Stojak na ręcznik papierowy - dyspenser do ręczników papierowych

Ważnymi elementami w każdej łazience są różnego rodzaju dozowniki i podajniki, które podnoszą komfort korzystania z takiego pomieszczenia. Dzięki podajnikom możemy wygodnie sięgać po papier toaletowy, ręczniki i mydło. Podajnik ręczników papierowych czy dozownik mydła albo środka dezynfekującego zapewnia właściwy poziom higieny. Dzięki ochronie pojemnika ręcznik papierowy jest odpowiednio zabezpieczony przed zamoknięciem, a także przed kradzieżą, ponieważ wiele pojemników jest zamykanych na kluczyk. Kluczyk daje dostęp do dozowników i podajników tylko osobom uprawnionym, głównie personelowi sprzątającemu obiekt. Niektóre pojemniki mają również wziernik do sprawdzania ilości pozostałego papieru, co pozwala łatwiej uniknąć sytuacji, gdy skończy się rolka ręcznika papierowego i nie zostanie niezwłocznie uzupełniona. Obecnie ciężko wyobrazić sobie łazienkę o wysokim standardzie bez estetycznych podajników. Równie ważny jest fakt, że nowoczesne dozowniki pomagają zaoszczędzić środki czystości i zdecydowanie ograniczyć straty mydła, papieru i ręczników papierowych. Podajniki są zaprogramowane na wydanie ich w określonej ilości, dlatego produkty te nie są marnowane i ogranicza się ten sposób częstotliwość wymiany wkładów. Podajniki zapewniają odpowiedni poziom higieny i wygodę korzystania z pomieszczenia. Wyposażenie łazienki publicznej w pojemnik na ręczniki w rolce lub w listkach niesie za sobą sporą oszczędność. Dzięki pojemnikowi zamocowanemu na ścianie łatwo jest urwać tylko potrzebną ilość papieru.

 Akcesoria takie jak stojak na ręcznik papierowy czy dozowniki na mydło to urządzenia, które przyczyniają się do utrzymania porządku i higieny. Montuje się je w obiektach użyteczności publicznej, w zakładach pracy, coraz częściej używa się ich także w domach prywatnych. Podajniki ręczników papierowych, niezależnie od zamontowanych suszarek do rąk, umieszcza się w łazienkach w centrach handlowych, urzędach, kinach czy teatrach. To produkty, które gwarantują higienę i wysoki komfort użytkowania. Mokre dłonie nie dotykają bezpośrednio całej rolki ręcznika papierowego i nie ma ryzyka, że ulegnie ona zawilgoceniu. Pojemnik mocuje się na ścianie, dzięki czemu pozostaje nieruchomy podczas zrywania ręcznika, co gwarantuje komfort i wygodę użytkowania. Jeśli umieścimy w pojemniku duże rolki papieru do osuszania rąk, to wyeliminujemy konieczność częstej wymiany ręczników papierowych. Podajnik do papieru to rozwiązanie, które zapewnia funkcjonalność i wygodę. Prostota i szybkość korzystania to ważne kryteria, jeśli chodzi o podajniki papieru.

