Tablice i gabloty informacyjne

Projekt aktywnego biura

Projekt aktywnego biura: Pracuj tam, gdzie umysł, a nie tam, gdzie biurko!

Czytaj więcej

Tablice i gabloty informacyjne

Akcesoria biurowe są niezbędne do odpowiedniego urządzenia miejsca pracy. Wyposażenie na biurko takie jak półki, pojemniki na długopisy mogą pomóc pracownikom w uporządkowaniu miejsca pracy. Biurowe kosze na śmieci pozwalają utrzymać odpowiednią higienę i czystość w miejscu pracy, podnóżki przyczyniają się do poprawy komfortu, natomiast zestawy pierwszej pomocy są niezbędne dla zachowania bezpieczeństwa. Jednym z wyjątkowo ważnych akcesoriów, które powinny znaleźć się w każdym biurze bądź recepcji czy w poczekalni są tablice i gabloty ogłoszeniowe. Tablica informacyjna umieszczona na ścianie skupia na sobie uwagę, dlatego umieszczone na niej informacje będą automatycznie przyciągać wzrok wszystkich pracowników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą z kategorii tablice informacyjne, których rozsądna cena, nowoczesny wygląd, a także wysokiej jakości materiały użyte do ich produkcji zachęcają do zakupu.

Tablice ogłoszeniowe

Ze względu na rosnące znaczenie komunikacji internetowej i poczty elektronicznej wiele firm nie docenia wartości tablic ogłoszeniowych, które mogą być równie skutecznym narządzeniem komunikacji. AJ Produkty oferują szeroką gamę tablic dostępnych w różnych rozmiarach i wzorach. Nasze funkcjonalne tablice pomogą zapewnić skuteczną komunikację jak również stanowią nowoczesny akcent dla środowiska pracy. Jeśli zależy Ci na jak najlepszym planowaniu w swojej firmie, to warto wyposażyć się praktyczne tablice informacyjne, które umożliwią Ci jeszcze lepsza komunikację z pracownikami. Posiadamy w ofercie tablice w różnych kolorach, o różnych wymiarach - ich wielkości zależą od wybranego modelu, dodatkowo tabliczki mogą być stojące bądź wiszące. W naszym asortymencie znajduje się również mobilna ścianka podłogowa z funkcją tablicy informacyjnej. W zależności od potrzeb klienta może być wykorzystywana w recepcji, w salach konferencyjnych, a także na wystawach, targach czy podczas różnego rodzaju wydarzeniach firmowych. Podłoże tablicy wykonano z płyty wiórowej tapicerowanej tkaniną, natomiast stelaż został wyposażony w cztery koła skrętne, w tym dwa koła z hamulcami, dzięki czemu tablica nadaje się do użytku na każdym rodzaju podłoża. Duża zaletą naszych tablic informacyjnych jest ich cena oraz łatwość montażu. Oferta sklepu AJ Produkty zawiera tablice informacyjne wewnętrzne w wielu różnych wzorach, zarówno z tkaniny, jak i klasyczne tabliczki z korka, dzięki czemu możesz wybrać taką tablicę, która będzie najbardziej pasowała do wnętrza Twojego pomieszczenia. Niezależnie od tego, czy zależy Ci na lepszym planowaniu, czy też bieżącym informowaniu o najważniejszych wydarzeniach, ustaleniach, to zarówno nasze tablice informacyjne, jak i gabloty wewnętrzne Ci się przydadzą. W naszej rozbudowanej ofercie przygotowaliśmy mnóstwo interesujących modeli, których cena jest adekwatna do jakości i dzięki którym na pewno usprawnisz przekazywanie informacji oraz planowanie kolejnych projektów w firmie. Nasza oferta zawiera także edukacyjną tablicę "mapa świata", która wiernie odwzorowuje kontynenty oraz wszystkie państwa. Dodatkową zaletą tej tabliczki prezentacyjnej jest fakt, że można do niej przypinać pinezki, szpilki w dowolnym miejscu, dzięki czemu może być wykorzystywana w przedszkolu, szkole jak i w biurze, dodając nowoczesnego charakteru pomieszczenia.

Tablice suchościeralne

Magnetyczne tablice suchościeralne to stylowe i nowoczesne rozwiązanie do biur. W ofercie posiadamy model tablicy informacyjnej, gdzie połowa jej to ciemnoszara tkanina, do której można za pomocą pinezek przypiąć notatki, zdjęcia czy ulotki, natomiast druga strona tabliczki to magnetyczna powierzchnia wykonana z blachy stalowej, po której można pisać załączonymi pisakami czy przyczepiać materiały reklamowe za pomocą dołączonych magnesów. Tablica wyposażona została w półkę na akcesoria, dzięki czemu są one zawsze pod ręką. Nasze nowoczesne suchościeralne tablice wewnętrzne są bardzo łatwe do czyszczenia. W ofercie posiadamy również małe tablice suchościeralne, które stanowią doskonałe narzędzie komunikacji między pracownikami. Mogą być umieszczone w pobliżu biurek pracowników lub zamontowane na drzwiach. Pracownicy mogą zostawić na nich informację, gdy jeden z nich nie znajduje się przy swoim stanowisku pracy. Tego typu tabliczki charakteryzuje mała waga, dzięki czemu można je przenosić z miejsca na miejsce, wedle indywidualnych potrzeb. Ich rozsądna cena, nowoczesny wygląd oraz walory użytkowe zachęcają do zakupu.

Wewnętrzne i zewnętrzne gabloty informacyjne

Gabloty informacyjne są doskonałym sposobem na prezentowanie informacji w budynku, jak i poza nim. Oferowane przez nas tabliczki informacyjne zewnętrzne mogą być stosowane w celu promowania wydarzeń oraz jako szyldy reklamowe. Tego typu tablice informacyjne zewnętrzne są specjalnie zaprojektowane do użytku na zewnątrz, gdyż są odporne na działanie wody i brudu. Każda nasza nowoczesna gablota informacyjna zewnętrzna czy wewnętrzna gwarantuje zabezpieczenie umieszczonych w niej treści informacyjnych poprzez specjalistyczne zamki na klucz, które ułatwiają dostęp do ich wnętrza jedynie osobom do tego upoważnionym. Tablica informacyjna zewnętrzna została wyposażona w drzwiczki ze szkła hartowanego, które zapewnią utrzymanie transparentności, a także ochronę przed aktami wandalizmu. Dostępne w naszym sklepie szyldy, tablice ogłoszeniowe zewnętrzne są w różnych rozmiarach, posiadają zaokrąglone narożniki, a ich cena jest adekwatna do jakości.

Dźwiękochłonne tablice ogłoszeniowe

W ofercie naszego sklepu AJ Produkty znajdują się również tapicerowane tkaniną wełnianą tablice ogłoszeniowe, posiadające właściwości dźwiękochłonne. Nasze nowoczesne, stylowe tablice informacyjne są jednocześnie funkcjonalne i estetyczne. Wypełnione materiałem absorbującym hałas 100% PET, skutecznie redukują poziom dźwięku w pomieszczeniu, jak i likwidują pogłos, a to wszystko dla bardziej przyjaznej atmosfery w pracy. Tablice mogą być używane jako dekoracyjny ścienny panel akustyczny oraz do prezentacji informacji w biurze. Główna strona tablicy została pokryta wełnianą tapicerką, która zapewnia jej ekskluzywny wygląd, dodatkowo dekoracyjne suwaki w kolorze czarnym stanowią ciekawy, nowoczesny design. Nie czekaj, tylko już teraz przekonaj się o wielkich możliwościach naszych tablic, których atrakcyjna cena i wysoka jakość zachęcają do zakupu.