Prezentacje firmowe na profesjonalnym ekranie do projektora

Najlepszym sposobem na prezentację danych, analiz, zestawień lub po prostu przekazanie jakiejkolwiek informacji podczas konferencji czy spotkań biznesowych, są oczywiście prezentacje multimedialne. Do ich wyświetlenia niezbędne są jednak odpowiednie rzutniki oraz dostosowane do nich ekrany projekcyjne, które umożliwiają proste i skuteczne prezentowanie informacji zapisanych w komputerze czy na nośnikach zewnętrznych. Ekrany sufitowe od AJ Produkty to najwyższa jakość narzędzi prezentacyjnych, które znajdą swoich zwolenników w każdej firmie i staną się niezbędnym elementem każdego firmowego, biznesowego lub pracowniczego spotkania. W ofercie posiadamy ekran projekcyjny ręczny oraz elektryczny a także modele na stojakach, wiszące i ścienne. Każdy ekran do projektora przekazuje obraz bezpośrednio w czasie rzeczywistym, posiada gwarancję oraz dopasowany jest to działania w sektorze biznesu i usług.

Ekran do projektora

Posiadamy ekrany multimedialne oraz projektor ekran o różnych wymiarach, od standardowego 1800x1800, przez mniejszy 1600x1600, po nieco większy rozmiar 2000x2000mm. Każdy z tych rozmiarów można dodatkowo zakupić w zmodyfikowanej wersji: ekran na ścianę można rozbudować rozszerzając jego boki o kolejne centymetry i dostosowując do zapotrzebowania w danej firmie. Obecnie w ofercie znajduje się też powiększony ekran do projektora sufitowy o wymiarach: 2440x2440mm, ekrany projekcyjne elektryczne 2030x2030mm, ekran elektryczny do projektora 2400x2400mm oraz mata projekcyjna 3000x3000mm. Wszystkie nasze ekrany do projektora wykonane są z mocnego, wytrzymałego materiału PVC-free. Ekran projekcyjny ramowy montowany na ścianie lub ekran zwijany do projektora podwieszany z sufitu są przeznaczone do firmowego użytku wraz z dedykowanymi projektorami elektronicznymi. Mniejsze egzemplarze jak ekran projekcyjny z napinaczami oraz wysuwany ekran do projektora posiadają wbudowaną automatyczną funkcję powolnego zwijania, dzięki czemu nie zaplątują się w rolkę i nie niszczą. Z kolei większe egzemplarze na przykład ekran rozwijany elektrycznie czy też nowoczesny ekran do rzutnika sufitowy sterowane są elektronicznie za pomocą pilota lub naściennego przycisku.

Ekran projekcyjny - ręczny czy elektryczny, mobilny czy sufitowy?

W sklepie internetowym AJ produkty staramy się, aby nasi klienci zawsze mieli jak największy wybór. Dlatego oferta na rzutniki obejmuje nie tylko ekran projekcyjny elektryczny, ale też ręczny ekran do rzutnika, który można przechowywać w specjalnym futerale i rozstawiać w dowolnym miejscu oraz oczywiście ekran do projektora stacjonarny, czyli montowany na stałe w ścianie lub podwieszany na specjalnych hakach montażowych w suficie. Każde z tych rozwiązań ma swoje zalety - do obsługi elektrycznego ekranu wystarczy pilot, do działania ekranu mobilnego (rozkładanego) tylko kilka poświęconych chwil na rozłożenie stojaka i zawieszenie płótna. Niektóre modele nie nadają się do dużych pomieszczeń, inne z kolei będą skuteczne tylko w wielkich aulach, salach konferencyjnych albo podczas wyświetlania plenerowego. Zanim podejmie się decyzję o zakupie, należy najpierw sprawdzić, który typ ekranu pasuje do firmowego pomieszczenia oraz jaki jest jego największy dopuszczalny format. Zbyt duża powierzchnia płótna może sprawić, że wyświetlane dane będą nieczytelne.

Ekrany do rzutnika

Dbając o najwyższą jakość naszej oferty sklep internetowy AJ Produkty proponuje Państwu wyłącznie sprawdzone i przetestowane ekrany do rzutnika, w tym ekran projekcyjny elektryczny, ręczny i mobilny oraz modele posiadające wbudowany włącznik i pilot na podczerwień. Doskonałej jakości ekran projekcyjny sufitowy elektryczny oraz dedykowany mu stojak do ekranu projekcyjnego pozwalają na efektywne i bezproblemowe wyświetlanie nie tylko prezentacji multimedialnych, dokumentów tekstowych czy graficznych, ale również filmów, co jest niezbędne na przykład na szkoleniach czy spotkaniach z kontrahentami oraz do kina domowego. Zwłaszcza ekran projekcyjny do kina domowego gwarantuje najlepszy format obrazu, odpowiedni kąt widzenia, dostęp do światła oraz intuicyjne sterowanie za pomocą pilota. Powierzchnia, jaką może osiągnąć taki ekran kinowy na użytek domowego kina sięga nawet powyżej 3000x3000 mm. Nasze ekrany projekcyjne zapewniają wyjątkowo szeroki kąt widzenia – do 180 stopni, umożliwiający swobodne oglądanie nawet osobom siedzącym do ekranu pod skosem. Kupując ekran projekcyjny na statywie warto wybrać model w stalowej pokrywie, który ochroni go przed zanieczyszczeniami, pyłami, przypadkowym zabrudzeniem oraz porwaniem. W zestawie znajduje się rzutnik, ekran, ale również elementy mocujące, pasujące do ściany oraz do sufitu, dzięki czemu klient może zainstalować ekran multimedialny w wybranym przez siebie miejscu, zaoszczędzając powierzchnię na ścianie i mnóstwo miejsca.

Elektryczny ekran projekcyjny

To zdecydowanie najwygodniejszy ekran projekcyjny sufitowy, ponieważ ma zbudowany elektryczny mechanizm zwijający. Ekran do projektora ze stojakiem różni się od niego tym, że tutaj nie trzeba samemu ręcznie składać płótna - wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk na panelu albo pilocie, jeśli ekran do projekcji nie jest w danym momencie potrzebny. Cena modelu elektrycznego jest wyższa od ręcznego, ale w zestawie znajduje się ekran pod projektor, kołki mocujące, panel sterowania i pilot. Jego powierzchnia jest też zazwyczaj o wiele większa, dlatego nadaje się też do domowego kina, zwłaszcza że format płótna osiąga imponujące rozmiary nawet do 3x3 m. Projektor i ekran elektryczny mają najczęstsze zastosowanie w salach konferencyjnych, ale również w szkołach i na uczelniach ze względu na łatwość montażu oraz bardzo prostą obsługę. W sklepie internetowym AJ Produkty znajdziesz nowoczesne i praktyczne ekrany do projektorów i rzutników mające bardzo różne i szerokie zastosowania.