Worki na śmieci

Projekt aktywnego biura

Projekt aktywnego biura: Pracuj tam, gdzie umysł, a nie tam, gdzie biurko!

Czytaj więcej

Worki na śmieci

Segregacja odpadów to obecnie obowiązek wynikający z przepisów prawnych. Biura, szkoły, warsztaty, hotele, magazyny, ogródki piwne i inne miejsca, gdzie prowadzi się komercyjną działalność handlową i usługową, produkują znaczną ilość odpadów. Mogą to być odpady typu organicznego i nieorganicznego, takie jak na przykład rozładowane baterie, odpady plastikowe i resztki żywności. Jeśli takie pozostałości nie zostaną sprawnie usunięte, przestrzeń stanie się niehigieniczna, a z czasem nawet niebezpieczna. Niezbędnym wyposażeniem takich miejsc staje się więc stojak do worków na śmieci, zwłaszcza, że brak odpowiednich procedur usuwania odpadów świadczy również o braku szacunku dla środowiska naturalnego. W AJ Produkty dbamy o środowisko naturalne, a segregacja odpadów to temat, który jest nam wyjątkowo bliski. Worki do segregacji w różnych kolorach będą pierwszym etapem właściwego gromadzenia i podziału śmieci, pozwalającym na ich późniejsze wykorzystanie w procesie recyklingu. Specjalne worki kolorowe - na konkretne odpadki - przydadzą się także we własnym domu. Na pewno ułatwią segregację i pozwolą uniknąć pomyłek. Z kolei czerwone worki na śmieci wykonane ze grubej folii, mające wzmocnione dno, przeznaczone są do gromadzenia odpadów medycznych i sanitarnych. Przydadzą się, oprócz placówek służby zdrowia, także w salonach tatuażu czy w salonach kosmetycznych. Najlepiej sprawdzają się worki na odpady wykończone taśmą ściągającą, która zapobiega ewentualnemu wysypaniu śmieci. Warto wiedzieć, że na rynku dostępne są także worki na gruz, ułatwiające pozbycie się odpadów podczas remontu. Takie duże worki na odpady budowlane odbierane są przez specjalistyczne firmy dysponujące odpowiednim sprzętem. W naszej ofercie znajdziesz wiele produktów, które pomogą lepiej zadbać o firmową przestrzeń i jej otoczenie, a co za tym idzie o środowisko naturalne. Pomoże w tym wysokiej jakości uchwyt na worek na śmieci. Zapoznaj się z poniższym opisem i wybierz rozwiązanie optymalne z punktu widzenia swojego biznesu.

Stojaki na worki na śmieci

W AJ Produkty oferujemy stojaki na worki, które ułatwiają gospodarkę odpadami w miejscu pracy. Można w nie też wyposażyć ogród, patio albo taras w budynku firmowym - każdą otwartą, zewnętrzną przestrzeń, ponieważ stojak na worki z naszej oferty jest wytrzymały na różne warunki atmosferyczne. Każdy stojak na worki do segregacji wykonano z blachy stalowej i pokryto trwałym lakierem w kolorze białym, czarnym lub stalowym, przez co pasują do wielu różnorodnych wnętrz. Można wybrać jeden z kilku dostępnych rozmiarów, które różni wysokość, szerokość i pojemność zawieszanych na nich worków. Do wyboru są również dwa typy kół: gumowe i plastikowe. Ci, którym zależy na cichym transporcie stojaków, powinni zdecydować się na koła wykonane z gumy, za pomocą których łatwiej przewieźć stojak na worki z miejsca na miejsce. Do naszych stojaków oferujemy kolorowe worki na śmieci jako praktyczne akcesoria biurowe, które pomogą zapanować nad gospodarką odpadami w biurze i utrzymać w czystości ogród. Dodatkowo, można zakupić też pokrywy do pojemników na odpady, zapobiegając w ten sposób rozprzestrzenianiu się niechcianych, nieprzyjemnych zapachów. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij na konkretny produkt i zapoznaj się z jego specyfikacją.

