Szafki i skrzynki dla klucze dla bezpieczeństwa i organizacji

Od 1975 roku AJ produkty koncentruje się na tym aby stać się wiodąca firmą specjalizującą się w produkcji i sprzedaży mebli biurowych i rozwiązań do przechowywania. Naszym celem jest dostarczanie klientom artykułów i produktów, które spełniają normy produkcyjne i zyskały zaufanie odbiorców na całym świecie, związanych z przeróżnymi segmentami rynku. Staramy się dostarczać firmom wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach dla różnej maści branż, zarówno do biur, recepcji, hoteli, szkół i stołówek, jak i do firm specjalizujących się w działalności typowo przemysłowej i produkcyjnej. Nasza gama produktów obejmuje szeroki wachlarz rozwiązań do przechowywania. Dostarczamy półki do magazynów, szafki do przechowywania osobistego, szafy na dokumenty i materiały biurowe. Ich rodzaj jest zróżnicowany, dlatego nadają się do różnych usług świadczonych w wielu branżach. W naszym asortymencie znajduje się również szeroki wybór szafek i skrzynek na klucze, a szczególne miejsce zajmuje nowoczesna szafka na klucze z zamkiem elektronicznym, której cena jest o wiele niższa od konkurencji.

Szafki na klucze

Specjalnie zaprojektowane do przechowywania kluczy i z dostępem wyłącznie dla uprawnionych osób. Ten typ szafki na klucze metalowe pomaga firmom kontrolować klucze wykorzystywane w miejscu pracy i trzymać je w bezpiecznym, zamkniętym miejscu z dala od niepowołanych rąk. Wykonanie produktu pozwala na jego długotrwałe użytkowanie. Szafeczki na klucze są często wykorzystywane w recepcjach, na parkingach, w szkołach, na uczelniach wyższych, w hotelach oraz innych obiektach publicznych a nawet w domu. Poniżej wymienione zostały najbardziej popularne rozwiązania, które warto rozważyć w swojej firmie, ponieważ szafka zamykana na klucz to doskonała opcja organizacyjna i logistyczna pozwalająca zachować właściwy porządek. Cena każdej z nich z pewnością nie przyprawi Państwa o zawrót głowy, szczególnie że część z nich często obejmują atrakcyjne promocje.

Duża szafy na klucze

To kompleksowe i tanie (cena nie przekracza kilkuset złotych) rozwiązanie wykonane z wytrzymałej lakierowanej blachy. Duże szafki na klucze wyposażone są w wyjmowane listwy hakowe, z których każdy ma 10 haczyków, a największy model może pomieścić ich nawet 600. Oferta obejmuje szafki o różnych rozmiarach, które można dowolnie projektować w zakresie wysokości (420, 750, 1250 i 1500 mm), szerokości (350, 380, 420, 550 mm) oraz głębokości (200 280, 400 mm) tworząc model wręcz skrojony na własne potrzeby. Liczba przechowywanych kluczyków może sięgać od 42 do nawet 372, zaś w modelu powiększonym nawet do 600 sztuk. W razie potrzeby istnieje możliwość zakupu dodatkowych wieszaków hakowych, dzięki czemu szafa na klucze z zamkiem szyfrowym jest jeszcze bardziej funkcjonalna. Całość wykonana jest z blachy stalowej, co świadczy o wysokiej odporności produktu na uszkodzenia czy próby włamania.

Sejfy na klucze z zamkiem szyfrowym

Sejf na klucze jest dostępny w różnych rozmiarach i może być wykorzystywany do bezpiecznego przechowywania kluczy w różnych środowiskach, takich jak domy, sklepy czy nawet kompleksy przemysłowe. Nawet najmniejsza dostępna w ofercie szafka na klucze zamykana jest wyposażona w łatwy w użyciu programowalny elektroniczny kod blokady, który może być podawany tylko wybranej grupie osób. Zamek jest zasilany bateriami, i wyświetla lampkę ostrzegawczą, gdy baterie są rozładowane. Tego typu skrytka na klucze występuje w rozmiarach od 550x400x120 mm do 310x350x120 mm i może pomieścić 25-100 kluczyków. W ofercie dostępne są również ciężkie szafki na klucze do montażu podłogowego lub mocowania na ścianie.

Szafka na klucz awaryjny

Szafka na klucz awaryjny jest wykonana ze stali szlachetnej i lakierowana na kolor jasnoczerwony, który zapewnia jej lepszą widoczność. To rodzaj małej szafeczki, którą można zamontować w ogólnodostępnych miejscach świadczenia usług, przy hydrantach, wyjściach ewakuacyjnych, windach, schodach itp.Szafka posiada pojedynczy haczyk, na którym można zawiesić kluczyk awaryjny otwierający drzwi. Przód szafki na klucz ma cienkie łamliwe okno szklane, ale posiada również niewielki zamek cylindryczny, który bardzo łatwo i szybko można otworzyć. Mały młotek może być wykorzystany do uzyskania dostępu do kluczyka w sytuacjach awaryjnych. Sklep internetowy AJ Produkty bardzo dokładnie wybiera sobie partnerów i dostawców, dlatego w ofercie mamy wyłącznie bezpieczne i atestowane skrzynki na klucze awaryjne, które spełniają obowiązujące normy i których cena dostępna jest dla każdego klienta. Jeśli nie znajdziesz w naszej ofercie skrzynki na klucze z kodem, która by Ci odpowiadała i spełniała wymogi na przechowywanie kluczy - skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy rozwiązanie.