Ramki magnetyczne

Ramki magnetyczne czy też koszulki magnetyczne to produkty, które stanowią nowoczesny, prosty i wygodny sposób prezentowania różnorodnych informacji w firmie. Z łatwością umieścimy w nich i wymienimy różnego typu ogłoszenia skierowane do pracowników. Można w nich umieścić wszelkiego rodzaju materiały reklamowe, jak plakaty i ulotki. Ramki magnetyczne przydadzą się do wywieszenia programu szkolenia albo planu wyjazdu integracyjnego. Ramki możemy umieścić w wybranych uczęszczanych miejscach w firmie, na przykład w sekretariacie albo w przestrzeni wypoczynkowej. Jeżeli informacje w firmie są wymieniane każdego dnia, to ramki magnetyczne są nieocenioną pomocą. Można w nich na przykład umieścić listę obecności albo grafik pracy na dany dzień. Ramki magnetyczne przydadzą się także w miejscach takich jak sklepy, w urzędach, w szkołach, w miejscach publicznych oraz w domach. W sklepach w ramkach magnetycznych można umieszczać informacje o promocjach. W szkołach w ramce może znaleźć się plan lekcji, plan wycieczki czy regulamin konkursu dla uczniów. Ramka magnetyczna świetnie trzyma się na wszystkich metalowych powierzchniach, na przykład na tablicy magnetycznej. Będzie się doskonale prezentować na lodówce, przypominając o zadaniach na dany dzień dla wszystkich członków rodziny. Ramka magnetyczna nie pozwoli nam zapomnieć o ważnych wydarzeniach. Do tego jest elegancka i estetyczna i bardziej przyciąga uwagę niż karteczki samoprzylepne. Możesz wybrać ramki magnetyczne w różnych wersjach kolorystycznych i w różnych rozmiarach i wyeksponować je w wybranym miejscu, a na pewno wszyscy zwrócą na nie uwagę.

Ramka magnetyczna - pomocne narzędzie w każdej firmie

Ramka magnetyczna pozwoli na przekazywanie informacji w nowoczesny sposób - to estetyka i minimalizm. To praktyczne i profesjonalne narzędzie, które można wykorzystać w celach informacyjnych, ostrzegawczych lub prezentacyjnych. Wystarczy, że ramkę magnetyczną umieścisz na dowolnej gładkiej i twardej powierzchni, która jest uprzednio oczyszczona z tłuszczu, kurzu i innych zanieczyszczeń. Ramka magnetyczna przymocowana do metalowych powierzchni pozwoli pracownikom być na bieżąco z informacjami, które chcemy im przekazać. Jeśli zależy nam na tym, żeby informacja była widoczna na zewnątrz, to ramka magnetyczna może zostać umieszczona na oknie, ponieważ świetnie trzyma się na szklanych powierzchniach. W biurze możesz do ramki magnetycznej włożyć dokument albo grafikę i uczynić ją dostępną dla wszystkich zainteresowanych w dowolnym miejscu. Zniknie problem nieestetycznych resztek kleju pozostawianych przez taśmę klejącą, karteczki samoprzylepne, dziurek po pineskach lub śladów gwoździ na drzwiach czy ścianach. Zastosowanie ramek magnetycznych jest naprawdę szerokie. Dodatkowa korzyść to możliwość pisania po wywieszonym dokumencie. Na rynku dostępne są ramki magnetyczne z miejscem na długopisy albo pisaki. Popularne dostępne rozmiary ramek magnetycznych to format A4 i nieco większy format A3. Ramka magnetyczna to produkt, który może zostać powieszony w poziomie lub w pionie, zależnie od potrzeb. Bez problemu i bez utraty jakości ramki można przenieść ją w inne miejsce oraz łatwo można wymienić arkusze papieru umieszczone wewnątrz ramki. Ten niedrogi produkt w znaczący sposób ułatwi komunikację w biurze, w magazynie, w zakładzie produkcyjnym. Powieś ramkę w ogólnodostępnym miejscu, jak korytarz, recepcja, szatnia pracownicza czy pokój socjalny, a zyskasz pewność, że komunikat, który chcesz przekazać dotarł do pracowników. Po krótkim czasie pracownicy będą wiedzieli, gdzie szukać bieżących informacji. Jest to szczególnie przydatne, jeśli konkretne grupy pracowników nie korzystają z komputerów i nie odbierają maili. Wówczas ramki magnetyczne są wręcz niezastąpione jako narzędzie komunikacji. Są niezwykle łatwe w montażu na metalowych powierzchniach, takich jak metalowe tablice, szafki czy maszyny. W zakładach produkcyjnych można je wykorzystać w celu zamieszczenia wywieszenia grafiku pracy, instrukcji obsługi maszyn czy zasad bezpieczeństwa. Takie informacje umieszczone w ramce magnetycznej mają funkcje ostrzegawcze i zwiększają bezpieczeństwo pracy. Co ważne, ramki magnetyczne właściwie nie ulegają zniszczeniu.

