Tablice magnetyczne szklane

Projekt aktywnego biura

Projekt aktywnego biura: Pracuj tam, gdzie umysł, a nie tam, gdzie biurko!

Czytaj więcej

Tablica magnetyczna szklana - walory użytkowe

Od momentu powstania firmy w roku 1975, stale dążymy do zapewnienia firmom kompleksowego wyposażenia. Nasze produkty charakteryzuje doskonała jakość dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i rozsądne ceny, które dopasowane są do każdej kieszeni. Jednym z proponowanych przez AJ Produkty rozwiązań są sprzęty służące do wizualizacji i prezentacji w środowisku biurowym, konferencyjnym i szkolnym. Wśród nich znajdziesz nowoczesne i funkcjonalne szklane tablice magnetyczne do pisania. Nasze tablice szklane 120x90 cm są niezwykle atrakcyjne, trwałe i łatwe w pielęgnacji. Poniżej opisujemy walory użytkowe tablic dostępnych w naszej ofercie.

Kolory i typy tablic szklanych

Oferujemy szeroką gamę szklanych tablic 50x50 w rożnych kolorach, do wszechstronnych zastosowań. Wśród dostępnych kolorów warto wymienić te bardziej oryginalne, takie jak np. fioletowy, niebieski, pomarańczowy czy różowy oraz żółty. Sprawdzą się one doskonale w kreatywnych przestrzeniach, ale sprawiają też, że szklana tablica do pisania świetnie będzie pasowała do pokojów dziecięcych, sal szkolnych, przedszkoli, świetlic czy bibliotek. Z drugiej strony, jeśli chcesz wybrać tablice magnetyczne, ale posiadasz meble konferencyjne w stonowanych barwach, polecamy modele białe, szare, brązowe i czarne. Do różnych potrzeb oferujemy różne typy tablic szklanych 1500x1200 mm oraz magnetycznych, na których można nie tylko pisać i rysować, ale również mocować za pomocą magnesów ważne informacje lub ogłoszenia. Jeśli tablica szklana magnetyczna 100x100 cm ma posłużyć jako wyposażenie sali konferencyjnej, dobrym rozwiązaniem będzie model do montażu ściennego, w tym tablice magnetyczne na ścianę. Jeśli natomiast tablica będzie transportowana z miejsca na miejsce, proponujemy model na kółkach lub z opcją obracanej powierzchni do pisania. Zapoznaj się z poszczególnymi modelami i wybierz ten, który najlepiej sprawdzi się w Twoim biznesie i z którego najbardziej skorzysta Twoja firma.

Okrągłe, kwadratowe i prostokątne tablice szklane

Chociaż sam rozmiar tablicy szklanej albo magnetycznej może mieć znaczenie na formę prezentowania treści, to równie dużą rolę odgrywa również jej kształt. AJ Produkty jako sklep z wyposażeniem dla firm i przedsiębiorców oferuje Państwu zróżnicowane modele tablic. W ofercie jest więc tablica szklana suchościeralna 100x150 cm w kształcie prostokąta, która doskonale nadaje się do zawieszenia na większe ściany, ale też szklana tablica w kształcie koła, która osiąga średnice od od 35 cm do aż 100 cm. Mniejsze modele występują w kolorach białym, czarnym, szarym i turkusowym, średnie tablice szklane dostępne są w barwach oliwkowej, pudrowej i niebiesko-szarej, zaś największe tylko w klasycznej bieli. Posiadamy również tablice magnetyczne i szklane w formie kwadratu, a więc o jednakowych długościach boku. Te modele to idealna propozycja do biur i gabinetów, gdzie ceni się klasyczne rozwiązania przy jednoczesnym zachowaniu modowych trendów. Mogą być też stosowane w pomieszczeniach z małą ilością miejsca na ścianie - ze względu na niewielkie gabaryty oraz rozmiary taka szklana tablica suchościeralna świetnie wkomponuje się w małą przestrzeń nad biurkiem, stołem, regałem, szafkami itp.

Materiał wykonania tablic

Posiadamy tablice szklane 30x30, 50x50 oraz 100x100 cm wykonane z hartowanego szkła optycznego dla pięknego wykończenia i żywych kolorów. Gładka powierzchnia szklana tablicy jest idealna do pisania, a jej walory magnetyczne pozwalają na dodatkowe zastosowania w przestrzeni biurowej albo szkolnej. Łatwo z niej również zetrzeć zapiski, co sprawia, że tablica szklana suchościeralna lub magnetyczna nadaje się do regularnego, intensywnego użytkowania. Nasze tablice nie posiadają ram, a elementy montażowe są ukryte, co daje efekt unoszenia się nad ścianą. Popularna w modelach szklanych funkcja magnetyczna umożliwia umieszczanie ważnych informacji, wykresów, zdjęć itp. przy pomocy magnesów. Kliknij zdjęcie produktu, który przypadł Ci do gustu i dowiedz się więcej na temat tablic szklanych oferowanych przez sklep AJ Produkty.

Tablice szkolne - magnetyczne czy szklane?

Pod względem zastosowania szklana tablica magnetyczna suchościeralna 1000x2000 mm najczęściej spotykana jest w obiektach szkolnych, w przedszkolach oraz w salach wykładowych. Nic dziwnego - tablice magnetyczne tego typu świetnie spełniają swoją rolę użytkową, są łatwe w obsłudze oraz w pielęgnacji, nie wymagają żadnych specjalistycznych akcesoriów dodatkowych prócz zmywaka i markerów. Jako tablice szkolne wykazują się ogromną odpornością na uszkodzenia mechaniczne i zniszczenia, a ich szklane odpowiedniki cechują się o wiele lepszą funkcjonalnością niż tradycyjne zielone tablice znane z ubiegłych dekad. Tablice szklane mogą być zastąpione lub uzupełnione przez tablice magnetyczne w salach, gdzie prócz prezentowania informacji w formie pisemnej konieczne jest również zawieszenie jakichś wykresów, fotografii, obrazów itp. Dostępne w ofercie sklepu internetowego AJ Produkty tablice szklane na użytek szkół i uczelni wyższych to doskonała jakość wykonania połączona z atrakcyjną, nierzadko budżetową ceną. Dla wymagających nauczycieli mamy tablice szklane w różnych kolorach powierzchni, tablice z planem tygodniowym oraz modele przedstawiające geograficzny obraz świata.