Maty pod krzesło – podłogowe ochronne podkładki pod fotel

Siedzenie, a także stanie w jednej pozycji przez długi czas może powodować obciążenie ciała pracowników. Nadmierne przeciążenie może skutkować takimi problemami jak ból pleców, ból szyi i barków itp. Dolegliwości i związany z nimi dyskomfort mogą powodować brak koncentracji na pracy, co wpływa negatywnie na wydajność. W celu uniknięcia takich sytuacji, sklep internetowy AJ Produkty oferuje wysokiej jakości podkładki i maty robocze, które mogą pomóc zmniejszyć zmęczenie i ogólny dyskomfort. Maty ochronne można umieścić pod nogami – na podłodze - zarówno podczas pracy na stojąco, jak i na siedząco (maty pod krzesło biurowe). Zapoznaj się z ofertą mat odciążających oraz ochronnych do użytku z ergonomicznym biurkiem z regulacją wysokości, które pozwala na zmianę pozycji podczas pracy. Ergonomiczne meble biurowe zapewniają optymalny komfort podczas pracy, a w połączeniu z matą pod fotel ochraniają podłoże przed zarysowaniami i są odporne na zabrudzenia.

Maty odciążające do pracy na stojąco

Jeśli potrzebujesz dodatkowego komfortu podczas pracy na stojąco, polecamy nasze maty odciążające na podłogę. Modele antyzmęczeniowe do pracy stojącej wykonane zostały z miękkiego, odciążającego winylu, co zapewnia wygodę podczas pracy na stojąco. Maty i podkładki zmniejszają napięcie w nogach oraz kręgosłupie. Dzięki odpornej na zabrudzenia powierzchni z PET (tak jak w matach pod krzesło), maty można stosować w miejscach o dużym natężeniu ruchu, takich jak przejścia, recepcje i stanowiska kasowe. Takie maty doskonale komponują się z biurkami z regulacją wysokości. Nie musisz martwić się kwestią utrzymania mat w czystości – wystarczy użyć delikatnego detergentu i pamiętać o regularnym zamiataniu lub odkurzaniu.

Ergonomiczne maty pod krzesło i fotel

Dzięki miękkiej, sprężynującej konstrukcji, maty tego typu pozwalają płynnie zmieniać pozycję przy pracy z siedzącej na stojącą. Przydadzą się zwłaszcza, jeśli pracujesz przez wiele godzin w ciągu dnia. Zaprojektowano je tak, aby odciążały stawy i zapobiegały zmęczeniu nóg i pleców w trakcie stania. Nasze podkładki i maty pod krzesło ochronne skutecznie zapobiegają uszkodzeniom podłogi, które często powodują krzesła konferencyjne, krzesła obrotowe czy fotele biurowe – dzięki nim krzesła płynnie poruszają się, a koła nie wyrządzają szkód podłożu. Optymalnym sposobem użytkowania tego typu mat jest zakup biurka, które umożliwia pracę na stojąco – dzięki takiemu działaniu w pełni wykorzystasz zalety obu produktów. Zapoznaj się z ofertą naszych ergonomicznych mat pod fotele i krzesła oraz wybierz model idealnie dostosowany do potrzeb.

Maty pod krzesła z kolcami i bez

Oprócz mat ergonomicznych, w sklepie internetowym AJ Produkty oferujemy także inne maty pod krzesła biurowe – w tym podkładki i maty pod krzesła obrotowe. Produkty te wyposażono w kolce, które pozwalają na użytkowanie na podłożach miękkich. Posiadamy także modele bez kolców do podłóg twardych. Kolce sprawiają, że mata spoczywa nieruchomo w miejscu i nie przesuwa się. Maty i podkładki pod krzesło tego typu doskonale chronią dywany i wykładziny przed wpływem kół na ich niszczenie. Kliknij na zdjęcie produktu i zapoznaj się ze specyfikacją wybranego modelu. Inwestycja w ochronne maty pod fotel i krzesło to komfort i ochrona podłóg przez długie lata. Wszystkie maty pod krzesło mają zaokrąglone rogi.

Mata pod krzesło obrotowe i fotele na kółkach

Mata pod krzesło obrotowe doskonale sprawdza się w miejscach, w których na podłożu wykorzystano panele, wykładzinę lub dywan – w większości biur i domów. Tego typu podkładka pod krzesło pozwoli ochronić wykładzinę przed przetarciem, panele przed ich zarysowaniem czy dywan przed wygnieceniem. Mata pod krzesło wykonana jest z bardzo odpornego, antypoślizgowego materiału o grubości 2mm chroniącego podłoże stanowiska pracy przez nadmiernym zużyciem i śladami kół foteli obrotowych. Oferowane podkładki pod fotele są przezroczyste (transparentne), dzięki czemu pasują do każdego miejsca. Większość mat dostępna jest w kilku rozmiarach pozwalających idealnie dostosować się do przestrzeni na intensywnie użytkowanej części podłogi. Nasze maty pod krzesła obrotowe na kółkach to także jeden z najczęściej wybieranych produktów do domu, w których skutecznie chronią przed zniszczeniem zastosowane panele, dywany oraz wykładziny w domowych gabinetach i pokojach. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów – mat antyzmęczeniowych do pracy na stojąco jak i ochronnych mat pod krzesła obrotowe do pracy na siedząco. div.category_info_description {height:auto !important;}div.category-block_description {height:auto !important;}