Panele i pojemniki na kable do stołów konferencyjnych

Plątające się po ziemi lub zwisające z biurek albo stołów konferencyjnych kable HDMI czy VGA to zmora niejednego pokoju i biura w każdej firmie. Przewody audio video stanowią bowiem nie tylko zagrożenie dla pracowników, ale i ich prezencja pozostawia wiele do życzenia, zwłaszcza gdy w grę wchodzi przeprowadzenie ważnej prezentacji dla klientów albo przyszłych wspólników. Sklep internetowy AJ Produkty znalazł jednak nowy sposób na rozwiązanie dla tego problemu i może je Państwu teraz zaoferować. Nowoczesny panel multimedialny lub dyskretna i nierzucająca się w oczy skrzynka na kable komputerowe takie jak 1 x VGA czy pozostałe, które zasilają sprzęty elektroniczne. Mała waga netto, elegancki wygląd, wielka praktyczność w użytkowaniu, na które pozwala wbudowane gniazdo USB w biurku oraz gniazda sieciowe to tylko nieliczne zalety, jakie ma ta marka i typ produktów.

Pojemniki na kable

Prezentujemy przykład nowoczesnego produktu raz na zawsze rozprawiającego się z tym problemem: pojemnik na kable, który mimo spełniania typowo praktycznej funkcji pozostaje w pełni estetyczne i zachowuje swój klasyczny wygląd. Pojemniki bardzo zręcznie ukrywają nie tylko kable HDMI, VGA 1 służące do transferu plików audio video oraz kable USB czy LAN (sieciowe), ale również pomagają zamaskować na przykład panel multimedialny. Dzięki temu wspaniale komponują się w każde firmowe wnętrze. To gotowy zestaw produktu sprawdzającego się z każdej strony, który wpasuje się zarówno w małe biurowe pokoiki, jak i wielkie sale konferencyjne, stanowiąc przy okazji zaskakujący element dekoracyjny. Praktycznym uzupełnieniem tego produktu może być panel gniazd elektrycznych 230V na 2, 3 albo 4 wejścia. To niewielka cena za to, że można zapomnieć o problemie nieestetycznych kabli zwisających z góry lub leżących na ziemi i wystających z gniazda, w które łatwo się zaplątać, przewrócić lub nawet przypadkowo pociągnąć, zrzucając drogie elektroniczne sprzęty. To sprzęty bardzo lekkie - ich waga netto to około 1,5 kg. Pojemniki doskonale maskują nie tylko kable, ale również ładowarki, listwy zasilające i małe urządzenia korzystające z plików słowem - dzięki nim problematyczna elektronika zasilająca przestaje być kłopotem.

Panele elektryczne

Równie nowoczesnym, co praktycznym rozwiązaniem jest również specjalny panel elektryczny znany też jako panel multimedialny montowany w blatach biurek, stołów konferencyjnych albo przy ścianach, które zapewniają większą kontrolę nad kablami. Panel multimedialny do stołu na kable VGA 1 , LAN (sieciowe) albo USB cechuje się niezwykłą efektywnością, pozwalając zapanować nad plątaniną kabli od różnych urządzeń, wtyczek, ładowarek czy przedłużaczy. Jego zaletą jest niewielka cena oraz... waga netto, która pozwala na montaż nawet w małych biurkach i stolikach. W sklepie internetowym AJ Produkty proponujemy Państwu nie tylko panele podstawowe, ale i wyposażone w gniazdo do biurka, które umożliwia szybkie podpięcie sprzętu. Panel multimedialny dostępny jest w wersji standardowej, z samymi gniazdami zasilającymi, jak i w wersjach multimedialnych z wbudowanymi dodatkowymi wejściami. Można je również montować w szafach, półkach lub przy stanowiskach komputerowych, ponieważ zastosowanie tego produktu jest niezwykle szerokie. Jeśli interesuje Państwa cena lub chcecie się dowiedzieć, jak przebiega dostawa - zapraszamy do kontaktu.

Estetyczne wykonanie paneli

Każdy multimedialny panel z naszej oferty wyróżnia się wysoką jakością wykonania z części metalowych i tworzywa sztucznego. To z kolei przekłada się na jego elegancki wygląd oraz przede wszystkim funkcjonalność. Panele na kable sieciowe, HDMI, wejścia VGA czy klasyczne audio to starannie wybrane produkty z niewielką wagą netto, które cechuje niska cena oraz różnorodność kolorystyczna. Mamy modele w odcieniach białym, szarym i srebrnym a także skrzynki na kable komputerowe i elektryczne o takich samych barwach. Klasyczne kolory sprawiają, że panele pasują do każdego typu blatu biurkowego, stołu czy nawet ściany.

Elektryczne panele do blatu

W ofercie AJ Produkty dostępne są funkcjonalne, lekkie (ciężar netto to około 1,5-2 kg) elektryczne panele wykorzystujące gniazdo zasilania w stole i wpuszczane w blat, które są niezwykle sprytnym i jednocześnie banalnym rozwiązaniem w salach konferencyjnych oraz open roomach i firmowej przestrzeni pracowniczej. Ponieważ gniazdo USB w stole jest montowane w blacie urządzenia takie pozwalają utrzymać porządek w kablach oraz w prosty sposób podłączać lub odłączać sprzęty elektryczne – od komputerów i laptopów po ładowarki do telefonów czy projektory. Panele do montażu w blatach stołów oraz dedykowane im gniazdo zasilania w biurku dostępne są w różnych wersjach, od dwóch do czterech gniazdek, co w pełni wystarcza w standardowej sali konferencyjnej. W sklepie internetowym AJ Produkty posiadamy też już gotowy stół konferencyjny z gniazdami 230V, do którego nie trzeba kupować żadnego dodatkowego produktu uzupełniającego jego funkcjonalność. Jeżeli nie macie Państwo czasu na szukanie odpowiednich akcesoriów, to stół wyposażony w taki panel multimedialny z pewnością spełni Wasze oczekiwania.