Pojemniki oraz kosze do segregacji śmieci i odpadów

Segregacja odpadów - poradnik

Wskazówki, jak usprawnić segregację śmieci

Przeczytaj nasz poradnik

Kosze do segregacji śmieci – pojemniki na segregowane śmieci

Pojemniki i kosze do segregacji śmieci w naszej ofercie są bardzo dobrze oznaczone, dzięki czemu nie sposób się pomylić przy wyrzucaniu odpadów. W większości produktów zastosowano delikatne oznaczenie (np. tylko części pokrywy lub przycisku nożnego) przy pomocy ustandaryzowanych kolorów, dzięki czemu kosz na śmieci nie musi burzyć harmonii projektu wnętrza – zarówno domu jak i biura. Jesteśmy w stanie zaoferować Ci rozmaite pojemniki do segregacji o różnej wielkości (oznaczanej w ilości litrów), dzięki czemu będziesz mógł je dopasować do swoich potrzeb i miejsca przeznaczonego na kosze do segregacji śmieci . Oferowane kosze do sortowania śmieci wykonane są z wysokiej jakości materiałów co gwarantuje ich trwałość. W sklepie internetowym AJ Produkty znajdziesz kosze i pojemniki w bardzo dobrze sprofilowanych cenach, dzięki czemu możesz być pewien, że nie przepłacając otrzymujesz towar bardzo dobrej jakości, pozwalający prowadzić skuteczną segregację odpadów.

Segregacja odpadów – klucz do sprawnie funkcjonującej firmy

Każda firma produkuje śmieci. Kwestia gospodarki odpadami to bardzo ważny aspekt codziennego funkcjonowania firmy. Od sprawnego zarządzania zależy ogólna czystość, bezpieczeństwo i zdrowie pracowników. Ponieważ segregacja odpadów wydaje się żmudna i skomplikowana, warto zainwestować w odpowiednie wyposażenie, które będzie niezastąpionym pomocnikiem w drodze do sprawnego funkcjonowania firmy. Zapewnienie pracownikom łatwego dostępu do pojemników na śmieci oraz przeprowadzenie szkolenia opisującego jak prawidłowo segregować odpady, do czego służą kosze na śmieci oznaczone odpowiednimi kolorami - przyniesie widoczne korzyści już po krótkim czasie. W sklepie internetowym AJ produkty oferujemy szeroką gamę wszechstronnych pojemników na śmieci, szafek do wewnętrznej segregacji odpadów oraz worków na śmieci. Poniżej przedstawiamy podstawowe korzyści płynące z inwestycji w pojemniki na odpady i odpowiednio oznakowane kosze na śmieci.

Pożegnanie bałaganu

Biurka pracowników są bardzo często pełne dokumentów i przyborów, które nie mają stałego miejsca. Duża część tego „wyposażenia” to zwykłe śmieci. Trudno winić pracowników – natłok obowiązków często uniemożliwia regularne porządkowanie stanowiska pracy, a w wielu firmach nie dba się o stały, łatwy dostęp do pojemników na śmieci przy biurkach. Przedsiębiorcy powinni zadbać, aby na stanowiskach pracy lub w ich pobliżu znajdowały się kosze i pojemniki na śmieci. Indywidualny kosz na papier przy każdym biurku jest dobrym pomysłem – często motywuje pracownika do czystej, wewnętrznej segregacji odpadów. Jeśli dostępna jest dostateczna ilość miejsca - najlepiej, żeby były to modele z oddzielnymi przegrodami na różne typy odpadów – tak jak segreguje się w domu. Wiele pojemników posiada wysuwane lub wyjmowane kosze wewnętrzne, dzięki którym opróżnianie odbywa się szybko i sprawnie bez konieczności korzystania z worków. Do niektórych koszy dołączono specjalny mobilny stojak – wózek na kółkach – umożliwiający łatwiejszy transport. Jeśli zarządzasz dużą firmą, zachęcamy do zapoznania się z ofertą pojemników do segregacji o większych rozmiarach. Oferujemy zestawy koszy z różnymi kolorami pokryw symbolizującymi typ odpadów, osadzone na funkcjonalnym wózku, który zapewnia mobilność.

Segregacja odpadów

Niewielkie pojemniki do segregacji odpadów lub wózki z pojemnikami to doskonałe rozwiązanie do niewielkich pomieszczeń firmowych. Ale co zrobić, gdy trzeba zapewnić wyposażenie dla dużego biura lub całego budynku i umożliwić skuteczną segregację? W AJ Produkty mamy rozwiązania także dla większych przedsiębiorstw. Nasze pojemniki na odpady z przegrodami oraz szafki do sortowania i segregacji to prosty sposób na sprawną gospodarkę odpadami na większej przestrzeni. Pojemniki w naszej ofercie zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Kosz do segregacji wyposażono w koła, co zapewnia mobilność i ułatwia przetransportowanie w inne miejsce lub w celu opróżnienia. Posiadają przegrody na różne typy odpadów, co skutecznie wspomaga segregację. Pojemniki na śmieci rozlokowane w firmie w przemyślany sposób to pierwszy krok do sprawnej gospodarki odpadami i bardziej funkcjonalnej organizacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pojemników w naszym sklepie internetowym. Mamy rozwiązanie dla każdej firmy, bez względu na rozmiar i branżę, w której działa. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą chatu, a pomożemy podjąć dobrą decyzję.

Oznaczenie kolorystyczne koszy i pojemników do segregacji śmieci:

Przypomnijmy co oznaczają poszczególne kolory pojemników na odpady. Kosze do segregacji odpadów oznaczone kolorami dedykowane są do następujących odpadów w zależności od tworzywa: kolor zielony – na szkło, kolor żółty – na plastik, kolor niebieski – na papier, kolor czerwony – na metal. Dla większej higieny sugerujemy dodatkowo wykorzystywać wewnętrzne worki.