Wysoka jakość w fabrykach AJ

Jakość to niezmiennie cecha charakterystyczna naszego asortymentu, ponieważ duża część produktów powstaje w fabrykach AJ w Polsce i Słowacji. Tutaj produkujemy wszystko, od mebli biurowych i stołów warsztatowych po regały i szafki na ubrania, które spełniają wysokie standardy jakości. A wszystko to w celu stworzenia dobrego środowiska pracy dla Ciebie i Twoich współpracowników.

Pełna kontrola nad jakością

Własna produkcja jest podstawą naszej strategii oferowania wysokiej jakości produktów po przystępnych cenach. Podjęliśmy świadomą decyzję o opracowywaniu i wytwarzaniu wielu produktów we własnym zakresie. Daje nam to kontrolę nad całym procesem, od określenia początkowych wymagań do dostarczenia gotowego produktu. Prowadzenie procesu produkcyjnego we własnym zakresie ułatwia tworzenie mebli i akcesoriów w oryginalnym stylu i projektowanie produktów spełniających aktualne wymagania rynku.

Dwie fabryki

Od lat 90-tych produkujemy wyroby we własnych fabrykach. AJ Furniture Factory w Redzikowie k. Słupska produkuje większość naszych mebli drewnianych. To tutaj powstają biurka, szafki, regały i komody, a także stoły konferencyjne i meble do stołówki. W naszej drugiej fabryce, AJ Metal Design w Trnavie na Słowacji, produkujemy stalowe szafki ubraniowe, szafy magazynowe i systemy regałowe. Te dwa zakłady produkują prawie jedną trzecią naszego asortymentu i stanowią podstawę naszych dostaw.

Orientacja na produkt

Ponieważ nasze produkty są opracowywane w ścisłej współpracy z projektantami, wszystkie etapy produkcji są dostosowane do specyfiki naszych zakładów. Każdy element układanki jest starannie zaplanowany i usprawniony zgodnie z celami jakościowymi AJ, od procesów, maszyn i przepływów materiałów po wiedzę i kunszt personelu oraz lakiery i farby. Ciągłe kontrole jakości i środki ciągłego doskonalenia są kluczowym elementem naszych procesów produkcyjnych i oczywiście obie fabryki AJ posiadają certyfikat ISO 9001.

Dobór materiałów

Nasze fabryki wyposażone są w najnowocześniejsze maszyny i narzędzia, a każda dostawa materiałów jest dokładnie sprawdzana pod kątem zgodności ze specyfikacją. Starannie dobieramy dostawców na podstawie ich zdolności do dostarczania odpowiedniej jakości w odpowiedniej cenie i we właściwym czasie. Ponadto muszą oni przestrzegać naszego kodeksu postępowania oraz polityki zrównoważonego rozwoju. Tam, gdzie to możliwe, wybieramy materiały odnawialne i pochodzące z recyklingu, a także drewno z certyfikatem FSC i „zieloną” stal.

Owocny czas w pracy

Posiadanie własnych fabryk nie tylko daje nam pełną kontrolę nad asortymentem produktów, ale także sprawia, że kupujemy produkty lepiej, ponieważ rozumiemy proces produkcyjny i wiemy, jakie wymagania muszą spełnić nasi dostawcy. Rezultat: szeroka gama produktów, które zapewniają Tobie i Twoim współpracownikom owocny czas w pracy.

Nowe artykuły prosto do Twojej skrzynki!

Kilka razy w miesiącu wysyłamy nasz newsletter z wartościowymi artykułami, przewodnikami po produktach, inspirującymi aranżacjami wnętrz oraz aktualnymi promocjami. Zapisz się już dziś!
Zapisz się tutaj!
Klikając "Zapisz", potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności.