Skrzynka na listy

Zamykana skrzynka pocztowa to łatwy i ekonomiczny sposób na zapewnienie, że poczta zostanie bezpiecznie dostarczona we właściwe ręce. Wszystkie rozwiązania firmy AJ Produkty do odbioru poczty są wykonane z wysokiej jakości ocynkowanej blachy stalowej, która jest odporna na trudne warunki atmosferyczne i korozję, dlatego przetrwa wiele lat. Skrzynki na listy wyposażone w przemyślane rozwiązania i solidne zamki powinny spełnić wymagania każdego klienta. Skrzynki na listy w kolorze czarnym, stalowym szarym czy srebrnym będą ozdobą każdego budynku. Skrzynki pocztowe do bezpiecznego przechowywania przesyłek pocztowych i paczek to niezbędne wyposażenie każdej firmy. Każda skrzynka na listy, przystosowana do codziennej obsługi korespondencji, posiada zamek oraz zestaw kluczy. Wysoki stopień bezpieczeństwa oraz łatwe opróżnianie to niewątpliwe zalety naszych funkcjonalnych skrzynek pocztowych. Skrzynki na listy występują w różnych wariantach. Istnieją różne możliwości montażu skrzynki na listy. Dostępne są skrzynki lokatorskie do budynków wielorodzinnych, wiszące skrzynki pocztowe do montażu przy furtce albo na ogrodzeniu, skrzynka na listy przelotowa oraz tak zwane wrzutniki na pocztę, czyli po prostu zabezpieczony specjalną klapką otwór w drzwiach, przez który listonosz wrzuca pocztę bezpośrednio do wnętrza domu lub firmy. Z kolei przelotowa skrzynka na listy jest przystosowana do wmurowania w ścianę. Listy wrzucane są od zewnątrz i można je wyjąć ze skrzynki na listy nie wychodząc z budynku. Skrzynki pocztowe można również przymocować do podłoża. W firmie AJ Produkty znajdziesz kompletne mocowanie do przytwierdzenia skrzynki pocztowej do podłoża. Galwanizowany element mocujący służy do zakotwienia skrzynki w podłożu stanowi bardziej permanentne rozwiązanie niż mocowanie niewymagające zakotwienia. Składa się z płyty dolnej i dwóch rozpór do zakotwienia i zapewnia stabilność skrzynki na listy. Skrzynki pocztowe są dostępne są w różnych stylach. Dzięki temu można dopasować je do każdego budynku. Oferujemy także uchwyt do montażu powierzchniowego skrzynki na listy. Ten wygodny i łatwy do zamontowania uchwyt zaprojektowany został do montażu wraz z cementową płytką i późniejszego skręcenia ze skrzynką pocztową. Pozwala zamocować skrzynkę do podłoża dla poprawy bezpieczeństwa poczty użytkownika. Można wybrać skrzynki z tworzywa sztucznego lub z metalu, która jest zdecydowanie bardziej trwała. Skrzynka na listy nowoczesna, ze stali galwanizowanej elektrolitycznie jest wytrzymała i posiada odporność na warunki pogodowe i skrajne temperatury.

Skrzynka pocztowa na prasę i listy

Naścienna skrzynka na listy jest idealna do odbioru codziennych przesyłek pocztowych. Posiada zamykany przód i opuszczaną klapkę, którą można otworzyć jedną ręką. Mała skrzynka pocztowa nadaje się na listy i ulotki, które będą regularnie zbierane. Posiada wąską szczelinę na listy, która będzie w stanie obsłużyć tylko korespondencję papierową. Nie nadaje się zatem do większych przesyłek, takich jak na przykład paczki. Skrzynka pocztowa na listy jest idealna do codziennej obsługi korespondencji. Posiada zamek, dzięki czemu jest bezpieczna. Wysoki stopień bezpieczeństwa oraz łatwe opróżnianie to niewątpliwe zalety tej skrzynki na listy. Warto zwrócić uwagę na trwałą skrzynkę na listy o smukłym, skandynawskim designie, przeznaczoną do codziennej obsługi poczty w zakładach pracy. Wykonana jest z blachy stalowej lakierowanej proszkowo, co tworzy wytrzymałą strukturę, gwarantującą dobrą ochronę przed wiatrem i złymi warunkami pogodowymi. Zamek oraz design skrzynki chronią przed dostępem ze strony osób nieuprawnionych i zapewniają bezpieczne przechowywanie poczty. Wąski otwór na listy umożliwia w skrzynce na zbieranie listów i małych płaskich paczek. W przeciwieństwie do mniejszych modeli skrzynek na listy, tutaj listy w kopertach A4 nie muszą być zginane, aby można je było wrzucić do skrzynki. Poczta jest wkładana przez szczelinę w górnej części do pojemnika o odpowiedniej wielkości, którego nie trzeba codziennie opróżniać.

Skrzynka pocztowa na paczki

Ta wytrzymała skrzynka pocztowa na paczki zapewnia bezpieczne rozwiązanie do odbierania małych paczek i pakunków, a także standardowych przesyłek pocztowych. Paczki są deponowane przez górną klapę, a funkcje zabezpieczeń uniemożliwiają nieautoryzowany dostęp do dostarczonej poczty. Wbudowana funkcja blokady zapewnia bezpieczeństwo Twojej poczty i paczek oraz pozwala na pozostawienie zamkniętej lub odblokowanej skrzynki pocztowej. Ta funkcjonalna skrzynka na paczki jest łatwa do otwarcia dzięki ergonomicznemu i zabezpieczonemu przed wpływem wilgoci zamkowi. Inteligentną opuszczaną klapkę można otworzyć jedną ręką, dzięki czemu masz łatwy dostęp do swojej poczty. Ta skrzynka pocztowa wykonana jest z wysokiej jakości stali galwanizowanej. Jest dzięki temu odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne - ma aż 10 lat gwarancji na rdzewienie. Technologia lakierowania proszkowego w połączeniu z zaawansowaną technologią zgrzewania punktowego sprawia, że skrzynka pocztowa wykazuje wysoką wytrzymałość na ciężkie warunki atmosferyczne przez wiele lat. Specjalna technika składania gwarantuje szczególnie stabilną konstrukcję.

W AJ Produkty posiadamy również szeroki wybór szaf do sortowania poczty do zastosowania wewnątrz Twojego biura. Nasze produkty, takie jak otwarte lub zamykane szafki pocztowe znajdą zastosowanie w każdej firmie i każdym lokalu. Szafy te ułatwiają sortowanie poczty przychodzącej, ale równie dobrze nadają się do obsługi i przechowywania poczty wychodzącej, różnych dokumentów wewnętrznych, wydruków, papieru do drukarki i wielu innych. Regał do sortowania poczty to mebel niezbędny do efektywnego przechowywania i sprawnego rozdzielania korespondencji, szczególnie w większych firmach. Warto również zwrócić uwagę na szeroką gamę biurek, ergonomicznych krzeseł, szaf biurowych, szaf skrytkowych oraz innych mebli do biura znajdujących się w ofercie AJ Produkty. Szafy skrytkowe używane są zwykle do przechowywania drobnych, często wartościowych, rzeczy, takich jak telefony, laptopy, torby czy plecaki. Szafy skrytkowe o nieco większych skrytkach mogą być także alternatywą dla szafek ubraniowych. Nasze szafki skrytkowe są funkcjonalne i zapewniają bezpieczeństwo. Wybierz do swojego miejsca pracy meble, które odpowiadają Twoim potrzebom. Wszystkie produkty w naszym sklepie internetowym mają dokładne opisy. Jeśli masz pytania dotyczące cech produktów z oferty skontaktuj się z nami telefonicznie lub na czacie, aby uzyskać pomoc konsultantów. Zapraszamy na zakupy!