Tablica planer

Prowadzenie różnego typu prezentacji to obecnie jedno z ważniejszych zadań w wielu firmach, które może pomóc w sprawnym stworzeniu strategii oraz jasnym przedstawianiu omawianego tematu uczestnikom spotkań i szkoleń. Aby prezentacja była efektywna, potrzebne są odpowiednie narzędzia. Należy do nich między innymi tablica suchościeralna. Tablice magnetyczne to prawdopodobnie najpopularniejszy sprzęt do użytku wewnętrznego, stosowany w biurach i w placówkach szkoleniowych. Te tablice mające właściwości suchościeralne, o różnych rozmiarach, mają wiele zastosowań. Są niezastąpione w codziennej zespołowej pracy biurowej, na szkoleniach i konferencjach. Stosuje się je również w placówkach edukacyjnych, gdzie wypierają czarne tablice, na których pisało się kredą. Estetyczne białe tablice suchościeralne znacznie lepiej wpisują się w nowoczesne otoczenie, a do tego mają wiele zalet. Unikamy dzięki nim pyłu kredowego i możemy używać wielu praktycznych nowoczesnych akcesoriów do pisania i do czyszczenia tego typu tablicy. Szczególnie przydatne są praktyczne planery suchościeralne. Planer suchościeralny pozwala na zaplanowanie frekwencji, na wygodną organizację pracy zespołu pracowników i wielu innych czynności w firmie.

Tablice suchościeralne - cechy

Tablice suchościeralne mają wiele zastosowań. Charakteryzuje je wysokiej jakości powierzchnia, którą łatwo wyczyścić. Wystarczy spryskać ją wodą lub umyć specjalnym środkiem do tablic w przypadku użycia markera permanentnego. Jej twarda powierzchnia emaliowana jest szkłem optycznym. Tablica charakteryzuje się również eleganckim designem, ponieważ nie ma ramy, a elementy montażowe są ukryte. Cechuje ją łatwy montaż. W związku z tym tablica magnetyczna to doskonały wybór do każdego nowoczesnego biura oraz idealny sprzęt do zajęć edukacyjnych. Świetnie spełnia swoją rolę także na salach konferencyjnych. Tablica suchościeralna ma długą żywotność pod warunkiem, że będziemy o nią odpowiednio dbać. Odpowiedni płyn do tablic suchościeralnych pozwala utrzymać tablicę suchościeralną w dobrym stanie przez długi czas. Wysokiej jakości płyn do tablic suchościeralnych skutecznie usuwa ślady po zapiskach, nie uszkadzając powierzchni tablicy. Oprócz pozostałości po zapisach markerami suchościeralnymi, profesjonalny płyn usuwa także ślady palców oraz odtłuszcza tablicę. Środek niezwykle szybko schnie, więc tablicy można używać niemal natychmiast po jej wyczyszczeniu. Płyn od AJ Produkty to produkt biodegradowalny i nietoksyczny, co sprawia, że można go bez obawy używać w szkołach.

Tablica planer - rodzaje planerów i akcesoria do tablic

Planery różnego typu bardzo ułatwiają codzienne życie w biurze, w placówkach edukacyjnych, ale także w magazynach czy na halach produkcyjnych. Planer magnetyczny to doskonale narzędzie wykorzystywane wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba organizowania i planowania zadań. Taka tablica - terminarz pozwala na usprawnienie pracy firmy czy szkoły. Może zawierać informacje o dyżurach pracowników, godzinach przerw w pracy, planach na konkretny dzień, tydzień czy miesiąc. Planer tygodniowy albo planer miesięczny może się przydać także w domu. Pozwoli uwzględnić zajęcia wszystkich członków rodziny i uniknąć przegapienia zajęć pozalekcyjnych, występu dziecka w przedstawieniu czy innych ważnych wydarzeń w życiu rodziny. Przyda się w pokoju ucznia i studenta. Harmonogram na tablicy jest dobrze wyeksponowany, dlatego nie pozostanie niezauważony przez domowników lub pracowników. W firmie każdy pracownik ma możliwość odczytywania informacji na bieżąco. Na powierzchni tablicy znajduje się stały nadruk terminarza do planowania zadań w określonych odstępach czasowych. Magnetyczny planer tygodniowy to produkt wykonany z hartowanego szkła, który ułatwia cotygodniowe planowanie zajęć. Wyposażony jest w półkę na pisaki, co sprawia, że są one zawsze pod ręką. Tablica z dużymi, przejrzystymi kolumnami i wierszami do wpisywania informacji jest czytelna i przejrzysta. Każdy dzień składa się z osobnych kolumn z ośmioma wierszami. Można używać magnesów lub innych znaczników i sprawić, że planowanie będzie jeszcze skuteczniejsze. Podobne zadania spełnia planer miesięczny. Planer miesięczny suchościeralny magnetyczny to idealne rozwiązanie do organizowania bieżących zadań w domu i w firmie. Każdą naniesioną na niego informację można zmazać i poprawić, a na koniec miesiąca wyczyścić cały planer i wraz z kolejnym miesiącem używać go od nowa. Planer jest bardzo czytelny, co ułatwia umieszczanie na nim zapisków. Jest również wytrzymały i nadaje się do wieloletniego użytkowania. Może służyć na przykład do tworzenia i monitorowania planu pracy czy zajęć dydaktycznych. Posiada miejsce do wpisania zajęć na każdy dzień miesiąca oraz miejsce do zrobienia notatek. Planer roczny pomoże usprawnić organizację pracy zespołu. Pozwoli zaplanować dni robocze i zaznaczyć dni wolne. Dni zaprezentowano w wierszach, a miesiące w kolumnach. Każdy dzień posiada własne pole na notatki. Wszyscy pracownicy biura będą w stanie z wyprzedzeniem zobaczyć nadchodzące spotkania i wydarzenia. Ciekawym narzędziem są tablice magnetyczne do planowania frekwencji. Z tablicą frekwencji codzienne sprawdzenie obecności będzie dostępne dla każdego pracownika. Można zapisać imiona pracowników, dodać komentarze, ważne informacje, zaznaczać obecność i absencję. Co ważne, używając magnesów, można szybko zaktualizować informacje.

W AJ Produkty znajdziesz planery magnetyczne na różny okres czasu, w tym planer tygodniowy, planer miesięczny i planer roczny. Właściwości magnetyczne dają szerokie możliwości wykorzystania takich tablic. Do sprzętów magnetycznych możemy używać szeregu przydatnych akcesoriów, takich jak markery, wkłady do gąbek, magnesy do tablic, paski i kropki służące głównie do oznaczania wydarzeń na planerach. Oprócz środków do czyszczenia, do użytkowania tablic przydadzą się zestawy magnesów. Nasze nowoczesne i stylowe magnesy są stalowe lub pokryte ekoskórą. Magnesy umożliwiają pełne wykorzystanie potencjału tablicy. Można ich użyć do zawieszania kartek, zamocowania prezentacji, wydruków i broszur bezpośrednio na powierzchni tablicy. Za pomocą magnesów dokumenty można zatem przesuwać i odczepiać bez konieczności używania taśmy klejącej. Można łączyć kolory albo trzymać się jednej tonacji dla bardziej monochromatycznego efektu. To doskonałe rozwiązanie do eleganckiego biura. Podobne zadanie spełniają paski magnetyczne w różnych kolorach przeznaczone do tablic z powierzchnią magnetyczną. Paski można przemieszczać i można też po nich pisać. Nasze kropki i paski to doskonałe rozwiązanie do planowania i prezentacji. Paski są magnetyczne, co sprawia, że można ich używać wielokrotnie. Pozwalają łatwo i szybko aranżować i zmieniać informacje na tablicy. Warto też zwrócić uwagę na samoprzylepne ramki magnetyczne z przezroczystym tyłem i frontem, które mocuje się do czystych, gładkich powierzchni oraz przemieszcza w razie potrzeby. Ramka jest idealna do umieszczania dokumentów, takich jak arkusze informacyjne, które są często wymieniane. Akcesoria pozwalają w kompletny sposób wykorzystywać właściwości tablicy magnetycznej.

AJ Produkty oferuje wysokiej jakości akcesoria do prezentacji oraz planowania różnorodnych zadań, w tym frekwencji pracowników, których nie może zabraknąć w nowoczesnej szkole czy firmie. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów prosimy o kontakt na czacie z naszymi konsultantami. Z przyjemnością pomożemy w wyborze odpowiednich planerów.