Regał na buty

Dobrze, gdy wszystkie rzeczy w domu mają funkcjonalne miejsce do przechowywania. Wówczas wnętrza są uporządkowane i wydają się bardziej przestronne. Warto zatem zaopatrzyć się w odpowiednią liczbę szaf i szafek, aby pomieściły ubrania i obuwie wszystkich domowników. Szafka do przechowywania obuwia przyda się w przedpokoju każdego mieszkania, bo przecież im większa liczba domowników, tym więcej jest par butów, które wymagają miejsca do przechowywania. Regały na buty nie tylko umożliwiają utrzymanie porządku w przedpokoju, ale także zapewniają odpowiednie warunki do przechowywania obuwia. Warto wiedzieć, że przy przechowywaniu ważny jest stały dopływ powietrza, aby zapobiegać rozwojowi pleśni i grzybów - obuwie może mieć przecież kontakt ze spoconymi stopami. Nigdy nie należy chować do szafki na buty obuwia, które jest wilgotne lub brudne. Odpowiednia dbałość o buty znacznie przedłuży ich żywotność. Do eleganckich butów warto używać prawideł, tekturowych wkładek albo po prostu gazet. Buty powinny być tak ustawione, aby nie ulegały deformacji i zniszczeniu. Mamy do wyboru różne sposoby przechowywania butów. Buty można zostawić po prostu w pudełku, w którym były kupione, jednak to rozwiązanie wymagające sporo przestrzeni. Poza tym przy dużej liczbie butów raczej niepraktyczne - trudno szybko znaleźć potrzebną parę butów. Na rynku dostępne są także organizery na buty z naszywanymi kieszeniami, które można powiesić w szafie, nie tylko w przedpokoju, ale też w garderobie czy w pokoju dziecka. Łatwo w nich utrzymać porządek i szybko znaleźć odpowiednią parę butów. Jednak nie jest to najlepszy patent do przechowywania na przykład kozaków czy szpilek. Te modele butów wymagają raczej szafki na buty lub odkrytego regału. Istnieją bardzo różne modele szafek na obuwie, na przykład szafki na buty z wysuwanymi półkami, pozwalające w łatwy sposób dostać się do szukanej pary butów.

Klasyczny i kompaktowy stojak na buty od AJ Produkty z dwiema półkami z drutu stalowego i podwyższonymi krótszymi bokami idealnie sprawdzi się do przechowywania obuwia każdego rodzaju. Podwyższone krawędzie zapobiegają spadaniu obuwia ze stojaka i mogą także służyć jako uchwyty do przenoszenia. To praktyczny, prosty i elegancki stojak na obuwie, który pomaga zaprowadzić porządek w strefie wejściowej. Nasz stojak do przechowywania butów posiada klasyczny i stylowy design, co sprawia, że łatwo komponuje się z otoczeniem. Posiada dwie półki z siatki stalowej. Rama jest wyprofilowana i uniesiona na krótszych bokach. Można do niego dokupić pasującą półkę na nakrycia głowy i stworzyć kompleksowe rozwiązanie do przedpokoju. Inny regał na buty do montażu ściennego ze stali lakierowanej na kolor czarny posiada dwie półki z siatki stalowej. Ten kompaktowy stojak ułatwia sprzątanie i można go połączyć z półką na nakrycia głowy z tej samej serii. Będzie wyglądał dobrze w domu, w biurze czy w szatni. Można ustawić obok siebie kilka stojaków, uzyskując więcej miejsca do przechowywania obuwia. Półki z siatki zapewniają efektywną wentylację obuwia i dobry odpływ wilgoci. Wilgoć nie zalega dzięki temu na półkach. Ten montowany do ściany stojak oszczędza miejsce na podłodze i ułatwia sprzątanie. Stojaki doskonale wyglądają także w opcji montażu jeden pod drugim. Świetnie komponują się również z innymi elementami z naszej oferty mebli do holu.

