dwie osoby na sofie

Sofy modułowe, które zbliżają

Dobrze zaprojektowana strefa wspólna stwarza warunki do współpracy i jest naturalnym miejscem spotkań na kawę i odpoczynek. Nasze wszechstronne sofy modułowe zachęcają do kreatywności i zbliżają ludzi. Odkryj nieskończoność z VARIETY.

Zobacz wszystkie opcje,
które oferuje VARIETY
i pozwól się zainspirować.

Znajdź inspirację wśród gotowych rozwiązań

Gwarancja jakości

Już od pierwszych szkiców seria VARIETY spełniała restrykcyjne kryteria dla mebli przeznaczonych do miejsc publicznych. Nasze sofy są dostępne z niezwykle wytrzymałymi tapicerkami zgodnymi z certyfikatem Möbelfakta! Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że możliwości łączenia i tworzenia unikalnych mebli są praktycznie nieograniczone.

Czytaj więcej

Dzięki modułowemu konceptowi chcemy umożliwić pełną personalizację sof. To klient decyduje, jaką długość i kształt będzie miał jego wymarzony mebel. Do wyboru kilkanaście kolorów tapicerki, co pozwala wyrazić swój gust i dopasować sofę do otoczenia.
Sebastian Dell Uva, Projektant AJ Produkty

Pobierz VARIETY z BIMobject

Moduły VARIETY są dostępne do pobrania w BIMobject. Dzięki temu architekci i projektanci wnętrz mogą używać naszych sof w swoich wizualizacjach.

Pobierz VARIETY z BIMobject

Skorzystaj z pomocy ekspertów od wnętrz!

Eksperci AJ Produkty są zawsze gotowi pomóc w stworzeniu wnętrza skrojonego na miarę Twojego biznesu. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz inspiracji, masz pytania dotyczące doboru mebli, tkanin lub kolorów! Czekamy na Ciebie!
Typ firmy
Wpisz wiadomośćDodaj załączniki
Klikając "Wyślij", akceptujesz naszą politykę prywatności.

Więcej inspiracji od VARIETY