Tablice szklane do pisania

Projekt aktywnego biura

Projekt aktywnego biura: Pracuj tam, gdzie umysł, a nie tam, gdzie biurko!

Czytaj więcej

Tablice do pisania markerem

Szklane tablice magnetyczne do pisania markerem stanowią funkcjonalne wyposażenie nowoczesnych firm i placówek edukacyjnych. Dzieje się tak nie bez powodu. Tablice magnetyczne mają wiele zalet. Łatwo je utrzymywać w czystości, są estetyczne i funkcjonalne. Tablica szklana magnetyczna z hartowanego szkła ma niezwykle długą żywotność. Tablica magnetyczna szklana doskonale prezentuje się w każdym nowoczesnym wnętrzu. Jest niezbędna do sal konferencyjnych i sal szkoleniowych. Przyda się w pokojach biurowych podczas prowadzenia narad i dyskusji. Pozwoli uporządkować pomysły i wnioski. Ścienna tablica magnetyczna szklana to doskonała alternatywa dla tradycyjnych czarnych tablic, po których pisze się kredą. Tablice suchościeralne pozwalają uniknąć wdychania pyłu kredowego, a same zapiski są wyraźniejsze. Jest to szczególnie ważne dla osób cierpiących na alergię na kurz i mających problemy z oddychaniem w zapylonych pomieszczeniach. Kruszącą się i łamiącą się kredę zastępują profesjonalne kolorowe markery. Nic dziwnego, że tablice suchościeralne w coraz większym zakresie wypierają czarne tablice do pisania kredą. Tablica suchościeralna magnetyczna jest łatwa w czyszczeniu, nie trzeba do jej mycia używać mokrej niehigienicznej gąbki. Nie potrzebujemy dostępu do źródła wody w trakcie prowadzenia zajęć w szkole, podczas konferencji, zajęć w szkole językowej, szkolenia albo prezentacji dla pracowników.

Dodatkowo szklane tablice magnetyczne cechuje łatwy montaż i demontaż, można więc zmieniać bez trudu miejsce, w którym tablica magnetyczna jest zawieszona. Elementy mocujące są standardowo dostarczane w komplecie razem z tablicą. Tablica szklana magnetyczna dostępna jest w różnych rozmiarach, co ułatwia wybranie produktu dobrze dopasowanego do konkretnego pomieszczenia. Tablica suchościeralna magnetyczna łączy funkcjonalność ze stylowym i eleganckim designem oraz wysoką jakością. Standardowa ścienna tablica do pisania od AJ Produkty, z powierzchnią magnetyczną wykonaną z utwardzanego szkła, dostarczana jest z elementami mocującymi i półką na pisaki. Szkło to doskonała powierzchnia do pisania. Dodaje pomieszczeniom elegancji i zapewnia nowoczesny wygląd. Powierzchnia tablicy jest niezwykle gładka i łatwa w czyszczeniu. Biała powierzchnia do pisania została wykonana z utwardzanego szkła. Funkcjonalna tablica magnetyczna ma zaokrąglone narożniki, ścięte krawędzie i ukryte elementy montażowe, co sprawia, że jest wyjątkowo estetyczna. Będzie doskonałym uzupełnieniem wyposażenia każdego eleganckiego biura i sali konferencyjnej. Ponadto 4 mm warstwa hartowanego szkła zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Powierzchnia magnetyczna pozwala umieszczać notatki czy wykresy przy pomocy magnesów. Nie trzeba używać karteczek samoprzylepnych. Właściwości magnetyczne pozwalają na używanie nowoczesnych akcesoriów, które powodują, że obsługa tablicy jest komfortowa.

Tablice suchościeralne - akcesoria

Po pierwsze markery do tablic suchościeralnych. Powinny być szybkoschnące i łatwe do ścierania z powierzchni tablicy, tak jak markery od AJ Produkty. Ścieranie śladu markera z tablicy nie sprawi większych problemów, bez względu na kolor markera. Obrotowa końcówka markerów w dwóch kształtach, to jest okrągłym i spiczastym, ułatwia zarówno pisanie, jak i rysowanie, dzięki temu nie trzeba mieć dwóch osobnych pisaków. Tusz zapewnia wyraźne i czytelne linie, co sprawdza się podczas prezentacji nawet w dużych pomieszczeniach. To bardzo ważne, ponieważ zbyt cienka końcówka pozostawi ślad niezauważalny z dalszej odległości od tablicy, natomiast za gruba utrudni pisanie liter, tworząc efekt zlewania się tekstu. Pisaki mogą służyć także do dekoracji okien, ponieważ można je łatwo zmyć z powierzchni szklanych, dlatego to produkt, który jest doskonały do szkół i przedszkoli.

