Wózki do transportu mebli, przewożenia i przesuwania mebli

Projekt aktywnego biura

Projekt aktywnego biura: Pracuj tam, gdzie umysł, a nie tam, gdzie biurko!

Czytaj więcej

Wózek do transportu mebli

W AJ Produkty oferujemy szeroką gamę rozwiązań do przewozu różnorodnych materiałów. Dysponujemy wózkami transportowymi o różnej powierzchni załadunkowej, które można dopasować do potrzeb konkretnego zakładu pracy. Oferujemy wózki transportowe, które są odpowiednie do pracy w halach przemysłowych, w centrach logistycznych, w magazynie i warsztacie, w stolarni, w biurach, sklepach detalicznych i kuchniach. Wózek transportowy jest przydatnym sprzętem wszędzie tam, gdzie musimy przenosić z miejsca na miejsce wiele przedmiotów. Wózek transportowy o odpowiedniej wytrzymałości przyda się do przewozu ciężkich materiałów o różnych kształtach i przedmiotów wielkogabarytowych, na przykład bardzo długich. Umożliwi wygodny transport ciężkich towarów i sprzętów, takich jak elementy maszyn, kasy pancerne, metalowe szafy, pozwoli przewieźć sprzęt AGD, meble, skrzynie z towarami, butle, paczki i wiele innych przedmiotów. Nasze wózki transportowe ze względu na swoje cechy użytkowe niezwykle ułatwiają przemieszczanie różnych przedmiotów w miejscu pracy. Bez wózków transportowych wiele zakładów pracy nie mogłoby funkcjonować.

Wybierając wózek transportowy warto zwrócić uwagę na materiał wykonania, udźwig, koła w jakie jest wyposażony. Niektóre wózki dostępne są z kołami pneumatycznymi, które znakomicie umożliwiają pokonywanie nierówności terenu i amortyzują wstrząsy, ponadto pracują cicho i podnoszą komfort pracy. Dostępne są wózki o dwóch i czterech kołach, zwykle wyposażone są również w specjalne hamulce, umożliwiające bezpieczne zatrzymanie w dowolnym miejscu. Niektóre modele wózków mają też burty zapobiegające spadaniu przedmiotów oraz słupki, które sprawdzają się podczas przewożenia długich przedmiotów. Rodzaj wózka należy dopasować do rodzaju przewożonych przedmiotów. Istnieją na przykład specjalne wózki do transportowania mebli, w tym krzeseł i stołów. Jeśli chcesz przewozić meble, to w takim wypadku nasze funkcjonalne wózki do mebli będą idealnym wyborem. Wózek do mebli to sprzęt niezbędny w magazynach i salonach meblowych. Usprawnia pracę, dbając jednocześnie o zdrowie pracowników, którzy na co dzień przewożą ciężkie lub nieporęczne przedmioty. Natomiast do transportu artykułów spożywczych, naczyń kuchennych, dużych rondli i innych pojemników wybierz nasz wózek transportowy ze stali nierdzewnej. Z kolei platforma transportowa przyda się do przewozu ciężkich materiałów i dużych przedmiotów, na przykład w zakładach przemysłowych różnych branż. Kompaktowa platforma transportowa jest wyposażona w cztery stałe rolki z bieżnikami z poliuretanu. Koła są niezwykle trwałe i odporne na oleje, smary i wiele chemikaliów. Funkcja obrotowa platformy ułatwia manewrowanie na różnych nawierzchniach i trudno dostępnych miejscach, w tym w narożnikach pomieszczeń czy ponad progami. To funkcjonalny i przydatny sprzęt transportowy.

Niezależnie od rodzaju przedmiotu, który ma być przemieszczany, AJ Produkty zapewnia wózki transportowe do wielu celów. Przeczytaj poniższe informacje, aby dowiedzieć się więcej o różnych typach wózków i kupić sprzęt odpowiedni dla Twojej firmy.

Wózki do transportu krzeseł

Wózki do przewożenia krzeseł o odpowiednim udźwigu służą do transportu w szybki i bezpieczny sposób krzeseł ułożonych w sztaplach. Taki wózek meblowy oznacza krótszy czas pracy przy rozstawianiu i zbieraniu krzeseł, co ma szczególne znaczenie przy organizacji dużych imprez, takich jak konferencje, targi, bankiety. Zaletą wózków do krzeseł jest także oszczędność miejsca przeznaczonego na składowanie. Konstrukcja wózka zapobiega niekontrolowanemu przewróceniu i umożliwia bezpieczne przechowywanie.

