Wieszaki na kółkach na ubrania

Stojący wieszak na kurtki, płaszcze i inne części garderoby to prosty mebel, którego dominującymi cechami powinny być praktyczność i estetyka. Przy pomocy funkcjonalnego wieszaka stworzysz przyjazną i wygodną strefę wejściową do dowolnego pomieszczenia. Pomogą w tym wszechstronne produkty firmy AJ Produkty, w tym meble pełniące podwójną funkcję wieszaka oraz stojaka na parasole, w którym ociekacz zbiera kapiącą wodę, pomagając utrzymać porządek i ułatwiając sprzątanie. Unikalny i stylowy design pomoże unowocześnić każde wnętrze. Zawieszanie odzieży wierzchniej na wieszakach oszczędza miejsce i zapewnia zorganizowane przechowywanie w strefie wejściowej do biura, gabinetu czy salonu urody.

Mobilny wieszak na ubrania - idealny produkt do domu i do firmy

Meble do przechowywania płaszczy i kurtek są niezbędne, szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Powinna je charakteryzować wytrzymała konstrukcja i odpowiednie cechy użytkowe, w tym wystarczająca liczba drążków do zawieszania odzieży. Dobrze, jeśli drążki są umieszczone na różnych wysokościach. Wieszak stojący mobilny to świetne rozwiązanie, jeśli chcemy mieć możliwość wygodnego przemieszczania tego mebla. Taki mebel osadzony na kółkach może stanowić rodzaj ruchomej garderoby, mini szafy na kółkach, przydatnej w każdym domu, ale także w zakładach pracy. Wieszaki na kółkach dobrze wpiszą się w każdą przestrzeń, nadając jej cech użytkowych i charakteru. Wieszaki na ubrania dają łatwy dostęp do ubrań. Mobilny wieszak w postaci wózka do odzieży to doskonała opcja, kiedy zachodzi potrzeba zawieszenia wielu sztuk odzieży. Taki mobilny wieszak od AJ Produkty jest idealny do zastosowania w dużych szatniach. Dzięki czterem kołom skrętnym doskonale sprawdzi się jako sprzęt do okazjonalnego użytkowania. Gdy nie jest używany, łatwo go odstawić do pomieszczenia magazynowego. Poręczne uchwyty po obu stronach ułatwiają transport. Można sztaplować kilka wieszaków razem, dzięki czemu zajmują naprawdę niewiele miejsca. Wózek jest trwały, bo wykonano go z galwanizowanych rur stalowych. Posiada dwa drążki ubraniowe, każdy o udźwigu 100 kg. Dolny drążek można podnieść i zamocować do haczyków poniżej górnego drążka, co ułatwia zawieszanie długich płaszczy. Tego typu wieszak na ubrania na kółkach to świetne rozwiązanie do sypialni, sprawdzi się w garderobie i w przedpokoju. Można wykorzystać tego typu wieszaki na kółkach do przygotowania sobie ubrań na cały tydzień do pracy. Nie pogniotą się, nie będziemy musieli ich szukać w szafie. Wieszak na ubrania na kółkach do przechowywania ubrań jest funkcjonalny i estetyczny. Taki srebrny, wykonany z metalu wieszak z regulowaną wysokością, jest idealnym wyborem do zorganizowanego przechowywania płaszczy i innych ubrań. Wiele modeli wieszaków na kółkach posiada półkę na nakrycia głowy i głęboki stojak na buty. Półka do przechowywania butów pomoże oszczędzić miejsce w szafie. Krótkie haczyki z umożliwiają zawieszenie parasoli, toreb i innych przedmiotów. Mogą też posłużyć jako uchwyty do transportu wózka. Podsumowując - wieszaki na kółkach w postaci wózka z długim drążkiem lub drążkami to świetne rozwiązanie, gdy chcemy przemieścić je w odpowiednie miejsce bez wysiłku. Ubrania wiszą swobodnie, nie gniotą się i nie niszczą. Wieszaki na kółkach mogą uzupełniać domową garderobę, a modele z dolną półką mogą służyć też do przechowywania butów. Wykorzystamy je w firmach, w domu w sypialni, garderobie czy w przedpokoju. Wieszaki na kółkach to funkcjonalne i mobilne rozwiązanie do przechowywania odzieży. Przechowuj ubrania w stylowy sposób dzięki mobilnemu wieszakowi na ubrania. Wieszak mobilny stanowi proste i stylowe rozwiązanie, szczególnie polecane do miejsc, gdzie brakuje przestrzeni na szafy i ścienne wieszaki.

