Biurka z regulacją wysokości

Projekt aktywnego biura

Projekt aktywnego biura: Pracuj tam, gdzie umysł, a nie tam, gdzie biurko!

Czytaj więcej

Biurka z regulacją wysokości blatu do pracy stojącej

Zbyt długie siedzenie w jednej pozycji może mieć negatywne konsekwencje dla zdrowia. Aby promować ruch, zawsze zachęcamy do wstawania i częstych, krótkich przerw. Jednak częste przerwy nie zawsze są możliwe. W naszej ofercie wyposażenia biura wprowadziliśmy nowoczesne biurko komputerowe regulowane oraz stoły z regulowaną wysokością - rozwiązania, które umożliwiają zmianę pozycji pracy za jednym naciśnięciem przycisku. Zapoznaj się z poniższymi punktami, aby dowiedzieć się więcej o naszych biurkach z regulacją wysokości blatu zgodnie z wymogami pracownika. To meble, które przydadzą się w każdym biurze i nie tylko.

Zakres regulacji wysokości biurek

Po pierwsze to uproszczenie dla pracowników dzielących jedno biurko. Regulacja wysokości może wtedy następować w ciągu paru sekund, bez konieczności rozkręcania mebla i ręcznego zmieniania ułożenia blatu biurka. Regulowana wysokość w modelach dostępnych w sklepie internetowym AJ Produkty obejmuje zakres nawet do 1280 mm, co pozwala wykorzystać takie meble biurkowe w wielu różnych środowiskach pracy. Po drugie dzięki samodzielnemu ustawianiu poziomu blatu pracownik może dopasować go do swoich potrzeb i sprawić, aby wykonywanie codziennych obowiązków było wiele łatwiejsze i prostsze. Po trzecie to rozwiązanie wyjątkowo ergonomiczne, ponieważ dba o komfort pracownika i zapobiega występowaniu dolegliwości zdrowotnych. Właściwa wysokość ustawionego blatu biurka pozwala na wygodniejsze korzystanie z mebla, odciążą plecy i ramiona. I w końcu po czwarte, ponieważ wszystkie modele w naszej ofercie są wykonane nie tylko wedle projektów specjalistów, ale również są zgodne z aktualnymi normami w tym bardzo ważnymi EN 527-2 i EN 527-3 . To one obecnie gwarantują, że w zakresie bezpieczeństwa, stabilności i trwałości meble są dopuszczone do powszechnego użytku.

Seria Flexus

Seria Flexus to rozwiązanie dla osób, wedle których dane meble muszą być trwałe, adaptowalne i nie wymagać dużej konserwacji. Biurko z podnoszonym blatem w tej serii jest dostępne w długościach od 800mm do 2200mm i szerokościach od 800mm do 2000mm. Niektóre z tych modeli są wyposażone w ergonomiczny zaokrąglony blat, który pozwala siedzieć bliżej biurka z regulacją wysokości i w znacznie w wygodniejszej pozycji. Ponadto biurko regulowane dla dziecka wyposażone jest przynajmniej w dwa przepusty kablowe, które pomagają zachować porządek w podłączonych przewodach do komputera, laptopa, telewizora itp. Wybierz jeden z wielu dostępnych kolorów produktu. Więcej informacji na temat elektrycznych biurek Flexus znajdziesz w specyfikacji poszczególnych modeli korzystając z intuicyjnej wyszukiwarki. Znajdziesz tam także inne meble z tej kolekcji oraz podobne modele, a do tego szybko porównasz ich cenę i jakość.

Biurko, które rośnie z dzieckiem

Niektóre meble wymagają wymiany wraz ze zmianą użytkownika lub jego preferencji. Na szczęście meble do pracy takie jak biurko z regulowanym blatem nie traci nic na swojej wartości nawet wtedy, gdy użytkownik dorasta i zmienia się jego wzrost. W sklepie AJ Produkty mamy niejedno profesjonalne i optymalnie zaprojektowane biurko dla dziecka regulowane, które może posłużyć w szkołach, świetlicach albo bibliotekach. Umożliwia to sprawny system ustawiania wysokości blatu na pożądanym poziomie bez konieczności wymiany mebla i ponoszenia dodatkowych kosztów. To wyjątkowe czarne biurka ergonomiczne dla dzieci, które jako meble sprawdzają się wyśmienicie, a za ich pomocą można funkcjonalnie urządzić sale szkole, przedszkolne czy nawet dziecięce pokoje. Nasze biurko dla dzieci z regulacją wysokości może być też bez przeszkód wykorzystywane przez osoby dorosłe, ponieważ wysokość biurka dopasuje się nawet do wysokich użytkowników. Regulacja wysokości jest bardzo płynna i występuje w konfiguracjach np. 700-1170, 630-1280 mm. Z kolei szerokość blatów może obejmować różnorodne zakresy, na przykład 400 - 799, 1200-1399, 1600-1799 mm (szerokość) i 800-1199, 1400-1599, 1800-1999 i 2000-2200 mm (długość). Nośność poszczególnych biurek waha się od 80 do nawet 140 kilogramów.