Tablica magnetyczna suchościeralna, flipchart

Projekt aktywnego biura

Projekt aktywnego biura: Pracuj tam, gdzie umysł, a nie tam, gdzie biurko!

Czytaj więcej

Tablice suchościeralne, szklane i magnetyczne

Spotkania i burze mózgów nie są efektywne, gdy brakuje odpowiednich narzędzi do wizualizacji uzyskanych pomysłów. Dlatego warto przemyśleć zakup tablic suchościeralnych, które pozwolą notować ważne pomysły, tworzyć szkice, grafy oraz listy zadań do wykonania. W sklepie AJ Produkty oferujemy meble konferencyjne takie jak tablica suchościeralna, flipcharty oraz inne modele do wszechstronnych zastosowań w środowisku konferencyjnym i edukacyjnym. Posiadamy tablice zmywalne i magnetyczne, które sprawdzą się nie tylko w szkołach, na uczelniach i w salach konferencyjnych. Poniżej prezentujemy opis popularnych typów tablic dostępnych w naszej ofercie, które cechuje niska cena produktów, ich dokonała jakość i terminowa dostawa do naszych partnerów i klientów.

Budżetowe tablice suchościeralne

Nasze tablice zmywalne takie jak duża tablica magnetyczna czy typowe tablice ścienne do pisania są dostępne w wielu rozmiarach. W zależności od tego, jakie meble biurowe już posiadasz i gdzie chcesz umieścić tablice ścieralne, zdecydujesz, który model będzie odpowiedni - czy lepsza będzie tablica ścieralna 300x120 a może odpowiedniejszym wyborem okaże się tablica markerowa 250x120. Nasze tablice z linii budżetowej, których cena dostosowana jest do portfela klienta, posiadają emaliowaną powierzchnię. Dzięki temu każda taka tablica biała suchościeralna jest łatwa w czyszczeniu oraz odporna na uszkodzenia nawet przy intensywnym użytkowaniu. Dodatkowo, tablice do pisania posiadają magnetyczną powierzchnię, co pozwala mocować materiały i wydruki przy pomocy zwykłych magnesów - dzięki temu tradycyjna tablica magnetyczna na magnesy może zmienić się w ogłoszeniową lub organizacyjną. W ofercie sklepu internetowego AJ Produkty znajduje się nie tylko tablica na magnesy, funkcjonalna i lekka tablica biurowa czy coraz popularniejsza tablica magnetyczna dla dzieci. W celu uzupełnienia oferty posiadamy również markery do tablic oraz gąbki, dzięki czemu będziesz sprawnie pisać i ścierać zapiski, nie pozostawiając żadnych śladów. Każda tablica zmywalna suchościeralna świetnie sprawdzi się w biurowej przestrzeni. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych tablic – to niska cena, gwarantowana terminowa dostawa i zakup dostępny na każdą kieszeń.

Magnetyczne tablice planu

Nasze tablice magnetyczne takie jak dedykowana dla biura tablica z magnesami, czy nawet nieco mniejsze tablice magnetyczne dla dzieci pozwalają na rozpisanie tygodniowych, miesięcznych i rocznych planów dla firmy. Tablice magnetyczne na ścianę zostały fabrycznie podzielone na wiersze i kolumny odpowiadające poszczególnym jednostkom czasowym. Dzięki temu zapisywanie na nich danych jest o wiele praktyczniejsze i wydajniejsze - w razie pomyłki lub zmiany można szybko nanieść poprawki. Takie małe tablice magnetyczne to doskonałe rozwiązanie do planowania spotkań, projektów, terminów i urlopów. Posiadają dyskretną, szarą ramę i ochronne krawędzie z tworzywa sztucznego. Każda tablica ścieralna 60x90 cm, tablica markerowa 200x120 cm czy niewielka tablica zmywalna 100x120 cm została wyposażona półkę na pisaki, która sprawia, że są one zawsze pod ręką. Można również zakupić kolorowe magnesy i wykorzystać je do wprowadzania oznaczeń. Tablice suchoscieralne planu posiadają elementy do montażu na ścianie, za pomocą których można takie tablice magnesowe łatwo zainstalować w firmie albo w domu w odpowiednim miejscu, dzięki czemu będą dla wszystkich widoczne.

Mobilna tablica magnetyczna do biura

Nie każda magnetyczna tablica do pisania musi być montowana na ścianie, a więc w formie stałej. W naszej ofercie dostępne są też tablice suchościeralne na stojaku, które można rozłożyć w dowolnym punkcie biura, a także tablica magnetyczna suchościeralna wyposażona w kółka. Ten ostatni model występuje też w dużych rozmiarach takich jak tablica magnetyczna na ścianę, dlatego kółka są znacznym ułatwieniem podczas transportu całej konstrukcji. Wyróżnia je wysokiej jakości szkło emaliowane, które jest odporne na uszkodzenia i zniszczenia, ale przede wszystkim z którego bardzo łatwo zetrzeć zapiski markerem. Oferowana w sklepie internetowym AJ Produkty tablica suchościeralna na kółkach to dobry wybór nie tylko do małych i dużych sal konferencyjnych, ale też i biur i gabinetów. Z kolei tam, gdzie naprawdę nie ma miejsca nawet na mały flipchart, sprawdzi się niewielka tabliczka magnetyczna lub podobna gabarytowo szklana tablica magnetyczna nad biurko, którą można zwiesić na ścianie.

Dwustronne tablice magnetyczne obracane

Nasze dwustronne, obrotowe tablice magnetyczne 45x60 cm mogą być użytkowane w salach konferencyjnych, gdzie sprawdzą się do prezentacji treści oraz na potrzeby kreatywnych sesji zespołu. Tablica magnetyczna do pisania z funkcją obracania zapewnia niezwykłą funkcjonalność i dużo miejsca na zapiski (dostępne modele to 1200x1000 mm, 1500x1200 mm, 2000x1200 mm). Oprócz tego wysokiej jakości powierzchnia - tablice suchościeralne magnetyczne są pokryte emalią - gwarantuje trwałość i długowieczność produktów z naszej oferty. Istotne jest też to, że dzięki funkcji magnetycznej, w jaką wyposażona została biała tablica do pisania markerem od AJ Produkty, modeli tych można używać jako tablic ogłoszeniowych. Sprawdzą się też jako tablica organizacyjna do wieszania informacji dla pracowników lub klientów - wystarczy użyć magnesów. Koła zapewniają mobilność i możliwość łatwego transportowania jej z miejsca na miejsce. Tablica suchościeralna stojąca z opcją obracania powierzchni do pisania to jeden z najbardziej użytecznych produktów w firmie. Za jego pomocą można w prosty sposób przedstawić założenia, plany i koncepcje swoim kontrahentom i partnerom biznesowym.