Tablica mobilna

Tablice suchościeralne mają wiele zastosowań związanych z prowadzeniem prezentacji, szkoleń, konferencji, lekcji w placówkach edukacyjnych, w tym w szkołach językowych. Zawdzięczają to swoim praktycznym cechom, które sprawiają, że tablice suchościeralne są funkcjonalne i estetyczne. Charakteryzuje je wysokiej jakości powierzchnia, którą łatwo wyczyścić. Powierzchnia do pisania pokryta emalią szklaną zapewnia trwałość i odporność na zadrapania. Powierzchnię lakierowaną wystarczy umyć specjalnym środkiem do tablic, a po chwili tablica jest gotowa do ponownego użytku. Cechuje ją łatwy montaż i długa żywotność. Magnetyczna powierzchnia do pisania, umożliwia zaczepianie prezentacji i wydruków za pomocą magnesów bezpośrednio do powierzchni, służy również jako tablica informacyjna. Do pracy można wykorzystać wiele ciekawych akcesoriów magnetycznych. Z tych powodów tablice mające właściwości magnetyczne to doskonały wybór do każdego nowoczesnego biura oraz idealny sprzęt do zajęć edukacyjnych. Świetnie spełniają swoją rolę także na salach konferencyjnych i na różnego typu szkoleniach. Szczególnie funkcjonalne są tablice mobilne, które można przemieszczać zależnie od potrzeb i wykorzystywać nawet na zewnątrz. Tablica obrotowa jest przydatnym wyposażeniem każdego biura i szkoły. Trudno nie docenić jej licznych zalet.

Gdzie przyda się tablica mobilna?

Tablica mobilna jest idealnym sprzętem do miejsc, gdzie nie ma możliwości zamontowania jej na stałe, a musi być w łatwy sposób przemieszczana. Tablice mobilne sprawdzą się do zastosowań w salach szkoleniowych, konferencyjnych lub wykładowych, a także w firmach, na przykład podczas spotkań biznesowych. Tablica obrotowa to idealne rozwiązanie, jeśli chcemy zorganizować spotkanie na powietrzu, na tarasie albo w ogrodzie. Na pewno sprawdzi się jako urozmaicenie zajęć dla dzieci w szkołach, dzięki możliwości korzystania z kolorowych znaczników. Szczególnie innowacyjne są modele tablic na stojaku mobilnym, które posiadają dwustronną powierzchnię suchościeralną. Takie tablice mobilne pozwalają na jednoczesne korzystanie z tablicy przez dwie osoby. Mogą się przydać do przeprowadzania sprawdzianów w szkołach albo powtarzania obcojęzycznych słówek. Po obu stronach znajduje się powierzchnia do pisania, zapewniająca mnóstwo miejsca do pracy. Tablica mobilna suchościeralna to w dzisiejszych czasach integralna część biura, klasy szkolnej oraz sali konferencyjnej. Doskonałe narzędzie do prezentacji, sesji kreatywnych i burz mózgów. Każda tablica na kołach od AJ Produkty łączy elegancki design i wysoką funkcjonalność. Tego typu sprzęt może być używany jako tablica suchościeralna, ogłoszeniowa lub flipchart.

Tablica mobilna - budowa

Tablica obrotowa umieszczona jest na stojaku mobilnym na czterech kołach. Wyposażenie w cztery kółka daje możliwość szybkiego transportu pomiędzy pomieszczeniami. Dwa kółka wyposażone w hamulce służą do zatrzymania tablicy w dowolnej pozycji i zabezpieczają tablicę przed odsuwaniem się podczas pisania. Biała powierzchnia tablicy wykonana jest z wysokiej jakości emaliowanego szkła. Twarda i trwała powierzchnia sprawia, że tekst jest wyraźny i widoczny, łatwy do wyczyszczenia, a tablica ma bardzo długą żywotność. Tablice mobilne przeznaczone są do samodzielnego montażu, który nie powinien sprawić najmniejszych trudności. Mobilna tablica suchościeralna z wysokiej jakości emaliowaną powierzchnią od AJ Produkty wyposażona jest w koła, aluminiową ramę oraz półkę na pisaki. Rama tablicy wykonana została w 50% z materiałów pochodzących z recyklingu, natomiast sama tablica w 90% z materiałów pochodzących z recyklingu. Ramy z anodyzowanych profili aluminiowych są lekkie i wytrzymałe. Rama wyposażona jest w praktyczną małą półkę na pisaki, dzięki której przechowasz markery, gąbkę i spray do czyszczenia w zasięgu ręki. Powierzchnia tablicy z dyskretnym aluminiowym wykończeniem zapewnia większą powierzchnię do pisania oraz plastikowe narożniki zabezpieczające przed uszkodzeniem. Tablice obrotowo jezdne to właściwie konieczność w każdym biurze i pokoju konferencyjnym. To perfekcyjne narzędzie do prezentacji i wspólnych narad. Mobilna tablica suchościeralna to połączenie funkcjonalności, stylu, eleganckiego designu i wysokiej jakości. Magnetyczna powierzchnia do pisania umożliwia zaczepianie prezentacji i wydruków za pomocą magnesów bezpośrednio do powierzchni, służy również jako tablica informacyjna. Tablica mobilna dostępna jest w kilku rozmiarach, co umożliwia dopasowanie jej do potrzeb przyszłego użytkownika.

Tablica mobilna - akcesoria

Tablica mobilna suchościeralna ma długą żywotność pod warunkiem, że będziemy o nią odpowiednio dbać. Odpowiedni płyn do tablic suchościeralnych pozwala utrzymać ją w dobrym stanie przez długi czas. Wysokiej jakości płyn skutecznie usuwa ślady po zapiskach, nie uszkadzając powierzchni tablicy. Oprócz pozostałości po zapiskach profesjonalny płyn usuwa także ślady palców oraz odtłuszcza tablicę. Środek niezwykle szybko schnie, więc tablicy można używać niemal natychmiast po jej wyczyszczeniu. Płyn od AJ Produkty to produkt biodegradowalny i nietoksyczny. Do wycierania tablicy przydatnym wyposażeniem będzie gąbka, której funkcja magnetyczna pozwala na przechowywanie jej bezpośrednio na powierzchni tablicy, dzięki czemu jest zawsze pod ręką. Filcowa powierzchnia skutecznie ściera markery, a wkład gąbki łatwo wymienić, gdy się zużyje. Oprócz środków do czyszczenia, do użytkowania tablic przydadzą się zestawy magnesów, paski i kropki magnetyczne. Te akcesoria pozwolą na pełne wykorzystanie potencjału tablicy mobilnej. Można ich użyć do zawieszania kartek, zamocowania prezentacji, wydruków i broszur bezpośrednio na powierzchni tablicy. Dokumenty można zatem z łatwością przesuwać i odczepiać bez konieczności używania taśmy klejącej. Dla ciekawszego efektu można łączyć kolory akcesoriów. Znaczniki magnetyczne pozwalają łatwo i szybko aranżować i zmieniać informacje na tablicy. Warto też zwrócić uwagę na samoprzylepne ramki magnetyczne z przezroczystym tyłem i frontem, które mocuje się do czystych, gładkich powierzchni oraz przemieszcza w razie potrzeby. Ramka jest idealna do umieszczania dokumentów, takich jak arkusze informacyjne, które są często wymieniane. Akcesoria pozwalają w optymalny sposób wykorzystywać właściwości tablic magnetycznych.

AJ Produkty oferuje wysokiej jakości akcesoria do prezentacji oraz planowania zadań, których nie może zabraknąć w nowoczesnej szkole czy firmie. Tablice mobilne, które oferujemy posiadają powierzchnię suchościeralną magnetyczną. Te cechy czynią tablice obrotowo jezdne wyjątkowo praktycznym wyposażeniem każdego biura, klasy szkolnej oraz innych pomieszczeń przeznaczonych do organizacji spotkań biznesowych, nauki, prowadzenia prezentacji czy planowania codziennych obowiązków zespołu pracowników. Przydatne są także dostępne w naszym asortymencie praktyczne planery suchościeralne. Planer suchościeralny pozwala na zaplanowanie frekwencji, na wygodną organizację pracy zespołu pracowników i wielu innych czynności w firmie. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów prosimy o kontakt na czacie z naszymi konsultantami. Z przyjemnością pomożemy w wyborze odpowiednich tablic oraz innego wyposażenia i akcesoriów.