Lady recepcyjne - stylowe i funkcjonalne

Stylowe lady recepcyjne do miejsc pracy

Recepcja to miejsce, gdzie wywiera się pierwsze wrażenie na gościach, klientach oraz potencjalnych pracownikach firmy. Każdy, kto wchodzi do niej po raz pierwszy, musi przejść przez strefę wejściową, gdzie główne miejsce zajmuje najczęściej lada recepcyjna. Jeśli chcesz zrobić wrażenie na odwiedzających, poświęć recepcji nieco więcej uwagi i dobierz do niej właściwe meble. Do tych celów oferujemy doskonałej jakości meble do poczekalni dla każdej firmy. Jeśli chcesz dokładniej zapoznać się z ofertą naszych produktów meblowych dla firm, kliknij na zdjęcie i przejdź do konkretnej podstrony. Wśród naszych propozycji znajdziesz mnóstwo mebli, które mogą okazać się idealnym rozwiązaniem aranżacyjnym i pomagać w realizacji firmowych zadań i usług.

Lada recepcyjna w kształcie U i L

Zapoznaj się z ofertą nowoczesnych i eleganckich lad do recepcji i poczekalni. Lady recepcyjne od sklepu AJ Produkty posiadają prosty i elegancki design w kształcie litery U lub L. Model w kształcie L składa się z krótkiego wysokiego modułu, długiego wysokiego modułu oraz modułu narożnego pełniącego funkcję łącznika całości. Wysokość lady recepcyjnej tego rodzaju jest stała: wszystkie sekcje są tej samej wysokości. Lada modułowa w kształcie litery U dostępna np. w wymiarach 2550x1290x1200 składa się z dwóch długich modułów z krótszą sekcją środkową, dzięki czemu lada biurowa sprawdza się nawet w małych poczekalniach. W obu modelach, krótkie sekcje mogą służyć gościom jako miejsce do odłożenia rzeczy osobistych. Lada taka jest bardzo funkcjonalna, dlatego wzdłuż niskich sekcji można poustawiać komputery i niewielkie akcesoria do przechowywania. Lada do recepcji w modelu L o wymiarach 2490x1290x1200 mm może być uzupełniona o dodatkowe wyposażenie, np. szafkę na klucze. Blaty wszystkich lad pokryto trwałym i łatwym w czyszczeniu laminatem, który zapewnia długotrwałe użytkowanie. Więcej informacji znajdziesz na poszczególnych stronach produktowych.

Lada recepcyjna modułowa

Oprócz opisanych wyżej lad recepcyjnych w kształcie U i L, w ofercie AJ Produkty znajdziesz też proste meble i modele modułowe, wśród których króluje lada recepcyjna narożna. Można dodać jedną lub dwie sekcje górne, co pozwoli uzyskać efekt podobny do wersji opisanych powyżej. Nasze lady recepcyjne są dostępne w różnych długościach, więc z łatwością dopasujesz produkt do wymiarów pomieszczenia. Wybierz jeden z dostępnych kolorów i modeli, aby Twoja lada recepcyjna biała jak najlepiej sprawowała się w firmie i posłużyła przez wiele lat codziennego użytkowania. Lada recepcyjna nowoczesna w typie modułowym występuje w dwóch wersjach: dostępne są moduły proste oraz narożne. Możesz stworzyć własną ladę w zależności od tego, czy wolisz kompozycje otwarte, czy zamknięte i do czego dokładnie będą lady recepcyjne używane. Jeśli ich celem jest tylko proces realizacji obsługi klienta, wystarczy klasyczna lada recepcyjna z prostym modułem. Jeśli oprócz realizacji obsługi będą na niej wykonywane inne czynności lub postawione liczne sprzęty, lepiej zainwestować w rozbudowane meble recepcyjne. Na blacie warto ustawić przegrody na broszury lub dokumenty oraz stojaki ekspozycyjne z tablicami informacyjnymi na zapiski pracowników recepcji.

Funkcjonalność i styl lad recepcyjnych

Profesjonalne biurko recepcyjne i każda lada powinny odznaczać się takimi cechami i właściwościami mebli jak praktyczność (funkcjonalność), elegancja (styl wykonania), atrakcyjna cena oraz wytrzymałość i odporność na uderzenia, zarysowania czy wszelkiego rodzaju uszkodzenia, które mogą się pojawić podczas świadczenia usług dla firm i klientów. Dlatego w sklepie internetowym AJ Produkty zadbaliśmy o to, aby oferowane u nas nowoczesne lady recepcyjne spełniały najwyższe standardy jakości, a wszystkie meble do recepcji charakteryzowały się wysoką uniwersalnością. To dzięki niej można je zastosować w praktycznie każdej firmie, niezależnie od tego, czy jest duża czy mała: wymiary lady recepcyjnej są elastyczne, więc każdy z Państwa z pewnością znajdzie u nas meble idealne do swojego biura, recepcji i poczekalni. Jeśli będziecie mieć problem z wyborem najlepszej opcji, nasi pracownicy służą zawsze pomocą i poradą, dobierając projekt lady modułowej lub klasycznej w taki sposób, aby spełniała jak najlepiej swoje zadanie. Zachęcamy do zajrzenia na podstrony produktów i zapoznanie się z ich dokładnym opisem.

Lada recepcyjna - jak dobrać wymiary?

Lada recepcyjna powinna być dopasowana wymiarowo do pomieszczenia, w którym się znajduje. Niedopuszczalne jest, aby były to meble za duże lub za małe, które zamiast pomagać, będą tylko psuły wizerunek firm. Jak więc dobrać rozmiar, który powinna mieć dana lada? Recepcja lub poczekalnia o małej powierzchni może być wyposażona w ladę modułową, którą można swobodnie rozbudowywać lub zmniejszać. Z kolei recepcje z poczekalniami, gdzie miejsca jest pod dostatkiem powinny wykorzystywać projekty rozbudowane, w których lada recepcyjna zajmuje nawet całą jedną ścianę lub w przypadku lad narożnych - dwie. Nie wolno też zapominać, że lada nie może być jedynym meblem w pomieszczeniu, zwłaszcza jeśli służy ono również do realizacji innych zadań dla pracowników. W naszej ofercie dostępna jest lada o wymiarach od 800 do 3000 mm długości, 1000 do 1800 szerokości oraz 365 do 1200 mm wysokości. Strefa wejściowa to nie tylko odpowiednia lada recepcyjna. Oprócz zapewnienia pracownikom miejsca do wykonywania obowiązków, trzeba też zadbać o komfort gości. Dlatego pamiętaj o fotelach i sofach, stojakach na prasę oraz stolikach kawowych, dzięki którym jeszcze wydajniej wyposażycie Państwo wnętrza swoich firm. Oferujemy meble z najwyższej półki jakościowej, a doskonały styl naszych produktów cechujących się uniwersalnością sprawia, że bezproblemowo pasują do wielu branż.

Nie przegap tych kategorii

Wieszaki na kurtkiStoliki kawowe