Małe stoliki kawowe

Projekt aktywnego biura

Projekt aktywnego biura: Pracuj tam, gdzie umysł, a nie tam, gdzie biurko!

Czytaj więcej

Klasyczne stoliki kawowe do poczekalni

Ważnym elementem uzupełniającym dla puf, sof i kanap, które są niezbędne w recepcjach, poczekalniach, lobby stają się oczywiście małe stoliki kawowe. To bardzo specyficzny typ mebli, ponieważ nowoczesny stolik kawowy znajdzie swoje miejsce nawet na korytarzach w klubach lub holach w galeriach handlowych. Niewielkie rozmiary, elegancki design, proste i lekkie konstrukcje, to ich cechy charakterystyczne, które odróżniają stolik kawowy drewniany albo metalowy od innych mebli tego typu. W firmie stoliczki kawowe są niezastąpione nie tylko dla klientów oczekujących na obsługę, ale także w części biurowej lub wypoczynkowej (socjalnej) dla pracowników, gdzie stanowią świetne wyposażenie wnętrza. Ze względu na zróżnicowany typ blatów, konstrukcji, kolorów a nawet materiału, z jakiego zostały wykonane nowoczesne stoliki kawowe ich zastosowanie jest niezwykle szerokie: stoliki białe, czarne, szare idealnie wpasują się w firmowe i domowe wnętrza. Funkcjonalność tego typu mebli przekłada się też automatycznie na ich wykorzystanie w różnych segmentach działalności firm oraz instytucji, dlatego stolik kawowy mały nie musi być wyłącznie używany w poczekalniach albo recepcjach.

Wyposażenie poczekalni – stoliki do kawy

Niskie i praktyczne stoliki kawowe szklane do poczekalni pełnią najczęściej podwójną rolę: mogą być miejscem na rozłożenie prasy, ulotek czy gazetek reklamowych lub przestrzenią potrzebną klientom na przykład na uporządkowanie przyniesionych plików dokumentów. Stolik kawowy okrągły okazuje się w wielu przypadkach wręcz niezastąpiony. Na przykład jeśli firma zapewnia profesjonalną obsługę i proponuje oczekującym coś do picia lub nawet jakąś przekąskę, stolik skandynawski oraz dopasowana do niego ława kawowa są już nie tylko potrzebne, ale wręcz niezbędne na wyposażeniu recepcji biurowej, lobby hotelowego czy nawet poczekalni w przychodni medycznej. Trudno sobie bowiem wyobrazić porządną firmę, która każe klientowi pić kawę lub herbatę na stojąco w oczekiwaniu na swoją kolej. Szczególnie że stolik kawowy industrialny w swojej podstawowej wersji nie zajmuje wiele miejsca i może być wykorzystywany nawet w bardzo małych poczekalniach.

Popularne stoliki kawowe

Obecne trendy promują stoliki kawowe nowoczesne jako modele o klasycznej, prostej konstrukcji, na metalowym lub drewnianym stelażu oraz z drewnianym lub szklanym blatem. Szczególną popularnością cieszy się zwłaszcza tradycyjny stolik kawowy prostokątny lub owalny o uniwersalnym charakterze oraz bardzo minimalistyczny w swojej konstrukcji drewniany stolik kawowy skandynawski. W ofercie sklepu internetowego AJ Produkty posiadamy modele obu typów przeznaczone dla klientów pragnących zadbać o doskonałe wyposażenie wnętrz swoich firmowych budynków. Nasi nabywcy równie chętnie sięgają też po okrągły stolik kawowy, który zwraca uwagę praktycznością: pasuje do każdego pomieszczenia, a dzięki niewielkim rozmiarom można go ustawić nawet na ograniczonej przestrzeni. Warto zwrócić tu uwagę na biały stolik kawowy z półką, który ma wymiary 1000x500 mm średnicy. Dolny i mniejszy blat doskonale sprawdzi się jako miejsce do przechowywania gazet i ulotek. Pod względem kolorystycznym zdecydowanie największą liczbę kupujących przyciągają białe stoliki kawowe. Ich kolor jest uniwersalny, więc sprawdzą się jako element aranżacyjny w każdym planie architektury wnętrz. Drugie miejsce zajmuje stolik kawowy czarny, który również ze względu na swój klasyczny kolor sprawdzi się w wielu firmowych przestrzeniach.

Stolik do kawy o dużej powierzchni

Nie w każdej firmie sprawdzi się mały stolik kawowy, który zmieści dwie albo trzy osoby. Niekiedy potrzeba bardziej kompleksowych rozwiązań. Dla klientów oczekujących od stolika większej powierzchni użytkowej dobrym rozwiązaniem mogą być ławy kawowe. Są długie i bardzo pojemne, a ponadto ława może być też wyposażona w dolną półkę gazetową. Takie modele najlepiej pasują tam, gdzie w poczekalniach lub recepcjach zawsze czeka dużo osób lub panuje spory ruch i stolik mały nie spełniałby dobrze swojej roli. Duży stół kawowy można też zastąpić innym rozwiązaniem - umieszczając mniejsze, ale za to liczne ławy i stoliki obok siebie. Takie połączenie dwóch różnych produktów doskonale zaprezentuje się wizualnie, ponieważ zarówno kształt, wykonanie i wykorzystany materiał do produkcji takiej ławy zostały dopasowane do segmentu modułowego. Dzięki temu meble tego typu można łączyć w dowolne zestawy stolików kawowych, zaoszczędzając tym samym czas na projektowanie wnętrza czy przeszukiwanie kolejnego salonu meblowego w poszukiwaniu pasujących do siebie stolików. W sklepie internetowym AJ Produkty znajdziesz nie tylko stolik kawowy nowoczesny wykonany zgodnie z aktualnymi trendami, ale również dopasowane do nich ławy i inne meble jak fotele, krzesła oraz pufy. Kupując u nas masz pewność, że dostajesz meble najwyższej jakości, a do tego oszczędzasz cenny czas na szukanie najlepszych produktów do Twoich firmowych lub domowych wnętrz.

Drewniane i szklane stoliki nowoczesne

W sklepie internetowym AJ Produkty stworzyliśmy ofertę stolików kawowych opartych na najnowszych trendach: szklanych, z blatami wyłożonymi eleganckim linoleum oraz takich, gdzie konstrukcja to lite drewno. Każdy dostępny u nas stoliczek kawowy różni się wielkością, wysokością oraz niektórymi funkcjami (dodatkową półką gazetową), a także przede wszystkim designem i sposobem wykonania. Stolik z drewna powinien być bowiem jak najlepiej dopasowany do wystroju wnętrza. Wszystkie oferowane stoliki kawowe okrągłe, szklane oraz drewniane przeszły niezbędne testy jakości, posiadają kilkuletnią gwarancję i dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych blatu. Posiadamy bardzo popularny stolik kawowy biały (HOLLY, CROSBY, SWING) oraz stoliki wysokie z metalowym stelażem i jedynie białym blatem (MONTY). Warto zwrócić uwagę również na czarny stolik kawowy i modele drewniane, które mają wykończone blaty w kolorach brzozy lub brązowego dębu, zaś stoliki z metalowymi podstawami i nóżkami wyposażone zostały w chromowane blaty lub ich ciemnoszare odpowiedniki.