Pojemniki do segregacji

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko stojaki do segregacji, ale i pojemniki, do których możesz dokupić pokrywy z otworami wrzutowymi w różnych kształtach oraz dopasowane do nich worki. Takie rozwiązanie ułatwia segregację odpadów – na przykład okrągły otwór jasno określa, że do pojemnika należy wrzucać jedynie butelki i puszki, a wąski i podłużny kształt otworu sugeruje, że jest on przeznaczony na odpady papierowe. Dzięki różnym pokrywom ograniczysz zjawisko lądowania odpadów w przypadkowych pojemnikach i mylenia produktów organicznych z nieorganicznymi. Dla dodatkowego ułatwienia segregowania odpadów pokrywy mają różne kolory, co sprawia, że pracownicy szybko zaczną kojarzyć konkretny pojemnik oraz stojak na worki na śmieci z odpadami, które powinny się w nim znaleźć. Oprócz pojemników i kolorowych pokryw można też nabyć naklejki z oznaczeniami typu odpadów. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacjami na stronach poszczególnych produktów, które posiada nasz sklep. Tam, gdzie nie ma miejsca na stojak na segregację śmieci, można zastosować rozwiązanie zastępcze i wykorzystać specjalne uchwyty na worki na śmieci, mocowane na przykład do ściany. Dostępne są w zestawach z haczykami montażowymi, dzięki czemu instalacja uchwytu jest banalnie prosta i zajmuje dosłownie chwilę. Uchwyty mają antypoślizgowe zakończenia, które przytrzymują worki na miejscu i zapobiegają zsuwaniu się z konstrukcji uchwytu. Za pomocą takich rozwiązań można w prosty sposób umieścić worki na odpady w miejscach, gdzie zachodzi konieczność szybkiego dodania kolejnych worków na odpady. Nasz sklep ma w ofercie uchwyty zarówno ścienne, służące do zawieszenia, jak i podłogowe, wykonane z pojedynczej stalowej rury, bardzo lekkie i proste w przenoszeniu z miejsca na miejsce, które skutecznie mogą zastąpić mobilny stojak na worki z kółkami. Wśród uchwytów ściennych polecane są te z obręczą zaciskową, które mogą utrzymać worek o pojemności od 125 do 160 litrów i doskonale nadają się na tereny zewnętrzne, w tym do ogrodu, na dworce i lotniska.

Elegancki stojak na worki do segregacji śmieci

Nowoczesny stojak na śmieci segregowane może wbrew pozorom stanowić ciekawy element wyposażenia wnętrza. A to wszystko dzięki temu, że każdy oferowany przez nas stelaż na worki na śmieci wykonany jest nie tylko z wytrzymałych materiałów, ale i zgodnie z aktualną modą minimalistyczną. Efektem tego są nowoczesne, eleganckie i bardzo estetyczne metalowe stojaki na worki, w które można wyposażyć firmowe wnętrze, gdzie świadczone są usługi, recepcje, restauracje, hole hotelowe, ale też ogród czy przestrzeń przed dowolnym budynkiem usługowym. W ofercie mamy zarówno odkryty stojak na odpady ze stali galwanizowanej w różnych rozmiarach i wysokościach, jak i stojak do segregacji śmieci, który jest całkowicie zakryty dyskretną obudową. Stojaki pozwalają zawiesić worki o różnej pojemności, od 60 litrów, przez 125 litrów, aż do 240 litrów. Każdy mobilny stojak na worki przeznaczony jest do transportu po płaskiej powierzchni, nie nadają się do transportu po schodach. Warto wyposażyć w nie ogród w celu utrzymania w nim większej czystości.

Stojaki na worki i pojemniki do segregacji odpadów to nie jedyne akcesoria, w które powinna być wyposażona firma, a nawet dom. Warto wypróbować także pozostałe rozwiązania, przyczyniające się do zwiększenia poziomu higieny w miejscu pracy i podniesienia jakości świadczonych usług. Jednym ze sposobów jest zakup wózka gospodarczego, którym można swobodnie obsługiwać zamkniętą przestrzeń biurową we wnętrzach budynków, jak i zewnętrzny ogród, balkon czy taras. Produkt zawiera mop, wiadro oraz miejsce na akcesoria do sprzątania. Można na nim umieścić również worki na śmieci, a metalowe koszyki mogą posłużyć do przewozu ściereczek i detergentów. Wózek do sprzątania wyposażony jest w koła skrętne, dzięki czemu łatwo przetransportujesz go w wybrane miejsce oraz odstawisz po zakończeniu prac porządkowych. Wózkiem bardzo łatwo można podjechać pod stojak na worki na śmieci w celu jego opróżnienia lub wymiany worka na świeży.

Ułatwienie segregacji

Ogromną zaletą, jaką ma stojak na worki, jest znaczne ułatwienie procesów segregacji odpadów na terenie firmy. Dzięki łatwości przemieszczania stojaków oraz montażu uchwytów ściennych czy podłogowych można w kilka chwil zmienić miejsce stacjonowania tego sprzętu i przenieść go tam, gdzie jest na niego większe zapotrzebowanie. Doskonałym przykładem miejsca, gdzie stojaki się najlepiej sprawdzają, jest ogród firmowy, ogródek piwny, place koncertowe czy duże skupiska ludzi bawiących się na imprezach. Stojaki na worki można łatwo obsługiwać, a wymiana worka zajmuje zaledwie kilkanaście sekund. Do tego bardzo łatwo utrzymać go w czystości, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza w tych firmach, gdzie takich stojaków jest kilkadziesiąt. Firma AJ Produkty oferuje liczne produkty pomagające dbać o środowisko. Przykładem są wzmocnione, papierowe ekologiczne worki na śmieci, doskonałe do wielu typów odpadów, które ulegają biodegradacji. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o produktach do sprzątania – zadzwoń, napisz do nas maila lub skonsultuj się na czacie z naszymi pracownikami.