Szafy gospodarcze

Szafy gospodarcze to meble, które są doskonale przystosowane do przechowywania akcesoriów do sprzątania w przedsiębiorstwach. Miejsca użytkowane niemal codziennie przez wielu pracowników wymagają regularnego sprzątania, niekiedy także w ciągu dnia pracy. Środki czystości powinny znajdować się w przeznaczonym do tego miejscu - najlepiej w zamykanej szafie gospodarczej, która ułatwia utrzymanie porządku. Regulowane półki umożliwiają dostosowanie przestrzeni szafy gospodarczej do potrzeb konkretnego zakładu pracy. Na półkach możemy umieścić wiele różnych przedmiotów, takich jak wiadra, papierowe ręczniki, środki czystości czy zmiana odzieży roboczej. W szafie można schować kamizelki odblaskowe i kaski. Szafa gospodarcza z łatwością pomieści także miotły, mopy i odkurzacz. Szafka gospodarcza pozwala opanować nieporządek wśród akcesoriów i środków koniecznych do sprzątania, dlatego ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków osobom lub ekipom sprzątającym. Szafy gospodarcze pozwalają zachować estetyczny wygląd pomieszczenia, umożliwiając schowanie wszystkich niepotrzebnych w danej chwili przedmiotów do sprzątania w ich wnętrzu. Przestrzeń szafy gospodarczej jest uporządkowana, a zawartość jest zabezpieczona przed dostępem osób niepowołanych. Szafa daje pewność, że nie będzie trzeba poszukiwać akcesoriów do sprzątania czy odzieży roboczej. Szafa gospodarcza, ze względu na wykonanie i cechy użytkowe, sprawdzi się w wielu różnych środowiskach.

Szafa gospodarcza - cechy charakterystyczne

Funkcjonalne szafy gospodarcze wykonane są z metalowych elementów, w związku z tym nadają się do przechowywania w higieniczny między innymi sposób środków do sprzątania. Wykonanie szafy gospodarczej z metalu czyni ją niepodatną na uszkodzenia i praktycznie niezniszczalną. Szafa gospodarcza wykonana w całości ze spawanej, malowanej proszkowo blachy stalowej, która ma dodatkowo wzmocnione drzwi zapewniające większą stabilność, to mebel niepodatny na zniszczenie. Trwałość i łatwość utrzymania szafy gospodarczej w czystości to jej niewątpliwe zalety. Szafa gospodarcza nadaje się do wykorzystania praktycznie w każdej przestrzeni. Szafa gospodarcza z metalu jest odporna na wilgoć. Metalowe drzwi z trzypunktowym ryglowaniem zapewniają bezpieczeństwo przechowywanych w szafie przedmiotów. Szafa gospodarcza standardowo ma regulowane półki, uchwyt na narzędzia do sprzątania, wieszaki na odzież roboczą. Najczęściej szafa gospodarcza umieszczona jest na regulowanych nóżkach. Umieszczenie na regulowanych nóżkach zapewnia stabilność na nierównych powierzchniach. Praktyczna szafa gospodarcza z przegrodą wewnętrzną i regulowanymi półkami od AJ Produkty jest idealna do przechowywania środków czystości i akcesoriów do sprzątania. Pomieści narzędzia i ubrania robocze. Jej ergonomiczna budowa zapewnia wygodę przechowywania. Szafę gospodarczą wyposażono w przegrodę wewnętrzną, która dzieli przestrzeń na praktyczne sekcje, ułatwiające zorganizowane przechowywanie. Szafa wyposażona została w sześć półek do przechowywania ręczników, szmatek, chemikaliów. Jedna z półek posiada drążek na odzież. Półki można zamocować w każdej pozycji, tworząc tym samym rozwiązanie ściśle dostosowane do potrzeb. Każda półka wytrzymuje maksymalne równomierne obciążenie 25 kg. Dodatkowe półki dostępne są do zakupienia jako akcesoria. Szafa posiada zamek baskwilowy, którego zastosowanie zapewnia bezpieczne przechowywanie. Zamki baskwilowe stanowią dobre zabezpieczenie drzwi szafy przed otwarciem, ponieważ ich konstrukcja pozwala na idealne dopasowanie się rygla powyżej i poniżej mechanizmu blokującego. Zamek zapewnia dostęp jedynie osobom do tego upoważnionym. Tego typu solidna metalowa szafa gospodarcza najwyższej jakości to gwarancja bezpiecznego, wygodnego przechowywania i dobrej organizacji przestrzeni.

AJ Produkty oferuje różnego rodzaju meble do zakładów pracy, w tym szafy gospodarcze, które pomieszczą ubrania robocze, narzędzia, akcesoria i środki utrzymania czystości. Możliwe jest umieszczenie w szafach także większych sprzętów, na przykład odkurzacza. Szafa gospodarcza jest trwała i łatwa w czyszczeniu. Solidnie wykonanie szafy pozwala z powodzeniem na postawienie jej w dowolnym pomieszczeniu, także w warunkach zapylenia czy podwyższonej wilgotności. Mamy do czynienia z meblem niezwykle mało podatnym na zniszczenie. Jego wykonanie to gwarancja trwałości i niezmiennego wyglądu przez lata. Różnego typu szafy gospodarcze dostępne w naszej ofercie mogą służyć do przechowywania różnych przedmiotów, zależnie od specyfiki konkretnego podmiotu gospodarczego. Szafka gospodarcza to mebel wszechstronny, który przyda się w wielu miejscach. W zakładzie produkcyjnym, w szkole i przedszkolu, w pomieszczeniu gospodarczym każdego biura, w magazynie, na zapleczu sklepu. Jeżeli chcemy przechowywać przedmioty w sposób uporządkowany, to warto zdecydować się na zakup takiego mebla. Jeśli nie wiesz, na jaki model szafy gospodarczej się zdecydować, skontaktuj się na czacie z naszymi pracownikami - chętnie pomożemy w dokonaniu właściwego wyboru.