Szafki depozytowe - sortowanie poczty i dokumentów

Unikaj ciągłego siedzenia - wybierz aktywne krzesło już dziś!

Kup teraz

Szafki depozytowe do sortowania dokumentów w biurach

W Twoim biurze często sortuje się dokumenty? Jeśli tak, to trafiłeś w odpowiednie miejsce – w AJ Produkty oferujemy wysokiej jakości meble biurowe przeznaczone do tego celu, w szczególności pojemne i funkcjonalne szafy depozytowe. Bez względu na to, czy chodzi o pocztę, prasę czy dokumenty, nasze skrytki oraz eleganckie szafki schowkowe drewniane pomogą w szybkiej i skutecznej organizacji. Przejrzyj nasz katalog i wybierz model depozytowych mebli najlepiej dostosowany do potrzeb swojego biznesu. Poniższy tekst bardziej szczegółowo opisuje nasze szafy metalowe i drewniane oraz regał do sortowania poczty na zamek.

Szafy z przegrodami do sortowania poczty

W ofercie AJ Produkty znajdziesz trwałe i wytrzymałe szafy metalowe wyposażone w przegrody do sortowania. Każda przegroda posiada oddzielne drzwi zamykane na zamek cylindryczny z 2 kluczami. Oprócz tego, przegrody wyposażono w otwory wrzutowe na korespondencję. Dostępne modele obejmują szafki depozytowe do przechowywania cenniejszych rzeczy (na zamek kluczykowy) oraz regały z mnóstwem skrytek depozytowych, które nadają się też do sortowania poczty. Opisywane szafy biurowe można ustawić na podłodze lub powiesić na ścianie, na co pozwala ich niewielka waga oraz przegródki wykonane z blachy o grubości zaledwie kilku mm. Oferujemy wyłącznie wytrzymałe szafki depozytowe o sprawdzonej konstrukcji, które idealnie spełnią swoje zadanie na pocztach, w sortowniach, firmach kurierskich, recepcjach, biurach i sekretariatach. Zdając sobie sprawę z tego, że szafa schowkowa czy jakiekolwiek szafki depozytowe muszą się cechować odpowiednią uniwersalnością, w AJ Produkty postawiliśmy na proste rozwiązania konstrukcyjne. Dzięki nim szafy depozytowe są z jednej strony wytrzymałe i bardzo pojemne, z drugiej wyjątkowo lekkie, ponieważ wykonane z blachy o grubości paru milimetrów. Rozwiązanie to opracowaliśmy specjalnie, aby usprawnić proces sortowania korespondencji przychodzącej oraz dokumentów, które trzeba obsłużyć. Szafka pocztowa doskonale sprawdzi się w miejscach takich jak szkoły, centra medyczne, sklepy, przestrzenie wspólne w biurach itp. Jednym słowem – wszędzie tam, gdzie trzeba dużo i często sortować przy wykorzystaniu skrytek. Kompaktowy design szaf wyposażonych w liczne skrytki pomaga oszczędzać miejsce, dzięki czemu mebel można z powodzeniem zastosować nawet w niewielkim pomieszczeniu. Spawana konstrukcja zapewnia maksimum stabilności, a wykonanie z chromowanej lub galwanizowanej stali dodaje meblom elegancki. Szafki depozytowe dostępne są też w modelach drewnianych.

Przegrody do sortowania na biurko

W ofercie posiadamy nie tylko szafki depozytowe, ale także niewielkie sprzęty do sortowania, takie jak np. stojaki z przegrodami do ustawienia na biurku. Jest to optymalne rozwiązanie, które zaspokoi indywidualne potrzeby pracowników w zakresie sortowania i przechowywania dokumentów. Stojaki pozwalają nie tylko obsługiwać pocztę, ale także listy przewozowe, wydruki itp., przyczyniając się do większego porządku w biurze. Szerokość przegród oraz skrytek można regulować w odstępach co 32 mm. Istnieje także możliwość wyposażenia stojaków w dodatkowe półki oraz etykiety do oznaczania zawartości. Etykiety pozwolą zapanować nad dokumentami, przyporządkowując je do poszczególnych kategorii, np. w zależności od daty, odbiorcy, celu itp. Stojaki na biurko świetnie uzupełniają szafki depozytowe, a przy tym doskonały podręczny sposób na zapanowanie nad obsługiwanymi dokumentami.

Ścienne szafy z przegrodami

Jeśli Twoja firma chce zaoszczędzić miejsce, nie rezygnując przy tym z inwestycji w produkty potrzebne do sortowania dokumentów, najlepszą opcją jest zakup szafek do montażu ściennego, dostępnych w ofercie AJ. Szafki ścienne są niezwykle trwałe. Nasze szafki depozytowe występują w kilku rozmiarach: wysokość skrytek sięga od 330 do 1930 mm, szerokość skrytki to 275 do 1300 mm, a waga zależna jest głównie od liczby przegródek, jaką mają depozytowe szafki. Wyposażono je w laminowaną powierzchnię, która jest łatwa do czyszczenia. Nasze szafki są idealnymi produktami do sortowania i porządkowania poczty przychodzącej i wychodzącej w biurze. Masz również możliwość regulacji półek w odstępach co 32 mm. Oferujemy także dodatkowe półki do skrytek. Największą zaletą tego produktu jest możliwość zamontowania na ścianie w celu zaoszczędzenia miejsca. Podłogę można wtedy wykorzystać do innych celów. Oprócz opisanych produktów, oferujemy również inne rozwiązania w zakresie przechowywania i sortowania dokumentów, takie jak regały z przegrodami do sortowania, szafy z pojemnikami, niskie szafki biurowe itp. Kliknij na zdjęcia poszczególnych produktów, aby uzyskać więcej informacji i zakupić optymalne wyposażenie do swojej firmy.