Czyszczenie obuwia w firmowych warunkach

Chociaż z pozoru czynność taka jak wycieranie obuwia przed wejściem do budynku i korzystanie z urządzeń takich jak szczotka do butów albo wycieraczka jest czymś naturalnym i oczywistym, to nadal wiele osób wciąż o niej zapomina. Pośrednio winne temu są same wycieraczki, które tak bardzo wtapiają się w otoczenie, że pozostają praktycznie niezauważalne. Jednak bardzo łatwo to zmienić, jeśli zamiast zwykłej wycieraczki do butów postawi się przed wejściowymi drzwiami do firmy albo do strefy ochronnej w jakimś zakładzie produkcyjnym nowoczesną maszynę do czyszczenia obuwia. Taka elektryczna szczotka do butów nie tylko spełni swoje zadanie jako praktyczne urządzenie, ale będzie stanowiła swoiste novum, które z pewnością zainteresuje klientów. Maszyna do czyszczenia butów od AJ Produkty wykonania jest zgodnie z aktualnymi standardami i stanowi ważną część nasze całościowej oferty dla przedsiębiorców.

Maszyna czyszcząca buty

Nowoczesne maszyny do czyszczenia butów będące już standardem na zachodzie Europy, w polskich przedsiębiorstwach pojawiają się na szczęście coraz częściej. Urządzenie do czyszczenia butów jak klasyczna szczotka do butów sprawdza się w biurach, które dbają o swoją renomę oraz styl w oczach klientów i kontrahentów. Ale mają zastosowanie także w recepcjach i poczekalniach, hotelowych lobby, a nawet w gabinetach lekarskich i dentystycznych, gdzie dbałość o czystość oraz sterylność jest bardzo duża. Maszyna do czyszczenia butów jest niewielkim urządzeniem, które bardzo łatwo zainstalować i równie łatwo obsłużyć; nie wymaga żadnej wiedzy technicznej, a czyszczenie butów zajmuje zaledwie kilkanaście sekund. Szczotka do polerowania butów może być umieszczona tuż przy ścianie lub stać w dowolnym miejscu - o oparcie w tym drugim przypadku zadba specjalna poręcz, którą można kupić oddzielnie. Konstrukcja urządzenia nie jest skomplikowana i bazuje na prostej zasadzie mechanicznej, dlatego szczotka do butówq jest praktycznie bezawaryjna, a w razie pojawienia się jakichkolwiek problemów bardzo łatwo ją naprawić i przywrócić do stanu użyteczności. Galwanizowana stal z jakiej wykonany jest podest do stawiania obuwia, zapewnia ogromną odporność na warunki atmosferyczne i jednocześnie wytrzymałość na potencjalne zniszczenia i uszkodzenia.

Zachowaj czystość w firmie

Szczotka do butów elektryczna to absolutny must have w firmach ceniących czystość swoich wnętrz, ale i samopoczucie klientów, którzy mogą się czuć niezręcznie w ubłoconym i brudnym obuwiu. Obsługuje się ją za pomocą jednego przycisku, a efektem jest czyste i lśniące obuwie, ponieważ urządzenie automatycznie dozuje również środki polerujące. Precyzja urządzenia, jakim jest szczotka do butów, tkwi w jego prostocie: maszyna do czyszczenia obuwia jest wyposażona w dwie szczotki do ciemnego i jasnego obuwia. Dzięki sztywnym włosom jest w stanie w prosty i skuteczny sposób zapobiegać nanoszeniu do pomieszczeń brudu, piachu a nawet niechcianego mokrego błota czy śniegu, które dokładnie zgarnia z podeszew i górnej części cholewki. Cena zaczyna się już od niespełna 160 złotych, co jest niewielkim wydatkiem za gwarancję czystości w recepcjach albo poczekalniach. Już dzięki kilku sekundom poświęconym na wyczyszczenie obuwia za pomocą takiego urządzenia zwiększa się szansa na utrzymanie czyściejszej podłogi i wykładziny w holach wejściowych, przedsionkach, atrium czy firmowych strefach wejściowych. Szczotka do butów wmontowane w stalową, cynkowaną konstrukcję są w pełni regulowane. Można więc dowolnie zmieniać odstęp między nimi i dostosowywać je do różnego typu obuwia - np. szersze przerwy ustawiać w czasie jesiennych i zimowych miesięcy, gdy nosi się grubsze i większe buty wymagające do czyszczenia nieco więcej przestrzeni.

Elektryczne szczotki do butów

Maszyny do czyszczenia butów ze względu na swoje gabaryty nie nadają się do każdej przestrzeni. Dla klientów ceniących sobie tradycję i prostotę z pewnością doskonałym rozwiązaniem będzie elektryczna szczotka do czyszczenia butów, która jest niczym więcej, jak metalowym siatkowanym podestem z przymocowanymi trzema szczotkami czyszczącymi. Standardowa szczotka do butów działa banalnie prosto. Wystarczy wsunąć obutą stopę między takie urządzenie do czyszczenia butów, a nawet kilka razy przeciągnąć nią po szczotkach, a pozbędziemy się zanieczyszczeń, błota i piachu z całego obuwia. Takie rozwiązanie sprawdza się w warunkach zewnętrznych; szczotka do czyszczenia butów może być zamontowana przed wejściem do budynku bez obawy, że zostanie zniszczona przez warunki atmosferyczne i skrajne temperatury. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyposażyć w nią też dom - maszyna do polerowania butów będzie świetnym elementem każdego przedsionka, wiatrołapu czy werandy albo tarasu wejściowego. Szczotka do butów stworzona zgodnie z nowoczesnymi standardami technicznymi z pewnością usprawni zachowanie czystości w mieszkaniu. Do zestawu dokupić można specjalną metalową poręcz podpierającą, która ułatwi klientom skuteczne czyszczenie swoich butów bez konieczności opierania się o ścianę. Maszyny do czyszczenia obuwia i każda szczotka do butów z oferty sklepu AJ Produkty wykonane są z mocnej stali, co gwarantuje ich niemal bezawaryjne działanie nawet w najtrudniejszych warunkach.

Środki do czyszczenia obuwia

Trzeba pamiętać, że żadna tradycyjna ani nawet elektryczna szczotka do butów nie spełni swojej roli, jeśli nie będzie wyposażona w środki czyszczące i do polerowania obuwia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, pragnących zakupić nie tylko urządzenia takie jak szczotka do butów, ale także pasujące do nich środki czyszczące, sklep internetowy AJ Produkty posiada w swojej ofercie także te ostatnie. Płyny lakierujące i polerujące do obuwia można stosować bezpiecznie do każdego typu butów. Mają neutralny kolor i zapach, nie niszczą skóry, zamszu, ani sztucznych materiałów, z których wykonane jest obuwie. W zestawie znajdują się cztery litrowe butelki, których cena jest jedną z najniższych na rynku.