Jaki wieszak stojący wybrać?

Na pewno należy postawić na stojak na ubrania wykonany z wysokiej jakości materiałów. Na rynku dostępnych jest wiele modeli wieszaków stojących, począwszy od bardzo prostych modeli, po wieszaki designerskie, o ciekawych kształtach. Wybierając spośród dostępnych produktów warto zwrócić uwagę na jakość wieszaka. Ten mebel do przechowywania płaszczy i kurtek powinien być solidnie wykonany. Warte uwagi są wieszaki na kółkach z regulowaną wysokością. Wieszaki na kółkach z regulowaną wysokością są idealnym wyborem, jeśli chcemy wieszak dokładnie dopasować do swoich potrzeb. Wytrzymała konstrukcja i estetyczny design, to cechy produktu, które sprawiają, że nadaje się do wygodnego przechowywania ubrań. Wieszak stojący daje łatwy dostęp do powieszonego na nim ubrania, a szczególnie wygodny jest mobilny wieszak stojący.

Wieszaki stojące najczęściej wykonane są z metalu lub z drewna. Metal to materiał elegancki i trwały, idealny do aranżacji nowoczesnych wnętrz i łatwy w utrzymaniu czystości. Jest odporny na wilgoć, a przecież zdarza się nieraz, że wieszamy na wieszaku również wilgotne ubrania. Wieszak stojący powinien być stabilny, zwróćmy więc uwagę na jakiej podstawie lub na ilu nóżkach jest osadzony. Nawet jeśli powiesimy na nim sporo ubrań, wieszak nie powinien być wywrotny. Przed zakupem zastanówmy się, jak bardzo wieszak będzie obciążony, aby kupić odpowiedni rozmiar, czyli wieszak z odpowiednią ilością i rozstawem ramion. Dobrze, jeśli ramiona lub haczyki są na różnej wysokości, wówczas wieszak jest bardziej pojemny i dobrze dostosowany do potrzeb osób o różnym wzroście. Dokonajmy przed zakupem pomiaru miejsca, gdzie zamierzamy go postawić. Sprawdźmy czy będzie tam wystarczająco dużo miejsca, kiedy wieszak będzie w pełni zawieszony rzeczami. Taka wizualizacji pomoże uniknąć ewentualnego rozczarowania po zakupie. Wieszak na ubrania na kółkach umożliwia mobilne przechowywanie i łatwe przemieszczanie, gdy zajdzie potrzeba. Wieszak mobilny jest zarówno funkcjonalny, jak i stylowy - ustaw go w dowolnym miejscu, a będzie służył przez lata i cieszył oczy swoim wyglądem.

AJ Produkty oferuje wieszaki stojące stacjonarne i wieszaki na kółkach wykonane z wysokiej jakości materiałów, idealne do firmy i do domu. Kupując dobrze dobrany wieszak stojący, w tym praktyczny wieszak mobilny, będziemy cieszyć się wygodą użytkowania, mając odzież wierzchnią zawsze pod ręką, nie poszukując torby, szala czy czapki każdego ranka. Odzież i akcesoria będą miały swoje stałe miejsce przechowywania. Co ważne, wieszak stojący to mebel o raczej niewielkich rozmiarach. Jest kompaktowy, dzięki czemu nie zajmie nam dużo przestrzeni, a poza tym przy zmianie aranżacji zawsze możemy go przestawić w nowe miejsce, niekoniecznie w przedpokoju. Możliwe są również kreatywne sposoby wykorzystania wieszaka. Możemy na nim zwiesić kapelusze, kolorowe szale albo różne modele torebek, traktując go jako barwny element aranżacji wnętrza. Wieszak to prosty mebel, który daje dużo możliwości wykorzystania. Oferujemy także różnego typu szafy do przechowywania ubrań roboczych, materiałów biurowych i innych przedmiotów. Sprawdź nasz asortyment produktów, a w przypadku pytań prosimy o kontakt na czacie z naszymi konsultantami. Chętnie doradzimy w wyborze mebli i akcesoriów do firmy.