Nowoczesne korytarze szkolne i szatnie

Children with an assortment of active classroom furniture

Wszystko, czego potrzebujesz, aby dzieci były aktywne w klasie.

Kup teraz

Wyposażenie korytarzy szkolnych i szatni

Szatnie i korytarze szkolne w dzisiejszych czasach są tłem do codziennych aktywności uczniów, w których nie tylko się uczą, ale i nawiązują wspólne relacje. Odpowiedni projekt i zaaranżowanie tych przestrzeni wpływa na rozwój, zachowanie i samopoczucie uczniów. AJ Produkty chcąc sprostać wysokim wymaganiom użytkowników i klientów stworzyło wielofunkcyjne meble, dzięki którym nowoczesny korytarz szkolny i szatnia zapewnią uczniom funkcjonalną, bezpieczną i praktyczną przestrzeń do nauki, odpoczynku i przebierania się. Oferowane wyposażenie korytarzy szkolnych i szatni, z którego skorzystają zarówno uczniowie szkoły podstawowej, jak i średniej, cechuje się wysoką jakością wykonania, łatwością czyszczenia oraz konserwowania.

Meble na korytarz szkolny i do szatni

Projekt korytarza szkolnego, czy też szatni powinien zakładać, że w ciągu dnia przewinie się przez to miejsce mnóstwo dzieci. Meble na korytarz i do szatni od AJ Produkty to gwarancja wysokiej jakości użytych do produkcji materiałów oraz trwałości użytkowania przez wiele lat. Nasze nowoczesne systemy meblowe, stworzone z myślą o szkołach, to wielosiedziskowe ławki wzbogacające korytarz i zachęcające do nawiązywania kontaktów, różnego rodzaju ławki z oparciami lub bez, modułowe siedziska, sofy i ławki, które użytkowane mogą być zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz szkoły, oraz różnego rodzaju i koloru wieszaki i stojaki na obuwie. Nasze ławki dostępne są jako meble wolnostojące, systemowe połączone z szafkami i półkami do przechowywania rzeczy oraz jako moduły, które można łączyć w dowolnej ilości tworząc spójną całość korytarza i szatni. Wśród dedykowanych mebli do szatni od AJ Produkty znajdziecie Państwo różnego rodzaju wieszaki ubraniowe, stojaki na buty oraz regały ścienne, które pomieszczą nie tylko ubrania i drobiazgi, takie jak szaliki, czy czapki, ale również również stanowić będą miłą i funkcjonalną aranżację przestrzeni szkolnej.

Pulpity nauczycielskie

Oprócz standardowego wyposażenia dla dzieci, AJ Produkty posiadają w asortymencie również meble niezbędne w pracy dla nauczycieli, takie jak pulpity nauczycielskie, które wspomagają w prowadzeniu zajęć i przechowywaniu materiałów. W zależności od wybranego modelu do wyboru mają Państwo pulpity z jedną bądź dwoma półkami i szafkami oraz ergonomicznym blatem. Uniwersalne kolory tego typu mebla sprawiają, że znajdzie on swoje zastosowanie w każdym pomieszczeniu szkoły, również jako dodatkowe wyposażenie korytarzy szkolnych.

Szafki osobiste dla personelu

Pokój nauczycielski i pomieszczenia socjalne są w szkole przestrzenią, którą również należy w sposób przemyślany zaaranżować, tak by tworzyła ona strefę odpoczynku i zaplanowanego przechowywania dla nauczycieli. AJ Produkty oferuje do tych celów sprytne i oszczędzające miejsce szafki z przegrodami z otworami wrzutowymi dla wygody nauczycieli. Są to wszechstronne meble, które oferują miejsca na rzeczy osobiste i dokumenty, niezbędne do prowadzenia zajęć. Kompaktowy design i uniwersalna kolorystyka naszych szafek sprawia, że produkt ten doskonale sprawdza się w różnych pomieszczeniach w szkole. Do wyboru mają Państwo modele podłogowe i montowane do ścian, które zaoszczędzą miejsca i nadadzą styl aranżacji pokoju.

Szafki uczniowskie

Nowoczesne korytarze szkolne w dzisiejszych czasach spełniają również funkcję szatni uczniowskich bądź miejsca, gdzie uczniowie przechowywać mogą podręczniki i inne potrzebne na lekcje materiały. AJ Produkty oferują do tego celu szafy metalowe bądź wykonane z laminatu w bogatej gamie kolorystycznej, dzięki którym korytarz przestrzeni szkolnej nabierze przyjemnego stylu. Nasze produkty, wzbogacające wystrój korytarza, spełniają najwyższe wymagania w zakresie jakości, wytrzymałości i funkcjonalności, dzięki czemu idealnie nadadzą się do użytkowania w trudnym środowisku szkolnym. Projekt naszych szafek w zależności od modelu różni się wielkością, ilością przegród i półek oraz kształtem. Wszystkie szafki uczniowskie od AJ Produkty posiadają haczyki lub wieszaczki na płaszcze i kurtki, a dno naszych szafek do korytarza czy szatni idealnie sprawdzi się jako miejsce na torbę lub plecak. AJ Produkty stworzyło również projekt szafki na telefony komórkowe, które zamykane mogą być na zamek na klucz lub z elektronicznym zamkiem szyfrowym. Produkty te wzbogacą każdą salę lekcyjną bądź szatnie klasową, a numerowane przegrody z przezroczystymi frontami i indywidualne przegrody do wkładania telefonów bez konieczności otwierania drzwi głównych są idealnym rozwiązaniem do szybkiego wsuwania i przechowywania urządzeń. W środku każdej z przegród znajduje się miękka mata, która zabezpiecza telefony przed uszkodzeniem podczas wkładania. Zapoznaj się z ofertą AJ Produkty dedykowaną placówkom edukacyjnym i stwórz miejsce funkcjonalne i przyjazne uczniom.