Po drugie gąbki magnetyczne. Gąbka magnetyczna nie porysuje powierzchni tablicy magnetycznej i w łatwy sposób usunie ślady, jakie zostawiają na niej markery. Powierzchnia gąbki pokryta jest miękkim filcem i skutecznie usuwa nawet oporne ślady z każdej tablicy. Gąbka jest magnetyczna, co oznacza, że można ją umieścić bezpośrednio na powierzchni tablicy i tam ją przechowywać. Gąbka będzie zawsze pod ręką i nie trzeba będzie jej szukać. Należy jedynie pamiętać, że jest ona przeznaczona do stosowania jedynie na powierzchniach suchościeralnych.

Po trzecie płyn do tablic suchościeralnych. Wysokiej jakości płyn do tablic suchościeralnych poradzi sobie ze skutecznym czyszczeniem tablic magnetycznych, lakierowanych, ceramicznych czy porcelanowych bez długiego tarcia. Płyn skutecznie usuwa ślady po zapiskach nie uszkadzając delikatnej powierzchni tablicy. Oprócz pozostałości po zapiskach markerem płyn usuwa także ślady palców oraz odtłuszcza tablicę. Środek niezwykle szybko schnie, więc szklana magnetyczna tablica może być używana niemal natychmiast po jej wyczyszczeniu. Płyny oferowane przez AJ Produkty są biodegradowalne i nietoksyczne, co sprawia, że można ich bez obawy używać w szkołach. Niektóre rodzaje płynów mogą być także używane do czyszczenia powierzchni z tworzyw sztucznych, na przykład klawiatury czy obudowy komputera. Użycie płynu jest proste - należy spryskać powierzchnię tablicy suchościeralnej, a po chwili wytrzeć ją gąbką. Można powtarzać tę czynność aż do uzyskania pożądanego efektu. Regularne używanie tylko profesjonalnych preparatów pomoże przedłużyć żywotność każdej tablicy. Trzeba pamiętać, że jedynie korzystanie z płynu przeznaczonego do czyszczenia powierzchni suchościeralnej daje gwarancję zachowania jej właściwości, a używanie innych środków może ją nieodwracalnie uszkodzić.

I po czwarte różne narzędzia do prezentacji, takie jak zestawy magnesów, paski magnetyczne czy samoprzylepne ramki magnetyczne z przezroczystym tyłem i frontem. Magnesy zostały zaprojektowane specjalnie do szklanych tablic suchościeralnych. Można ich użyć do zamocowania prezentacji, wydruków i broszur bezpośrednio na powierzchni tablicy. Przesuwaj je i odczepiaj, bez konieczności używania taśmy klejącej. Łącz i miksuj kolory albo trzymaj się jednej tonacji dla bardziej monochromatycznego efektu. To doskonałe rozwiązanie do eleganckiego biura. Podobne zadanie spełniają paski magnetyczne w różnych kolorach do tablic z powierzchnią magnetyczną. Paski można przemieszczać, można też po nich pisać. Nasze paski to doskonałe rozwiązanie do planowania i prezentacji. Pozwalają łatwo i szybko aranżować i zmieniać informacje na tablicy. Ramki magnetyczne służą do umieszczania kartek z zapiskami i wszelkich arkuszy informacyjnych, które są często wymieniane. Ramka zapewnia elegancki i estetyczny efekt wizualny. Wszystkie powyższe akcesoria pozwalają zoptymalizować wykorzystanie tablic suchościeralnych.

W AJ Produkty oferujemy nie tylko tablice magnetyczne z hartowanego szkła, ale także flipcharty, planery, stojaki na blok i wiele innych produktów do prezentacji, do użytku w przestrzeniach szkoleniowych i konferencyjnych oraz w placówkach edukacyjnych. Flipcharty doskonale sprawdzają się do prezentowania i stanowią funkcjonalną alternatywę dla tradycyjnych ściennych modeli tablic. Instaluje się na nich bloki, na których zapisywane są pomysły i listy zadań. Nasze bloki posiadają otwory ułatwiające zawieszenie na flipcharcie. W nowoczesnej szkole czy firmie nie może ich zabraknąć. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów, prosimy o kontakt na czacie z naszymi konsultantami. Chętnie pomożemy w wyborze tablic i akcesoriów.