Ciekawym rozwiązaniem jest wieszak na obuwie na kółkach. Ten mobilny wieszak na obuwie posiada klasyczny, stylowy design i wygląda doskonale w każdym otoczeniu. Wyposażony w cztery koła, w tym dwa z hamulcami, co pozwala zablokować stojak na buty w miejscu, zapewniając bezpieczne i stabilne użytkowanie. Wykonany jest z rur malowanych proszkowo z miejscem na 24 pary butów. Możesz osuszyć mokre obuwie w holu, szatni, szkole czy przedszkolu za pomocą tego praktycznego wózka. To sprzęt idealny do takich miejsc, podobnie jak wieszaki na obuwie montowane do ściany. Przechowasz dziecięce buty i umożliwisz efektywne suszenie dzięki naszemu praktycznemu wieszakowi. Montowany do ściany wieszak to doskonałe rozwiązanie do ciasnych pomieszczeń, oszczędzające miejsce na podłodze. Wieszak pomieści 20 par butów i doskonale sprawdzi się w szkołach i przedszkolach. Wieszak jest produktem wysokiej jakości - całość procesu produkcji, używanych surowców i chemikaliów oraz emisja do atmosfery, wody i gleby jest kontrolowana i spełnia restrykcyjne wymogi. Wszystkie etapy powstawania, od pozyskiwania surowców aż po gotowy produkt są ściśle nadzorowane. Wieszak cechuje się dużą funkcjonalnością, produkowane w ekologiczny sposób. Firma AJ Produkty promuje produkty i rozwiązania przyjazne dla środowiska. Zwracamy uwagę na jakość używanych surowców i korzystamy z surowców pochodzących z recyklingu.

Regał na buty z siedziskiem

Regał do przechowywania obuwia mający siedzisko to mebel praktyczny i funkcjonalny. Znajdzie zastosowanie w każdym domu. To popularne rozwiązanie typu dwa w jednym, dzięki któremu oszczędzamy miejsce, co jest istotne szczególnie, gdy mamy mały przedpokój. Wygodne siedzisko umożliwia założenie butów w pozycji siedzącej. Możemy dobrać tapicerkę siedziska do wystroju wnętrza przedpokoju. Zyskamy dzięki niemu sporo przestrzeni i nowoczesny mebel do przechowywania butów.

Firma AJ Produkty oferuje meble, wyposażenie i akcesoria przydatne w mieszkaniach i zakładach pracy. Stojaki na obuwie, półki, szafki czy wieszaki ułatwią przechowywanie ubrań i obuwia i pozwolą łatwiej utrzymywać porządek. Wieszaki na odzież wierzchnią to meble, które są dostępne w wielu wariantach i stylach. Praktyczny i stylowy wieszak stojący to doskonały dodatek do każdej recepcji, poczekalni albo do biura. Każda przestrzeń zyska dzięki niemu indywidualny charakter. Z kolei wieszaki do powieszenia na ścianie nie wymagają wiele dodatkowego miejsca. Wystarczy przeznaczyć na ich montaż jedną ze ścian. Pod wieszakiem ściennym można ustawić szafkę albo regał na buty. Wieszak ścienny będzie odciążeniem dla szafy, która czasami nie jest w stanie pomieścić wszystkich okryć domowników. Wieszaki ścienne dostępne są także w rozbudowanej formie, mogą mieć na przykład uchwyty na parasole i torby czy półki na czapki i szaliki. Wieszak ścienny z licznymi haczykami nie zajmuje dużo miejsca, a pozwala na oszczędzenie dużej ilości przestrzeni. Dobrze, jeśli haczyki są na różnej wysokości, na przykład naprzemiennie na dwóch poziomach, wówczas można optymalnie wykorzystać miejsce na powieszenie odzieży. W przedpokoju każdego mieszkania i w każdym domu, poczekalni albo w recepcji firmowej na pewno przyda się również stojak na parasole. Jeśli dodamy ciekawe oświetlenie, to każde pomieszczenie zyska wyrazisty charakter, a co równie ważne będzie funkcjonalne i przyjazne dla użytkowników. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim asortymentem naszych produktów wpisujących się świetnie w obowiązujące style wnętrzarskie. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu na czacie z naszymi konsultantami. Chętnie doradzimy w wyborze mebli i wyposażenia.