Pojemniki na ręczniki papierowe - rodzaje

Na rynku dostępne są różne rodzaje podajników ręczników papierowych, wiszące i stojące, wykonane ze stali nierdzewnej i z tworzywa sztucznego. Wśród popularnych podajników na ręczniki papierowe wyróżnia się pojemniki na ręcznik papierowy w rolce oraz pojemniki na ręczniki papierowe składane. Ręczniki papierowe są dobrym uzupełnieniem suszarek do rąk albo samodzielnym sprzętem w nowoczesnych łazienkach i w innych miejscach, gdzie ręczniki papierowe są potrzebne. Wolnostojący stojak podłogowy z dozownikiem do cięcia i rolką ręcznika papierowego od AJ Produkty zapewnia wygodne użytkowanie papierowych ręczników. Taki dyspenser ręczników papierowych jest idealny do warsztatu, kuchni, magazynu i innych pomieszczeń. Ręcznik papierowy to idealne rozwiązanie do większości środowisk pracy. Ręcznik wykonano z włókna z recyklingu, można go kupić oddzielnie. Duże rolki wystarczą na dłuższy czas. Inny, montowany na ścianie dozownik na rolki ręczników papierowych, wykonany jest z białego plastiku. Do środka dozownika wkłada się rolki ręczników papierowych. Dozownik przeznaczony do montażu na ścianie, zwykle w pobliżu zlewu lub umywalki, pozwala mieć ręczniki papierowe pod ręką w miejscach takich jak kuchnie i toalety. Urządzenie jest łatwe do uzupełnienia braków przez otwierany i wysuwany front. Pojemnik na ręczniki papierowe wyposażony jest w praktyczne ząbki tak, aby szybko i łatwo móc oderwać papier w potrzebnej długości. Estetyczne pojemniki na ręczniki papierowe, ze stali nierdzewnej lub z plastiku, to urządzenia funkcjonalne i właściwie niezbędne w nowoczesnej kuchni i łazience. Są trwałe, solidnie wykonane i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Ręczniki papierowe pozwolą dokładnie osuszyć ręce. Wybierając rodzaj pojemnika do ręczników papierowych należy wziąć pod uwagę kilka kwestii, do których należą wygoda użytkowania podajnika do ręczników, wygoda wymiany wkładów i sposób dozowania papieru. Warty uwagi jest także design, a więc materiał wykonania, kolor czy kształt, jaki ma pojemnik. Ważne aby pojemnik pasował do konkretnego miejsca nie tylko wyglądem, ale także pod kątem natężenia ruchu w konkretnym obiekcie. Dobrze jest pamiętać o postawieniu obok pojemnika na ręczniki papierowe pasującego kosza na odpady, do którego będzie można wyrzucać zużyte ręczniki. AJ Produkty oferuje szeroką gamę koszy na odpady, w tym na odpady zmieszane oraz worki na śmieci w różnych rozmiarach, które można dopasować do koszy.

Stacje do dezynfekcji rąk

Stacje do dezynfekcji rąk są doskonałym uzupełnieniem dozowników do mydła i ręczników papierowych do rąk. Każde miejsce wyposażone w produkty do dezynfekcji rąk z bezdotykowym dozownikiem zwiększa bezpieczeństwo ludzi. Na pewno docenią je zarówno pracownicy, jak i klienci. Stacja do dezynfekcji rąk przyda się nie tylko w firmach i sklepach. Stacje dezynfekujące są szczególnie przydatne w szpitalach, przychodniach, gabinetach stomatologicznych i gabinetach kosmetycznych. Sprawdzą się w instytucjach kulturalnych, na przykład kinach i teatrach. Stacje do dezynfekcji rąk są niezbędne na uczelniach, w szkołach i przedszkolach. Skuteczne środki dezynfekujące ograniczą do minimum ilość bakterii i wirusów na naszych dłoniach. Szczególnie warte uwagi są bezdotykowe stacje do dezynfekcji rąk, które są najlepszym rozwiązaniem w miejscach publicznych. Stacje z bezdotykowym dozownikiem zapewniają bezpieczeństwo użytkowania i sterylność. Użytkownik nie musi używać żadnych wajch ani przycisków, czyli nie musi dotykać miejsc używanych wcześniej przez wiele osób. Wystarczy podsunięcie dłoni pod czujnik urządzenia - to spowoduje aplikację substancji dezynfekującej w optymalnej ilości. AJ Produkty oferuje praktyczny podłogowy dozownik do dezynfekcji rąk z czujnikiem podczerwieni, który automatycznie dozuje dawkę żelu do rąk po umieszczeniu pod nim dłoni. Dozownik wyposażono w blokadę, widoczny zbiornik płynu i wskaźnik informujący o niskim naładowaniu baterii. Stojący podłogowy dozownik to doskonałe rozwiązanie do wielu środowisk. Oprócz suszarek i pojemników na ręczniki papierowe AJ Produkty oferuje sprzęt do sprzątania, w tym mopy, zamiatarki, kompleksowe wózki gospodarcze, kosze i worki na śmieci. W przypadku wątpliwości przy wyborze wyposażenia skontaktuj się na czacie z naszymi konsultantami. Chętnie pomożemy w dokonaniu zakupów jak najlepiej dostosowanych do potrzeb.