Nasze wózki na krzesła przeznaczone są do transportu i przechowywania krzeseł sztaplowanych lub składanych. Niektóre z naszych wózków są sprzedawane w komplecie z plastikowymi składanymi krzesłami dostępnymi w różnych kolorach. Krzesła można łatwo ustawić jedno na drugim na wózku i przenieść w dowolne miejsce. Ten typ wózka krzesełkowego ma ocynkowaną ramę i jest wyposażony w cztery kółka samonastawne, z których dwa posiadają hamulce. Krzesła dostarczane z tym wózkiem są wykonane z wytrzymałego tworzywa, które jest łatwe do utrzymania w czystości i trwałe, co czyni je odpowiednim wyborem do stołówek i pomieszczeń socjalnych. Jeśli masz już krzesła ustawiane jedno na drugim, możesz wybrać wózki, które nie są dostarczane z krzesłami. Kliknij na indywidualne specyfikacje produktów, aby uzyskać więcej informacji o naszych wózkach.

Wózki do transportu stołów

Oferujemy różnorodne wózki transportowe, które nadają się do przewożenia stołów o różnych rozmiarach i kształtach. Na przykład nasze transportery stołowe nadają się do transportu składanych stołów i mogą być używane na konferencjach, targach i wystawach. Mamy w ofercie także wózki do transportu okrągłych stołów - można jednocześnie przetransportować 6 okrągłych stołów. Wózki wykonane są ze stali ocynkowanej z podnoszoną rampą, która umożliwia wtaczanie stołów bezpośrednio na wózki. Oprócz tego możesz również wybierać z szerokiej oferty wózków biurowych, wózków składanych i wielu innych.

Wybrane wózki transportowe

Warto zwrócić uwagę na wózek do ręcznego przewozu ładunków o nietypowych kształtach, w tym ładunków ciężkich i nieporęcznych. Ten wózek transportowy wyposażony jest we wciągarkę i korbę do podnoszenia oraz stałe pasy zabezpieczające. Zarówno wsporniki, jak i platforma załadunkowa mają powierzchnię zabezpieczoną gumą chroniącą ładunek przed uszkodzeniem. Taki poręczny wózek to nieoceniona pomoc podczas transportu mebli, takich jak szafy czy komody. Transporter wykonano ze stali, a dzięki wysokiemu udźwigowi zaspokoi większość potrzeb transportowych firmy.

Przydatny przy organizacji szkoleń, targów, wystaw albo bankietów będzie wózek do mebli służący do przewozu stołów, który pomieści 5-10 stołów składanych. Wózek wyposażono w cztery koła skrętne, w tym dwa z hamulcami. Koła skrętne zapewniają bezpieczne i płynne manewrowanie wózkiem. Dzięki łatwemu sterowaniu wózek będzie odpowiedni również do szkół i stołówek. Taki wózek to także świetne rozwiązanie do przechowywania stołów, ponieważ zajmuje niewiele miejsca.

Jeśli musisz często przewozić płaskie elementy, to niezastąpiony będzie poręczny wózek do transportu ciężkich przedmiotów takich jak stoły, biurka i płaskie materiały remontowe. Wózek należy wsunąć, chwytając blat stołu czy biurka. Następnie należy dostosować wózek do grubości przewożonego blatu przy użyciu uchwytów mocujących znajdujących się na podstawie tego wózka transportowego. Ochronna pokrywa z gumy zapewnia bezpieczny przewóz przedmiotu bez uszkodzeń i zarysowań. Wózek wyposażono w dwa duże koła skrętne i praktyczny uchwyt. Ten funkcjonalny wózek do mebli jest przyjazny dla użytkownika i pomoże szybko transportować elementy, które trudno przemieszczać ręcznie.

W ofercie AJ Produkty dostępne są liczne modele wózków do przewozu mebli oraz innych ciężkich i nieporęcznych ładunków. Wózki transportowe pozwalają na bezpieczne i wygodne przemieszczanie towarów i sprzętów. Wybierz z naszej oferty sprzęt odpowiedni do Twojej firmy, a w przypadku wątpliwości dotyczących cech produktów skonsultuj się na czacie z naszymi pracownikami.