Wieszaki na kapelusze

Wieszaki na odzież wierzchnią są dostępne w wielu wariantach i stylach. Na rynku dostępne są liczne modele wieszaków tworzone przez znanych projektantów. Ich design stale ulega zmianom, jednak zawsze pozostają ciekawym elementem wyposażenia. Możemy je ustawić bądź powiesić w przedpokoju, ale można je wykorzystać praktycznie w każdym pomieszczeniu w domu lub mieszkaniu. Przydadzą się także w biurze, ułatwiając pracownikom zadbanie o odzież wierzchnią. Do wyboru mamy wieszaki stojące drewniane lub wieszaki stojące metalowe, wieszaki ścienne z różną ilością haczyków, niekiedy ze stojakiem na parasol albo półkami na czapki, szale czy rękawiczki. Wieszaki stojące, z giętego drewna albo metalu, często stanowią oryginalny element dekoracyjny wnętrza. Ich atutem może być uchwyt na parasole, który pozwala w prosty i wygodny sposób je przechowywać oraz dodatkowe haczyki na kapelusze lub czapki. Kupując wieszak stojący zwróćmy uwagę na to, czy jest stabilny. Wieszak nawet wypełniony ubraniami nie powinien się chwiać ani przechylać w żadną stronę, aby nie zagrażał naszemu bezpieczeństwu. Coraz większym powodzeniem cieszą się pojedyncze haczyki na ubrania, które można zamontować w dowolnym miejscu, także kilka koło siebie, w różnych konfiguracjach. Pasują nie tylko do przedpokoju, ale także do łazienki, kuchni czy garderoby. Idealnie nadają się do odwieszenia kapelusza albo czapki z daszkiem. Wieszaki do montażu na ścianie zajmują niewiele miejsca, wystarczy przeznaczyć na ich montaż jedną ze ścian. Pod wieszakiem ściennym można ustawić szafkę albo regał na buty. Wieszak ścienny będzie odciążeniem dla szafy, która czasami nie jest w stanie pomieścić wszystkich okryć domowników. Praktycznym rozwiązaniem jest mobilny wieszak na kółkach, który można bez trudu przemieszczać, na przykład można go ustawić w sali szkoleniowej lub konferencyjnej tylko na czas spotkania, a następnie przestawić n pierwotne miejsce. W warunkach domowych większy mobilny wieszak na ubrania może częściowo zastąpić szafę i służyć jako mobilna garderoba. Wieszak na ubrania oznacza element wyposażenia o różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Zawieszanie odzieży wierzchniej na wieszakach oszczędza miejsce i zapewnia zorganizowane przechowywanie w strefie wejściowej do biura, gabinetu lekarskiego czy salonu kosmetycznego. Dzięki oryginalnym, starannie wykonanym akcesoriom możesz stworzyć atmosferę pasującą do każdego wnętrza. Tym, którzy lubią otaczać się ładnymi przedmiotami, na pewno spodoba się wiele modeli wieszaków z oferty AJ Produkty.

Wieszak na kapelusze - przydatne wyposażenie

Wieszaki na ubrania pomagają utrzymać porządek, a jednocześnie podkreślają charakter wnętrza. Jeśli w domu mieszka kilku osób, wówczas wieszak to produkt właściwie niezbędny. Warto pomyśleć o zawieszonym niżej wieszak dla dzieci, aby mogły się samodzielnie ubierać i rozbierać, zachowując przy tym porządek. Płaszcze i kurtki powieszone na wieszaku lepiej zachowują swój kształt. Możemy wybrać wieszak na ubrania ścienny albo wieszak stojący, na przykład model wyposażony w stojaki na parasol. Ta funkcja przyda się domownikom i gościom, którzy w innej sytuacji mają problem, co zrobić z mokrym parasolem. Przydatny jest także wieszak z miejscem na nakrycia głowy. Wieszak na kapelusze idealnie nadaje się do przedpokoju, do poczekalni w gabinecie lekarskim albo kosmetycznym czy do recepcji. Wieszak na kapelusze nie zajmuje dużo miejsca, można go zamontować nawet na małej przestrzeni, a mimo to znacząco pomoże w utrzymaniu porządku. Na półkach wieszaka na kapelusze można umieścić także inne przedmioty, takie jak torby, pudełka do przechowywania akcesoriów do odzieży, a w okresie jesienno-zimowym także czapki, szaliki i rękawiczki. Wieszaki nie muszą być nudne. Przed zakupem warto pomyśleć, na jakich funkcjach wieszaka nam zależy - czy potrzebujemy półki na kapelusze, ile haczyków będzie potrzebnych, na jakiej wysokości powinien się znaleźć, aby mogli korzystać z niego swobodnie wszyscy domownicy. Dopasujmy wieszaki do naszego wnętrza, a będą nie tylko praktycznym wyposażeniem, ale też ozdobą. Możemy ograniczyć się do pojedynczych haczyków lub kupić mebel będący połączeniem wieszaka, siedziska i półki na obuwie. To kompleksowe i praktyczne rozwiązanie, a mniejsze modele takiego mebla zmieszczą się nawet w niewielkich pomieszczeniach.

