Jak tworzymy solidne meble na lata

Jak tworzymy solidne meble na lata

Jest wiele powodów, dla których warto wybierać produkty z naszej oferty. Przystępne ceny, szeroki wybór i szybka dostawa to tylko niektóre z nich – kolejny to nasza dbałość o jakość. Dzięki temu nasze produkty spełniają swoją funkcję przez lata. Dowiedz się więcej o tym, jak tworzymy solidne i wytrzymałe produkty. 

Design w odpowiedzi na codzienne problemy

Naszym celem jest dostarczanie mebli, sprzętu i wyposażenia, które pomogą uczynić środowisko pracy bardziej efektywnym i wydajnym. Jednym ze sposobów, w jaki możemy to osiągnąć, jest wykorzystanie własnego działu projektowego. To dzięki niemu możemy tworzyć produkty wysokiej jakości w indywidualnym stylu, ściśle dostosowane do wymagań rynkowych.

Dwa zakłady produkcyjne

Własne fabryki to ogromna zaleta w rozwoju naszego portfolio – własne wyroby stanowią aż 1/3 całego asortymentu AJ. Co więcej, przyczyniają się do wyższego poziomu jakości, ponieważ kontrolujemy produkcję na każdym etapie.

Sprzedaż projektowa

Chcesz zobaczyć, jak pomagamy firmom aranżować wnętrza? Sprawdź, co nasz zespół projektowy wymyślił dla Beslag Design i Airshoppen. 
Żaden produkt, nawet nasz własny, nie idzie na skróty. Większość nowych produktów – naszych własnych i tych od dostawców – została przetestowana przez bezstronny instytut badawczy przed wprowadzeniem ich na rynek.
Jan Bengtsson, menedżer jakości w AJ Produkty

Odstępstwa od jakości? Nie u nas!

Żaden produkt nie znajdzie się w naszej ofercie bez uprzedniego zatwierdzenia przez nasz dział jakości. A stale monitorując istniejący asortyment, dbamy o to, żeby produkty spełniały wymagania i służyły przez lata.

Produkty o trwałej wartości


Chcemy oferować produkty o trwałej wartości. Dlatego aktywnie monitorujemy trendy, co sprawia, że miejsca pracy stają się lepsze. Moda się zmienia, a funkcjonalność trwa.

Nowe artykuły prosto do Twojej skrzynki!

Kilka razy w miesiącu wysyłamy nasz newsletter z wartościowymi artykułami, przewodnikami po produktach, inspirującymi aranżacjami wnętrz oraz aktualnymi promocjami. Zapisz się już dziś!
Zapisz się tutaj!
Proszę czekać...
Klikając "Zapisz", potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności.