Biurka z regulacją wysokości - biurka regulowane

Biurka - poradnik

Jak wybrać idealne biurko?

Przeczytaj nasz poradnik

Biurka z regulacją wysokości blatu do pracy stojącej

Zbyt długie siedzenie w jednej pozycji może mieć negatywne konsekwencje dla zdrowia. Aby promować ruch, zawsze zachęcamy do wstawania i częstych, krótkich przerw. Jednak częste przerwy nie zawsze są możliwe. W naszej ofercie wyposażenia biura wprowadziliśmy nowoczesne biurko komputerowe regulowane oraz stoły z regulowaną wysokością - rozwiązania, które umożliwiają zmianę pozycji pracy za jednym naciśnięciem przycisku. Zapoznaj się z poniższymi punktami, aby dowiedzieć się więcej o naszych biurkach z regulacją wysokości blatu zgodnie z wymogami pracownika. To meble, które przydadzą się w każdym biurze i nie tylko.

Zakres regulacji wysokości biurek

Po pierwsze to uproszczenie dla pracowników dzielących jedno biurko. Regulacja wysokości może wtedy następować w ciągu paru sekund, bez konieczności rozkręcania mebla i ręcznego zmieniania ułożenia blatu biurka. Regulowana wysokość w modelach dostępnych w sklepie internetowym AJ Produkty obejmuje zakres nawet do 1280 mm, co pozwala wykorzystać takie meble biurkowe w wielu różnych środowiskach pracy. Po drugie dzięki samodzielnemu ustawianiu poziomu blatu pracownik może dopasować go do swoich potrzeb i sprawić, aby wykonywanie codziennych obowiązków było wiele łatwiejsze i prostsze. Po trzecie to rozwiązanie wyjątkowo ergonomiczne, ponieważ dba o komfort pracownika i zapobiega występowaniu dolegliwości zdrowotnych. Właściwa wysokość ustawionego blatu biurka pozwala na wygodniejsze korzystanie z mebla, odciążą plecy i ramiona. I w końcu po czwarte, ponieważ wszystkie modele w naszej ofercie są wykonane nie tylko wedle projektów specjalistów, ale również są zgodne z aktualnymi normami w tym bardzo ważnymi EN 527-2 i EN 527-3 . To one obecnie gwarantują, że w zakresie bezpieczeństwa, stabilności i trwałości meble są dopuszczone do powszechnego użytku.

Seria Modulus

Seria Modulus to obecnie najbardziej elastyczna gama mebli biurowych, do których zalicza się również regulowane biurko dla dzieci, bardzo funkcjonalne biurko dla programisty oraz oczywiście sklepowe regulowane biurka. W sklepie internetowym AJ Produkty przygotowaliśmy ofertę skrojoną na potrzeby naszych klientów. Oferujemy modułowe elektryczne biurka z regulowaną wysokością, o długości od 1200mm do 2200mm i szerokości pomiędzy 750mm a 2000mm (w przypadku biurek narożnych). Biurka z regulowanym blatem Modulus oferują regulację wysokości pomiędzy 640mm a 1290mm. Ta funkcja może pomóc w zmniejszeniu ryzyka zbyt długiego napięcia mięśni i poprawy samopoczucia. Biurka regulowane dla dzieci w serii Modulus są dostępne z ramą typu T, która zapewnia dużo przestrzeni na nogi. Przestrzeń ta może być również wykorzystana do umieszczenia kontenerków, małych szafek czy podnóżków. Ponadto meble takie jak biurka dla dzieci są wyposażone w mechanizm zapobiegający zderzeniom i pomagający wykrywać przeszkody, które zapobiegają dalszemu przemieszczaniu blatu. Te zaś są wykonane z wysokiej jakości laminatu, który jest łatwy do utrzymania w czystości i dostępny w różnych kolorach. Kliknij na produkt, aby poznać jego dokładną specyfikację i dane techniczne.

Seria Flexus

Seria Flexus to rozwiązanie dla osób, wedle których dane meble muszą być trwałe, adaptowalne i nie wymagać dużej konserwacji. Biurko z podnoszonym blatem w tej serii jest dostępne w długościach od 800mm do 2200mm i szerokościach od 800mm do 2000mm. Niektóre z tych modeli są wyposażone w ergonomiczny zaokrąglony blat, który pozwala siedzieć bliżej biurka z regulacją wysokości i w znacznie w wygodniejszej pozycji. Ponadto biurko regulowane dla dziecka wyposażone jest przynajmniej w dwa przepusty kablowe, które pomagają zachować porządek w podłączonych przewodach do komputera, laptopa, telewizora itp. Wybierz jeden z wielu dostępnych kolorów produktu. Więcej informacji na temat elektrycznych biurek Flexus znajdziesz w specyfikacji poszczególnych modeli korzystając z intuicyjnej wyszukiwarki. Znajdziesz tam także inne meble z tej kolekcji oraz podobne modele, a do tego szybko porównasz ich cenę i jakość.

Biurko, które rośnie z dzieckiem

Niektóre meble wymagają wymiany wraz ze zmianą użytkownika lub jego preferencji. Na szczęście meble do pracy takie jak biurko z regulowanym blatem nie traci nic na swojej wartości nawet wtedy, gdy użytkownik dorasta i zmienia się jego wzrost. W sklepie AJ Produkty mamy niejedno profesjonalne i optymalnie zaprojektowane biurko dla dziecka regulowane, które może posłużyć w szkołach, świetlicach albo bibliotekach. Umożliwia to sprawny system ustawiania wysokości blatu na pożądanym poziomie bez konieczności wymiany mebla i ponoszenia dodatkowych kosztów. To wyjątkowe czarne biurka ergonomiczne dla dzieci, które jako meble sprawdzają się wyśmienicie, a za ich pomocą można funkcjonalnie urządzić sale szkole, przedszkolne czy nawet dziecięce pokoje. Nasze biurko dla dzieci z regulacją wysokości może być też bez przeszkód wykorzystywane przez osoby dorosłe, ponieważ wysokość biurka dopasuje się nawet do wysokich użytkowników. Regulacja wysokości jest bardzo płynna i występuje w konfiguracjach np. 700-1170, 630-1280 mm. Z kolei szerokość blatów może obejmować różnorodne zakresy, na przykład 400 - 799, 1200-1399, 1600-1799 mm (szerokość) i 800-1199, 1400-1599, 1800-1999 i 2000-2200 mm (długość). Nośność poszczególnych biurek waha się od 80 do nawet 140 kilogramów.