Jakość wewnątrz i na zewnątrz

Kładąc nacisk na jakość wykonania dbamy o to, by nasze meble spełniały swoją funkcję. Sofy VARIETY powstały z myślą o codziennym użytkowaniu. Wysoka jakość sprawia, że można się nimi cieszyć przez lata.
Teraz mamy meble, które ułatwiają uczniom zmianę metod i pozycji podczas nauki zarówno w klasie, jak i w naszych otwartych przestrzeniach
Linda Wolfgang, rektor Kalmar Fria Läroverk

Starannie dobrane tapicerki

Szeroka gama tapiecerek w wielu kolorach daje możliwość uzyskania wyjątkowej, spersonalizowanej sofy. Wszystkie są zgodne ze standardami OEKO-TEX STANDARD 100, Möbelfakta i Ecolabel. Łącz i miksuj, jak chcesz!

Tapicerka 1 - POD CS

Popularna tapicerka w nowoczesnym stylu, wykonana w 100% z tkaniny Trevira CS. Miękki i sprężysty charakter oraz wyjątkowa trwałość. Dostępna w ośmiu kolorach.

Tapicerka 2 - BLUES CS II

Solidna tapicerka o wysokiej wytrzymałości. Wykonana w 100% z tkaniny Trevira CS w specjalnej technologii tkania z efektem 3D. Dostępna w ośmiu kolorach.

Pobierz VARIETY z BIMobject

Moduły VARIETY są dostępne do pobrania w BIMobject. Dzięki temu architekci i projektanci wnętrz mogą używać naszych sof w swoich wizualizacjach.

Pobierz VARIETY z BIMobject

Tapicerka 3 - FOCUS MELANGE

Tapicerka typu melanż wykonana w 100% z wełny z Nowej Zelandii. Dostępna w ośmiu kolorach. Niedostępna w sprzedaży internetowej, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Tapicerka 4 - ILLUSION

Tapicerka imitująca skórę, skład: 69% eko-skóra PU i 31% bawełna. Bardzo trwała i łatwa do czyszczenia. Dostępna w pięciu kolorach. Niedostępna w sprzedaży internetowej, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Skorzystaj z pomocy ekspertów od wnętrz!

Eksperci AJ Produkty są zawsze gotowi pomóc w stworzeniu wnętrza skrojonego na miarę Twojego biznesu. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz inspiracji, masz pytania dotyczące doboru mebli, tkanin lub kolorów! Czekamy na Ciebie!
Typ firmy
Wpisz wiadomośćDodaj załączniki
Klikając "Wyślij", akceptujesz naszą politykę prywatności.

Znajdź inspirację wśród gotowych rozwiązań

Od prostej sofy do nieskończoności

Nowoczesne, wszechstronne i łatwe do rozbudowy – takie są nasze sofy modułowe VARIETY. Sprawdzą się w każdym środowisku i pomieszczeniu, od niewielkich biur aż recepcje i poczekalnie. Z VARIETY ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Czytaj więcej