Stojaki ekspozycyjne na ulotki, gazety, broszury i prasę

Children with an assortment of active classroom furniture

Wszystko, czego potrzebujesz, aby dzieci były aktywne w klasie.

Kup teraz

Stojaki ekspozycyjne na gazety, ulotki, broszury i prasę

Stojaki ekspozycyjne

W naszej ofercie prezentujemy stojaki na gazety oraz prasę, by wszystkie osoby odwiedzające firmę, mogły zająć czymś czas w oczekiwaniu na spotkanie, obsłużenie czy też wizytę. Posiadamy kilka modeli w różnych przedziałach cenowych, tak by właściciel każdego biznesu mógł wybrać produkt w pełni pasujący do jego firmy. Wewnętrzny stojak na gazety można powiesić na ścianie lub umieścić na podłodze. Mieszczą od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu przegródek. Dzięki zróżnicowaniu materiałów, stylów i szczególnych zastosowań, z łatwością uda Ci się znaleźć produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Prezentujemy stojaki na gazety i stojaki na broszurki wykonane ze stali, chromu, plastiku i płyt MDF; mobilne, mocowane do ściany lub pionowe. Model metalowy z powodzeniem może być umieszczany na zewnątrz jako ekspozytor na gazety, ulotki reklamowe, broszurki informacyjne itp. W ofercie mamy też, między innymi: stojaki obrotowe, w formie regału, a także walizkowe. Ceny niektórych stojaków zaczynają się już od 50 złotych, a pozostałe metalowe czy z tworzywa sztucznego są niewiele droższe.

Stojaki na gazety i prasę

Dostępne w ofercie sklepu internetowego AJ Produkty stojaki na prasę to meble przygotowane z myślą o przedsiębiorcach działających w przeróżnych branżach. Każdy wieszak ekspozycyjny cechuje się wysoką uniwersalnością, więc może mieć zastosowanie zarówno w biurach i poczekalniach, jak i w warsztatach, holach czy korytarzach. Mamy specjalny stojak na gazety do sklepu, na którym można umieścić gazetki ofertowe i reklamowe, a także bardzo funkcjonalny stojak na czasopisma, bez którego nie ma żadnej profesjonalnej recepcji. Tam, gdzie pojawia się konieczność udostępnienia większej liczby prasy, doskonale sprawdzą się większe regały ekspozycyjne o mobilnej konstrukcji. Pomagają w uporządkowaniu prasy wedle kategorii lub ze względu na podobne tematyki. Stojaki ekspozycyjne do wyłożenia prasy, gazet i czasopism to niewielki wydatek (cena zaczyna się od kilkudziesięciu złotych), a daje ogromne usprawnienie w działaniu recepcji i pozytywnie wpływa na samopoczucie oczekujących na wizytę klientów. Już teraz zmień coś w urządzeniu swojej firmy i zamontuj w niej stojak ekspozycyjny w poczekalni, aby przekonać się, jak wiele może on zmienić.

Stojaki na broszury i ulotki

Do prezentowania oferty firmowej, ulotek, reklam, broszurek informacyjnych najlepiej sprawdzą się stojaki reklamowe. W naszym sklepie z wyposażeniem dla firm znajdziesz różne modele tego typu mebli, różniących się nie tylko wielkością, ale też liczbą przegródek do trzymania plików ulotek, kolorystyką, materiałem wykonania, przeznaczeniem i formą montażu. W większości przypadków dostępne stojaki reklamowe to modele wolnostojące co ułatwia ich przesuwanie na bardziej widoczne miejsca, ale posiadamy też pozostałe opcje, w tym wiszące, ścienne i do stałego montażu. Wykonane z wytrzymałego plastiku albo twardego i odpornego na zniszczenia metalu doskonale sprawdzą się jako ekspozycja reklamowa usług firmy. Nasze stojaki na ulotki reklamowe cechuje niska cena oraz różnorodność estetyczna. Mamy zewnętrzny metalowy stojak na gazety z 10, 16 lub 40 przegródkami, a także podobne modele wykonane z tworzywa sztucznego.

Stojak ścienny i stojący

Z oferty AJ Produkty można wybrać stojak ekspozycyjny w modelu ściennym do zawieszenia, albo metalowy stojący, który z łatwością można przesuwać z miejsca na miejsce. Oba typy mają swoje zalety - zajmują mało miejsca, są pojemne i bardzo lekkie, doskonale nadając się do przechowywania plików gazet, czasopism albo ulotek. Wybierając wieszaki ekspozycyjne należy więc najpierw określić, który model najlepiej sprawdzi się w danej przestrzeni biurowej: czy będzie to jakiś z kategorii ściennych czy praktyczniejszy okaże się stojący w kącie pomieszczenia. Wiszące lepiej pasują do malutkich biur, gdzie wykluczone jest zajmowane przestrzeni na podłodze. Z kolei stojące mogą być doskonałym elementem dekoracyjnym w dużych recepcjach i holach, zwłaszcza gdy zostaną dobrane kolorystycznie pod już znajdujące się tam meble. Jeśli wahasz się, które ekspozytory będą najlepsze dla Twoich wnętrz - napisz, a z przyjemnością podpowiemy Ci, jaki wybrać. Dla naszych klientów i stałych partnerów mamy atrakcyjne promocje, dzięki którym cena za poszczególne modele jest o wiele niższa, a darmowa dostawa gwarantowana zawsze na czas.