Firma AJ Produkty oferuje samoprzylepne ramki magnetyczne z przezroczystym tyłem i frontem. Ramka posiada magnetyczny front, który można łatwo przymocować do czystych, gładkich powierzchni oraz przemieszczać w razie potrzeby. Jest idealna do umieszczania przedmiotów takich jak wszelkie arkusze informacyjne, które są często wymieniane. Praktyczna i poręczna ramka magnetyczna umożliwia łatwe i szybkie umieszczanie informacji na ścianie lub zmianę arkuszy, gdy informacje są aktualizowane. Wystarczy otworzyć ramkę i umieścić w niej dokument, który chcesz wyeksponować. Informację można odczytać z obu stron, gdy ramka jest przymocowana do szklanych drzwi. Ramki magnetyczne mocno przylegają do gładkich powierzchni i można je łatwo przesuwać w razie potrzeby. Nie należy ich mocować na przykład na świeżo malowanych powierzchniach, tapetach, porowatych materiałach. Należy się upewnić, że zastosowana powierzchnia jest gładka, czysta i wolna od kurzu, tłuszczu i brudu, aby ramka była jak najlepiej przymocowana. Wówczas idealnie spełni swoją rolę. To rozwiązanie przejrzyste i estetyczne.

Firma AJ Produkty oferuje nie tylko ramki magnetyczne, ale także inne nowoczesne narzędzia przydatne do przekazywania informacji i tworzenia prezentacji, takie jak magnetyczne planery tygodniowe, miesięczne i roczne, ułatwiające organizację pracy zespołu pracowników. Ciekawym narzędziem są tablice magnetyczne do planowania frekwencji. Z tablicą frekwencji codzienne sprawdzenie obecności będzie dostępne dla każdego pracownika. Nasze mające właściwości magnetyczne tablice biurowe w dużym stopniu wykonane są z materiałów z recyklingu oraz nadają się do recyklingu po zakończeniu użytkowania. Oferujemy gabloty, planery, ramy na plakaty, ekrany wygłuszające. Nasza prosta klasyczna rama zatrzaskowa chroni plakaty i zapewnia stylową prezentację reklam wewnątrz i na zewnątrz budynków, ponieważ wyposażona jest w przezroczystą osłonę plastikową. Oferujemy także różnorodne akcesoria biurowe. Z nami wyposażysz biuro w praktyczne akcesoria na biurko, takie jak przybornik na biurko, pojemnik na długopisy, pojemniki na dokumenty, dzięki którym przechowywanie stanie się łatwiejsze. Dodatkowo warto pomyśleć o zakupie mat ochronnych pod krzesła, które zabezpieczą podłoże przed ścieraniem i przedłużą żywotność podłogi i mat na biurko, które chronią jego blat przed zanieczyszczeniami i uszkodzeniem przed zarysowaniem lub zalaniem przez gorące napoje. AJ Produkty stawia na ergonomię i funkcjonalność. Produkty mają minimalistyczny design, są trwałe i estetyczne. Dzięki naszym produktom wyposażysz biuro w nowoczesne narzędzia do pracy. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów zachęcamy do kontaktu na czacie z naszymi konsultantami. Doradzimy jak najlepiej wyposażyć zakład pracy, aby podnieść efektywność i komfort pracy.