiadamy także meble - krzesełka dla niemowlat, których cena jest zaskakująco niska i które posiadają regulowaną wysokość siedziska oraz podnóżek z trzema ustawieniami regulacji wysokości, co sprawia, że to krzesełko do karmienia dla dzieci rośnie razem z nimi. Meble te można wzbogacić wspornikiem bezpieczeństwa, którego cena jest atrakcyjna i dokupić go można jako akcesorium dodatkowe. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą produktu, jakim jest krzesło dla dzieci i skorzystania z pomocy naszych doradców, którzy pomogą dobrać odpowiedni towar, którego cena zachęci Państwa o zakupu.