Od prostej sofy… do nieskończoności!

Od prostej sofy… do nieskończoności!

Nowoczesne, wszechstronne i łatwe do rozbudowy – takie są nasze sofy modułowe VARIETY. Seria oferuje wiele możliwości, sprawdzi się w każdym środowisku i pomieszczeniu, od niewielkich biur aż po poczekalnie i miejsca publiczne. Jeśli chcesz umeblować przestrzeń wspólną i uzyskać miejsce do współpracy i odpoczynku, seria VARIETY jest właśnie dla Ciebie.

Ogranicza Cię tylko wyobraźnia

Moduły z serii VARIETY mogą być łączone w mniejsze i większe rozwiązania i umieszczane w dowolnym miejscu, wzdłuż ścian lub centralnie w pomieszczeniu. Nie ma więc znaczenia, czy jest ono duże, czy małe – VARIETY można zawsze dostosować do przestrzeni, którą dysponujesz. Dopasuj sofę VARIETY do reszty mebli lub zacznij meblowanie właśniej od niej!

Oto możliwości, które daje seria VARIETY.

Pod ścianą i w samym centrum

Potrzebujesz dużo miejsc siedzących na niedużej przestrzeni a podłoga jest potrzebna do innych celów? Moduły narożne mogą rozwiązać ten problem. Idealnie sprawdzają się w narożnikach i w ich pobliżu, co w połączeniu z prostymi modułami daje piękne wrażenie sofy podążającej za ścianami. Takie rozwiązanie jest nie tylko praktyczne, ale i zachęcające.

VARIETY to wiele pięknych tapicerek. Czytaj więcej!]

En grå soffa som är byggd runt växter
Två stoffor i olika färger

Dynamiczna i zakręcona

Półokrągłe sofy modułowe tworzą w pomieszczeniu naturalną dynamikę. Jeśli umieścisz elementy naprzemiennie: jeden do wewnątrz i jeden na zewnątrz itd., uzyskasz kreatywny i zapraszający do skorzystania mebel. Możesz wykorzystać przestrzeń przed i za sofą, ustawiając stoły, pufy i inne elementy, które jeszcze bardziej zwiększą funkcjonalność całości.

Moduły narożne są dostępne pod kątem 90° i 45°, co umożliwia budowanie jeszcze mocniejszych krzywizn. Aby dodatkowo wzmocnić efekt, można łączyć moduły w różnych kolorach. Wybór koloru, wzoru i materiału ożywi lub stonuje pomieszczenie. Twoja sofa zrobi dokładnie takie wrażenie, jak chcesz!

Stwórz jednolitość

Użycie niezależnych sof i innych modułów pozwala na szybkie przemeblowanie w kilka chwil i jest idealne na różnego rodzaju spotkania.

Moduł VARIETY z podłokietnikami może być używany samodzielnie, doskonale pasuje też do tradycyjnych sof. Nawet jeśli jednostka nie nadaje się do dalszej rozbudowy, nadal można ją uzupełnić o wolnostojące pufy, stołki itp. Wszystkie elementy są zaprojektowane tak, aby nadać jednolity wygląd, niezależnie od tego, jak je połączysz.


Przeczytaj, jak rozwiązania do siedzenia pobudzają do współpracy

Długofalowa inwestycja

Moduły można z czasem przebudować lub rozbudować w miarę zmieniających się potrzeb. A może przenosisz swój biznes do nowego lokalu, który potrzebuje zupełnie innego rozwiązania w zakresie wyposażenia? W takim przypadku można łatwo zestawić elementy w nowy sposób albo rozbudować system.

Odkryj serię VARIETY

Inspirujące rozwiązania gotowe

Skorzystaj z pomocy ekspertów od wnętrz!

Eksperci AJ Produkty są zawsze gotowi pomóc w stworzeniu wnętrza skrojonego na miarę Twojego biznesu. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz inspiracji, masz pytania dotyczące doboru mebli, tkanin lub kolorów! Czekamy na Ciebie!
Typ firmy
Wpisz wiadomośćDodaj załączniki
Klikając "Wyślij", akceptujesz naszą politykę prywatności.

Nowe artykuły prosto do Twojej skrzynki!

Kilka razy w miesiącu wysyłamy nasz newsletter z wartościowymi artykułami, przewodnikami po produktach, inspirującymi aranżacjami wnętrz oraz aktualnymi promocjami. Zapisz się już dziś!
Zapisz się tutaj!
Klikając "Zapisz", potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności.