Własny projekt – od potrzeb do gotowego produktu

Dbamy o najwyższe standardy jakości - opracowaliśmy kompleksowy proces tworzenia nowych, lepszych produktów. Dzięki działowi projektowemu możemy tworzyć meble i aranżacje wnętrz we własnym języku projektowym, dostosowując produkty do aktualnych potrzeb. Dzięki temu wiemy że klient otrzyma wysokiej jakość produkt zgodny z potrzebami i zapewniający odpowiednią funkcjonalność i wygodę, która zadba o owocny czas w pracy.

Zorganizowany proces rozwoju

Dostarczamy meble i wyposażenie do wszelkiego rodzaju miejsc pracy, od biur, magazynów i przemysłu po szkoły i środowiska publiczne. Aby nasze produkty spełniały wymagania jakościowe, często sami je rozwijamy, często od podstaw. Wykorzystujemy szczegółowy proces, który daje nam pełną kontrolę nad całym łańcuchem, od projektu i doboru materiałów po produkcję, pakowanie i dostawę do klienta.

Dostosowanie do potrzeb

Rozwój produktu zawsze zaczyna się od potrzeby, którą należy zaspokoić. Może to oznaczać modyfikację istniejącego produktu lub sprostanie przyszłemu trendowi. Inicjatywa może pochodzić z naszej własnej organizacji lub od klientów i dostawców.

Design na codzienne problemy

Początkowo prowadzimy badania, rozmawiamy z użytkownikami, opracowujemy wymagania jakościowe i środowiskowe. W oparciu o wytyczne projektowe rozpoczyna się praca nad szkicem produktu, który spełnia potrzeby i ułatwia życie użytkownikowi końcowemu. W naszej pracy projektowej koncentrujemy się na jakości, funkcjonalności i bezpieczeństwie – oraz na minimalizowaniu wpływu produktu na środowisko.

Produkcja w Szwecji i Europie

Większość naszych prac projektowych i opracowywania produktów odbywa się w ścisłym porozumieniu z naszymi fabrykami w Polsce i Słowacji, ale czasami współpracujemy również ze szwedzkimi producentami. Współpraca obejmuje wszystko, od opracowywania prototypów po omawianie wyboru materiałów, rozwiązania projektowego i metody produkcji. Obejmuje również opracowanie opakowania, które zminimalizuje ryzyko uszkodzenia podczas transportu.

Zamówienia próbne i instytuty badawcze

Prototyp jest oceniany na podstawie parametrów takich jak bezpieczeństwo, trwałość, wytrzymałość, konstrukcja i funkcjonalność. Sprawdzane są również aspekty wizualne dotyczące wytrzymałości, jakości i obróbki powierzchni. Po zatwierdzeniu prototypu przez zespół projektowy rozpoczyna się proces produkcji pierwszego zamówienia próbnego. Na tym etapie często wysyłamy próbny produkt do akredytowanego instytutu badawczego, aby uzyskać bezstronną opinię na temat jego jakości.

Czas zadowolić naszych klientów

W przedostatnim kroku przeprowadzane są pełne kontrole, aby upewnić się, że produkt spełnia wszystkie punkty specyfikacji projektu. Uzyskując wszystkie atesty, produkt może zostać włączony do asortymentu i udostępniony naszym klientom. Jeśli wszystko idzie zgodnie z planem, osiągamy to, do czego dążyliśmy: zaspokojenie potrzeb i pomoc ludziom w dobrym samopoczuciu w pracy.

Nowe artykuły prosto do Twojej skrzynki!

Kilka razy w miesiącu wysyłamy nasz newsletter z wartościowymi artykułami, przewodnikami po produktach, inspirującymi aranżacjami wnętrz oraz aktualnymi promocjami. Zapisz się już dziś!
Zapisz się tutaj!
Klikając "Zapisz", potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności.