Miejsce na kreatywność i dobre samopoczucie

Miejsce na kreatywność i dobre samopoczucie

Ludzie są z natury stworzeniami społecznymi. Zawsze szukamy przynależności do grupy i kontaktu z innymi. Razem jesteśmy silniejsi, lepsi, a do tego bardziej kreatywni. Miejsca, które nas łączą: praca, szkoła czy przestrzenie publiczne są zatem bardzo ważne dla zachowania dobrego samopoczucia i osiągania sukcesów.

Miejsce na dzielenie się wiedzą

Dziś biura to coś więcej niż komputery i biurka, a szkoły to więcej niż ławki i krzesła. To miejsca, gdzie ludzie spotykają się i wspólnie spędzają czas. Dobrze zaprojektowany obszar współpracy zapewnia wszystkim  osobom możliwość skutecznego i wygodnego dzielenia się wiedzą.

Proste rzeczy, takie jak meble do siedzenia, mogą mieć ogromny wpływ na to, jak się ze sobą czujemy i komunikujemy. Dzielenie większych pomieszczeń na strefy przy pomocy sof lub innych mebli do siedzenia tworzy wygodne miejsca do współpracy i rozmów towarzyskich. Na wygodnej sofie każdy poczuje się mile widziany. Dobry mebel to poczucie przynależności dla każdego!

Lepsza współpraca dzięki sofom modułowym VARIETY

Burza mózgów z dala od biurka

Burza mózgów jest zawsze korzystna, bo angażuje wiele osób, co liczy się także w kontekście społecznym. Im częściej razem pracujemy, tym większe zaufanie buduje się między nami, co sprawia, że jesteśmy w stanie lepiej rozwiązywać problemy. Najlepsze pomysły często rodzą się w miejscach innych niż przy biurku. Warto czasem przenieść się do stołówki lub strefy wypoczynku i tam wspólnie porozmyślać.

Dlatego ważne jest, aby zrobić sobie przerwę i odejść na chwilę od biurka. Nowe miejsce, otoczenie i oświetlenie zmieniają podejście grupy do zagadnienia. Warto zatem zadbać o strefę towarzyską z wygodnymi sofami, np. takimi jak VARIETY.

Meble w służbie kreatywności

Wspólne obszary powinny być zachęcające, a także atrakcyjne wizualnie. Takie miejsca zdają się mówić: “usiądź i zostań”. Atrakcyjne i dynamiczne wyposażenie pobudza jednocześnie wiele zmysłów, wpływając na kreatywność. Długa, zawijana sofa, siedziska o różnych wysokościach i uniwersalne pufy do siedzenia to tylko niektóre przykłady mebli, które mogą urozmaicić miejsce spotkań i stworzyć warunki, gdzie kreatywność przyjdzie sama.

Skorzystaj z pomocy ekspertów od wnętrz!

Eksperci AJ Produkty są zawsze gotowi pomóc w stworzeniu wnętrza skrojonego na miarę Twojego biznesu. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz inspiracji, masz pytania dotyczące doboru mebli, tkanin lub kolorów! Czekamy na Ciebie!
Typ firmy
Wpisz wiadomośćDodaj załączniki
Klikając "Wyślij", akceptujesz naszą politykę prywatności.

Nowe artykuły prosto do Twojej skrzynki!

Kilka razy w miesiącu wysyłamy nasz newsletter z wartościowymi artykułami, przewodnikami po produktach, inspirującymi aranżacjami wnętrz oraz aktualnymi promocjami. Zapisz się już dziś!
Zapisz się tutaj!
Klikając "Zapisz", potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności.