Tablica ścienna

Tablice magnetyczne stanowią nowoczesny, funkcjonalny element wyposażenia placówek edukacyjnych i firm. Zawdzięczają to swoim praktycznym cechom, które sprawiają, że tablice suchościeralne są funkcjonalne i estetyczne. Charakteryzują się wysokiej jakości powierzchnią, którą łatwo wyczyścić. Powierzchnia do pisania pokryta emalią szklaną zapewnia trwałość tablicy i odporność na zadrapania. Powierzchnię lakierowaną wystarczy umyć specjalnym środkiem do tablic, a po chwili tablica jest gotowa do ponownego użytku. Tablice magnetyczne cechują się łatwym montażem i długą żywotnością. Magnetyczna powierzchnia do pisania umożliwia zaczepianie prezentacji i wydruków za pomocą magnesów bezpośrednio do powierzchni, dlatego służy również jako tablica informacyjna. Do pracy można wykorzystać wiele ciekawych akcesoriów magnetycznych. Z tych powodów tablice magnetyczne to doskonały wybór do każdego nowoczesnego biura oraz idealny sprzęt do zajęć edukacyjnych. Istnieją modele ścienne tablic i modele mobilne. Tablica mobilna jest idealnym sprzętem do miejsc, gdzie nie ma możliwości zamontowania jej na stałe, a musi być w łatwy sposób przemieszczana. Tablice mobilne sprawdzą się do zastosowań w salach szkoleniowych, konferencyjnych lub wykładowych, a także w firmach, na przykład podczas spotkań biznesowych. W większości miejsc doskonale sprawdzi się tablica magnetyczna ścienna, zamontowana w konkretnym pomieszczeniu na stałe.

Tablice magnetyczne ścienne - zalety

Ścienna tablica magnetyczna to doskonała alternatywa tradycyjnych czarnych tablic, po których pisze się kredą. Unikamy dzięki nim wdychania pyłu kredowego, a same zapiski są wyraźniejsze. Kruszącą i łamiącą się kredę zastępują wygodne kolorowe markery. Nic dziwnego, że tablice magnetyczne w coraz większym zakresie wypierają tablice do pisania kredą. Są łatwe w czyszczeniu, nie trzeba do ich mycia używać mokrej niehigienicznej gąbki. Nie potrzebujemy dostępu do źródła wody w trakcie prowadzenia zajęć w szkole, podczas konferencji, zajęć w szkole językowej czy szkolenia albo prezentacji dla pracowników. Tablica magnetyczna przyda się także do mieszkania. Tablice magnetyczne są dostępne w różnych rozmiarach. Mniejsza tablica magnetyczna sprawdzi się na pewno w pokoju ucznia lub studenta jako doskonała pomoc do nauki. Zapisanie informacji na tablicy pozwoli łatwiej przyswoić materiał na sprawdzian czy egzamin. Tablice magnetyczne mogą też służyć jako rodzaj notatnika, który pomoże zapamiętać obowiązki do wykonania każdego dnia. Zapiski na tablicy trudno przecież przeoczyć. Mniejsze dzieci mogą wykorzystywać tablice magnetyczne także do rysowania i zabawy. Tablice magnetyczne przydadzą się także dorosłym, na przykład podczas pracy zdalnej. Wysokiej jakości tablica magnetyczna suchościeralna od AJ Produkty w 99% nadaje się do recyklingu, a metalowy tył w 50% wykonano z materiałów pochodzących z recyklingu. Przykładamy dużą wagę do ochrony środowiska i powtórnego wykorzystania surowców. Nasza tablica suchościeralna to niezbędny element wyposażenia każdego pokoju spotkań i doskonałe narzędzie podczas burz mózgów i firmowych prezentacji. Tablica łączy funkcjonalność ze stylowym i eleganckim designem oraz wysoką jakością. Powierzchnia do pisania została wykonana z najwyższej jakości emalii szklanej podgrzanej do temperatury 800°C w celu utwardzenia. Dajemy aż 30 lat gwarancji na powierzchnię do pisania. Twarda i wytrzymała powierzchnia zapewnia doskonałą widoczność tekstu i długowieczność. Tablica jest łatwa do wyczyszczenia. Powierzchnia do pisania z funkcją magnetyczną umożliwia także mocowanie informacji na tablicy przy pomocy magnesów. Dzięki temu tablica służy jako centrum informacji. Rama tablicy wykonana z anodowanego aluminium jest lekka i trwała. Rama jest wąska, co sprawia, że powierzchnia do pisania jest większa niż w innych modelach dostępnych na rynku. Plastikowe narożniki ochronne w kolorze szarym zapobiegają uszkodzeniu ramy. W zestawie znajduje się półka na pisaki w kolorze ramy, która umożliwia wygodne przechowywanie markerów, gąbek i płynu do czyszczenia w pobliżu tablicy. Tablica jest dostępna w wielu rozmiarach. Mniejsze rozmiary tablic doskonale sprawdzą się do zapisków na stanowisku pracy, a większe to idealny wybór do sal konferencyjnych i przestrzeni typu open space.

Tablice magnetyczne - akcesoria

Tablice magnetyczne będą miały długą żywotność pod warunkiem, że będziemy o nie odpowiednio dbać. Odpowiedni płyn do tablic suchościeralnych pozwala utrzymać je w dobrym stanie przez długi czas. Wysokiej jakości płyn skutecznie usuwa ślady po zapiskach, nie uszkadzając powierzchni tablicy. Oprócz pozostałości po zapiskach profesjonalny płyn usuwa także ślady palców oraz odtłuszcza tablicę. Środek niezwykle szybko schnie, więc tablicy można używać niemal natychmiast po jej wyczyszczeniu. Płyn od AJ Produkty to produkt biodegradowalny i nietoksyczny. Do wycierania tablicy przydatnym wyposażeniem będzie gąbka, której funkcja magnetyczna pozwala na przechowywanie jej bezpośrednio na powierzchni tablicy, dzięki czemu jest zawsze pod ręką. Filcowa powierzchnia skutecznie ściera markery, a wkład gąbki łatwo wymienić, gdy się zużyje. Oprócz środków do czyszczenia, do użytkowania tablic przydadzą się zestawy magnesów, paski i kropki magnetyczne. Te akcesoria pozwolą na pełne wykorzystanie potencjału tablicy mobilnej. Można ich użyć do zawieszania kartek, zamocowania prezentacji, wydruków i broszur bezpośrednio na powierzchni tablicy. Dokumenty można zatem z łatwością przesuwać i odczepiać bez konieczności używania taśmy klejącej. Dla ciekawszego efektu można łączyć kolory akcesoriów. Znaczniki magnetyczne pozwalają łatwo i szybko aranżować i zmieniać informacje na tablicy. Warto też zwrócić uwagę na samoprzylepne ramki magnetyczne z przezroczystym tyłem i frontem, które mocuje się do czystych, gładkich powierzchni oraz przemieszcza w razie potrzeby. Ramka jest idealna do umieszczania dokumentów, takich jak notki do pracowników, które są codziennie wymieniane. Akcesoria pozwalają w optymalny sposób wykorzystywać właściwości tablic magnetycznych.

AJ Produkty oferuje wysokiej jakości akcesoria do prezentacji oraz planowania zadań, których nie może zabraknąć w nowoczesnej szkole czy firmie. Oferujemy magnetyczne suchościeralne planery, tablice ścienne i tablice mobilne. Tablica magnetyczna jest wyjątkowo praktycznym wyposażeniem każdego biura, klasy szkolnej oraz innych pomieszczeń przeznaczonych do organizacji spotkań biznesowych, nauki języków obcych, prowadzenia różnych prezentacji czy planowania codziennych obowiązków zespołu pracowników albo członków rodziny. Planery na różne okresy czasu pozwalają na zaplanowanie frekwencji pracowników, na wygodną organizację pracy zespołu i wielu innych czynności w firmie. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów prosimy o kontakt na czacie z konsultantami. Z przyjemnością pomożemy w wyborze odpowiednich tablic magnetycznych oraz innego wyposażenia i akcesoriów dla firm i placówek edukacyjnych.