Wózek do krzeseł

Wózki do przewożenia krzeseł służą do jednoczesnego transportu większej liczby krzeseł ułożonych w sztaplach. Można nimi transportować krzesła w sztaplach w szybki i bezpieczny sposób. Wygoda i znaczące skrócenie czasu pracy przy rozstawianiu i zbieraniu krzeseł to główne zalety korzystania z wózków transportowych do przewozu krzeseł. Ma to szczególne znaczenie przy organizacji dużych imprez, takich jak szkolenia, konferencje, branżowe targi handlowe, wykłady, bankiety. Warto kupić wózki do krzeseł w celu korzystania z nich przy organizacji tego typu wydarzeń.

Kolejną zaletą wózków do krzeseł jest oszczędność miejsca przeznaczonego na składowanie, ponieważ wózki służą również do bezpiecznego przechowywania krzeseł. Konstrukcja wózka zapobiega niekontrolowanemu przewróceniu. Używanie wózka poprawia jakość pracy osób przygotowujących wydarzenia, na których używana jest duża liczba krzeseł i zdecydowanie skraca czas potrzebny na perfekcyjne przygotowanie sali.

Wózek do przewozu krzeseł to funkcjonalne narzędzie dla firm zajmujących się organizacją różnego typu imprez, szczególnie dla większej liczby osób, a także dla wielu innych podmiotów. Takie wózki przydadzą się w dużych firmach, gdzie często odbywają się spotkania większej liczby pracowników, natomiast krzesła z różnych przyczyn nie mogą znajdować się cały czas w konkretnym pomieszczeniu albo każdorazowo zmienia się ich ustawienie.

Wózki do przewożenia krzeseł - proponowane modele

Chcesz uprościć transport i przechowywanie krzeseł w Twojej firmie? W ofercie AJ Produkty dostępne są różne modele i wymiary wózków do transportowania krzeseł i ich składowania. Wózki wykonane ze stali są trwałe, odporne na zniszczenie, w tym na korozję. Niektóre modele są malowane proszkowo na różne kolory. Wózki do krzeseł mają solidne kółka ułatwiające precyzyjne manewrowanie. Można nimi swobodnie wjechać do windy.

Jeden z nich - praktyczny wózek do transportu i przechowywania krzeseł konferencyjnych mieści 25 krzeseł. Wózek służy do przewozu krzeseł w stanie sztaplowanym, co ułatwia transport i przechowywanie, gdy nie są one używane. Dzięki wózkowi można szybko przewieźć i rozstawić krzesła oraz zebrać je po zakończonej konferencji, przyjęciu lub egzaminie. Wózek posiada stylową aluminiową ramę i jest wyposażony w cztery koła skrętne, w tym dwa koła z hamulcami. Można go wygodnie zatrzymać w dowolnym miejscu, nie obawiając się o niekontrolowane przesunięcie. Inny praktyczny wózek do krzeseł o stabilnej, stalowej konstrukcji wyposażony jest w dwa koła skrętne. Pozwala w szybki i łatwy sposób załadować krzesła. Wózek wystarczy wsunąć pod najniżej ustawione krzesło w stosie i wychylić do tyłu, ładując cały stos jednocześnie. Uchwyt załadowczy z regulacją wysokości sprawia, że wózek nadaje się do transportu wielu modeli krzeseł ustawionych w stos. Ten wózek do przewozu wytrzymuje maksymalne obciążenie 75 kg. Warto zwrócić uwagę na inny model wózka na dwóch kołach posiadający miękkie poduszki chroniące krzesła podczas transportu. Miękkie poduszki ochronią oparcia przewożonych krzeseł i spód krzesła ustawionego u dołu stosu.

Praktycznym rozwiązaniem jest zakup wózka z kompletem składanych krzeseł plastikowych, dostępnych w trzech różnych kolorach. Krzesła sztaplowane są na wózku, co ułatwia ich przemieszczanie i wygodne przechowywanie, zajmujące niewiele miejsca. Takie wózki do transportu i krzesła wykonane z wytrzymałego plastiku, szczególnie polecamy do użytku w stołówkach. Są odporne na codzienne użytkowanie przez wiele osób, łatwe w utrzymaniu czystości, a do tego praktyczne w przechowywaniu. Wózek do transportu umożliwi szybkie umeblowanie każdego pomieszczenia oraz pozwoli na szybkie uprzątnięcie krzeseł.

W naszym sklepie dostępne są oprócz różnych modeli wózków do transportu krzeseł także wózki do przewozu innych mebli oraz ciężkich i nieporęcznych ładunków. Wybierz z naszej oferty odpowiednie dla Ciebie wózki transportowe, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących cech produktów, dostawy czy płatności skonsultuj się na czacie z naszymi pracownikami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.