Wieszak na kapelusze - praktyczne modele

Wieszak na ubrania powinien być funkcjonalny i estetyczny. Klasyczna elegancka półka na nakrycia głowy z ramą z rur stalowych wykończonych chromem i z półkami z siatki od AJ Produkty jest wyposażona w 4 podwójne haczyki z białego plastiku oraz drążek na odzież. Półki powstały z rur stalowych lakierowanych proszkowo na kolor biały oraz siatki stalowej. Wieszak dostępny jest także w kolorze czarnym. Ponadczasowy design sprawdzi się w wielu środowiskach, ponieważ stanowi udane połączenie tradycji i nowoczesności. Wszystkie krawędzie są zaokrąglone, co chroni przed przypadkowymi urazami i skaleczeniami. Półki zapewniają mnóstwo miejsca na kapelusze, czapki, szaliki oraz inne akcesoria. Podwójne haczyki z białego plastiku oferują miejsce na płaszcze, torby i inne przedmioty do powieszenia. Dzięki drążkowi na odzież można użyć tradycyjnych wieszaków na kurtki i płaszcze. Jako wieszak na kapelusze świetnie sprawdzi się także model stojący, drewniany lub z metalu, z odpowiednimi wypustkami.

Najlepiej, jeśli wieszak ścienny posiada prosty, minimalistyczny design, który sprawia, że łatwo komponuje się z otoczeniem. Stojak wykonany z siatki ma taką zaletę, że mokre nakrycia głowy i akcesoria szybko wysychają. Dodatkowo drążki pozwalają na wygodne przechowywanie kurtek, płaszczy, toreb i innych przedmiotów. Na drążku można zawiesić wieszaki dla optymalnego wykorzystania możliwości stojaka. Do klasycznego wieszaka można dokupić stojak na obuwie i stworzyć kompleksowe rozwiązanie do przedpokoju, poczekalni albo recepcji. Warto zadbać również o stojak na mokre parasole, a w firmie o wygodne siedziska i stolik dla klientów. Można dodać stojak na prasę i zapewnić ciekawe oświetlenie, które dopełni całości wystroju.
Firma AJ Produkty oferuje różne modele wieszaków oraz inne akcesoria, na przykład stojaki na parasole, które pozwolą na uporządkowane przechowywanie odzieży wierzchniej, toreb i innych przedmiotów. Stojak na parasole rozwiązuje problem poradzenia sobie z mokrym parasolem tuż po wejściu do domu lub do biura. Wystarczy włożyć do niego parasole, a woda ścieka do pojemnika i nie brudzi podłogi. Najbardziej praktyczne są stojaki na parasole ze stali nierdzewnej, ponieważ najlepiej znoszą kontakt z wodą. Stal nierdzewna jest odporna na korozję, dlatego taki stojak na parasole jest właściwie niezniszczalny i będzie nam służył przez lata w niezmienionym stanie. Dobrze dobrany wieszak podniesie estetykę każdego wnętrza. Zapoznaj się z naszą ofertą produktów, a w przypadku pytań skontaktuj się na czacie z naszymi pracownikami. Postaramy się wyjaśnić wszelkie wątpliwości dotyczące produktów i pomóc w wyborze wyposażenia.