Flipcharty do miejsc pracy

Prezentowanie informacji, instrukcji oraz inne formy wizualizacji są niezwykle ważne w codziennym funkcjonowaniu każdej firmy. Jednym z najbardziej przydatnych sprzętów do wizualizacji w biurach i pomieszczeniach konferencyjnych są flipcharty oraz tablice do pisania. W AJ Produkty oferujemy szeroki wybór przyjaznych w użytkowaniu flipchartów, zaprojektowanych, aby ułatwić Ci codzienną pracę: mamy zarówno rodzaj mobilny, jak i stacjonarny różniące się nieznacznie powierzchnią suchościeralną do pisania lub zawieszenia bloku. Poniżej opisujemy popularne tablice flipchart, dostępne w naszej ofercie. Zapraszamy do lektury! Wybierz flipchart przenośny najlepiej dostosowany do potrzeb Twojego biznesu, a jeśli będziesz mieć jakieś wątpliwości, pojawiają się pytania lub zechcesz dopytać o takie szczegóły jak cena przy większym zamówieniu - napisz, a nasi pracownicy z pewnością odpowiednio pomogą.

Flipcharty na kółkach

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama nowoczesnych i funkcjonalnych flipchartów na kołach skrętnych - sortuj wg ceny i znajdź taki flipchart suchościeralny, który spełni wszystkie Twoje wymagania. Flipchart na kółkach to tablice sprawdzające się jako doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie spotkania odbywają się w różnych miejscach i często zachodzi potrzeba przenoszenia sprzętów do wizualizacji, a kółka do statywu przychodzą w takiej sytuacji z nieocenioną pomocą. Tablica flipchart z kółkami stanowi praktyczne wyjście z takich sytuacjach, a dzięki swojej lekkiej konstrukcji i niewielkiej wadze może być przenoszona nawet ręcznie. Flipchart mobilny posiada podstawę wyposażoną w koła oraz uchwyt na blok arkuszy papieru, za pomocą którego o wiele łatwiej przeprowadzać prezentacje. Dzięki temu bowiem można pisać zarówno na bloku, jak i bezpośrednio na powierzchni tablicy, której wymiary są przeróżne od 1010x700 mm do 1010x750 mm. Rama w kształcie T zapewnia flipchartowi maksimum stabilności, a regulowana wysokość pozwala na szerokie zastosowanie w różnych sytuacjach. Flipchart posiada dwa, cztery lub pięć kół oraz hamulce pozwalające skutecznie unieruchomić tablice w wybranym miejscu za pomocą prostej blokady. Można też wybrać kolor stelaża podtrzymującego flipcharty - biały lub czarny. Jeśli jesteś zainteresowany stylowym flipchartem o powierzchni z hartowanego szkła i chcesz kupić tablice o wzmocnionej konstrukcji, przejdź do karty produktu i dowiedz się więcej!

Wytrzymałe flipcharty

Wszystkie flipcharty z oferty sklepu internetowego AJ Produkty - bez względu na ich rodzaj - posiadają jedną zasadniczą zaletę. Są niezwykle wytrzymałe, ponieważ stworzono je z konstrukcji stalowej, która gwarantuje, że tablice będą w użytku przez co najmniej kilka długich lat. Dlatego kupując flipcharty do biura robi się to z gwarancją że taka inwestycja bardzo szybko się zwróci i nie są to pieniądze wydawane na marne. Tablice flipchart to zdecydowanie taki rodzaj mebli biurowych, o które warto się zatroszczyć nawet w tych firmach, gdzie z pozoru nie dochodzi do żadnych biurowych spotkań i dyskusji. Może posłużyć bowiem jako magnetyczna tablica ogłoszeniowa, a uchwyt do bloku może być wykorzystywany do przymocowania kartek z ważnymi informacjami. Szczególnie sprawdza się tu flipchart suchościeralny, który nie potrzebuje dodatkowego bloku papieru, ale do efektywnego działania wystarczą w tym wypadku same pisaki. To ciekawa alternatywa dla tablic magnetycznych oraz na blok papierowy - nie trzeba inwestować dodatkowych pieniędzy w kartki, a sam flipchart jest wielorazowego użytku, pozwalając na błyskawiczne zapisywanie i ścieranie danych. Korzystne rozwiązanie dla firm, gdzie często organizuje się firmowe spotkania, burze mózgów, prelekcje, poranne odprawy itp. Zastosowanie takich tablic jest wręcz niezbędne w biurach księgowych i prawniczych, redakcjach prasowych i telewizyjnych, agencjach marketingowych oraz w działach zajmujących się marketingiem, social mediami, zarządzaniem. Bez problemu mogą być też wykorzystywane w domu na prywatne potrzeby.

Flipcharty stacjonarne

Oprócz funkcjonalnych flipchartów na kółkach, oferujemy także tradycyjne modele stacjonarne z regulacją wysokości. To rodzaj produktu wykorzystywanego głównie w salach konferencyjnych i wykładowych. Flipcharty - tablice - tego typu posiadają statywy z aluminium lakierowanego na modne kolory. Powierzchnia nadaje się do pisania, można na niej również przymocować blok. Flipchart wyposażono także w półkę na pisaki, co sprawia, że akcesoria do pisania i ścierania są zawsze pod ręką. Powierzchnia tablicy, w jaką wyposażony został flipchart, jest magnetyczna, dzięki czemu można mocować na niej notatki, wykresy oraz inne wizualia – wystarczy użyć magnesów, aby łatwo i szybko zawiesić kartki do flipcharta. Więcej informacji na kartach produktów, gdzie szerzej opisujemy dostępne w ofercie tablice magnetyczne, ich rodzaj, przeznaczenie oraz takie dane jak wymiary, format i oczywiście cena.

Flipchart: kartki czy blok?

Nawet najlepsza tablica do flipchartów niewiele zdziała, jeśli nie będzie wyposażona w blok do flipchartów, na którym można zapisywać efekty dyskusji zebranych osób. U nas znajdziesz tablice wyposażone w specjalny uchwyt do bloku, dzięki czemu o wiele łatwiej i prościej obsługuje się flipchart. Blok można zakupić oddzielnie w pakietach po 50 arkuszy papieru lub wyposażać tablice w pojedyncze kartki, jeśli nie ma potrzeby używania całego bloku. Każdy rodzaj flipchartów z naszej oferty dostosowany jest do bloków o wymiarach maksymalnych 980x650mm, a cena za pojedynczą ryzę nie przekracza pięćdziesięciu złotych.