Wiaty i stojaki na rowery

Stojak na rowery

Z każdym rokiem coraz więcej osób sięga po rower, by móc poruszać się po mieście łatwiej niż samochodem. Rower jako środek transportu nie przyczynia się do powstawania spalin i pozwala na uniknięcie stania w korkach. Jako zarządca, właściciel lub nadzorca przestrzeni publicznej albo usługowej, powinieneś więc zadbać o to, by pod siedzibą twojej firmy było odpowiednie miejsce na rowery. Można to załatwić w bardzo prosty sposób - wystarczą bowiem zamontowane specjalne stojaki lub wiaty na rowery, by odwiedzający Cię klienci mogli bezpiecznie pozostawić swój sprzęt. Wybraliśmy dla Ciebie różnorakie rozwiązania, w zależności od Twoich potrzeb: posiadanego budżetu, przestrzeni jaką dysponujesz oraz indywidualnych preferencji. Znajdziesz u nas stojaki narowery oraz kompleksowy sprzęt rowerowy taki jak stelaże, zadaszone wiaty i uchwyty na rowery, dzięki którym Twoja firma będzie prezentowała się profesjonalnie w oczach klientów, a cena nie nadwyręży firmowych oszczędności. Dostawa trwa zazwyczaj kilkanaście dni i odbywa się bezpośrednio do firmy klienta.

Stojący i zewnętrzny stojak na rowery

Najpopularniejszym sposobem wykorzystania zabezpieczającego mocowania na rowery są oczywiście zewnętrzne stojaki rowerowe. Mogą występować w przeróżnych modelach, od klasycznych wolnostojących, przez statyw na jednoślady, aż po rodzaje zadaszone a nawet jako specjalny uchwyt ścienny na rower, który na trwałe jest mocowany do elewacji budynku. Zewnętrzny stojak narowery od sklepu internetowego AJ Produkty to gwarancja wysokiej jakości urządzenia i super ceny. Pozostałe modele wewnętrzne oraz wiaty z zadaszeniem chroniące stojak do roweru przed wilgocią, zamoczeniem, deszczem, śniegiem a nawet palącym słońcem to rozwiązania, które warto rozważyć i wdrożyć w swojej firmie. Posiadamy stojaki do roweru o zróżnicowanej liczbie miejsc postojowych - od jednego do nawet dwunastu sztuk, co sprawia, że mogą być efektywnie wykorzystane w bardzo obleganych miejscach: kinach, teatrach, galeriach handlowych, restauracjach na świeżym powietrzu i oczywiście przed budynkami i instytucjami użyteczności publicznej. Zewnętrzna wiata rowerowa to jeden tych nowoczesnych produktów wyposażenia firm, o których współcześnie nie wolno zapomnieć, jeśli chce się budować pozytywny wizerunek własnego przedsiębiorstwa. W przypadku takich akcesoriów cena odgrywa zwykle drugorzędne znaczenie: ważniejsza jest konstrukcja konkretnego modelu, jego wymiary oraz odporność na potencjalne uszkodzenia i nieustanne działanie zmiennych warunków pogodowych.

Nasza oferta stojaków na rowery

Posiadamy stojaki na rowery montowane do nawierzchni lub bezpośrednio do ściany, wiaty rowerowe podstawowe lub zamykane, a także samodzielną, zadaszoną palarnię - która ochroni Twoich pracowników podczas wyjścia na papierosa przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. W ofercie naszego sklepu przygotowaliśmy stojak na rowery do domu o zmniejszonej liczbie miejsc. Posiadamy także zadaszenie na uchwyt na rowery, z trwałymi ścianami z akrylu lub blachy ocynkowanej. Jeśli chciałbyś zabezpieczyć przed kradzieżą pojedynczy rower albo na przykład drabinę lub zamiatarkę, polecamy kotwę blokującą montowaną do ściany, sufitu lub podłogi. Wszystkie prezentowane w naszym sklepie produkty, w tym sztandarowy stojak na rowery ze stali nierdzewnej, zostały stworzone z najwyższą starannością, ze świetnej jakości materiałów, by były odporne nie tylko na trudne warunki atmosferyczne, ale także potencjalne akty wandalizmu. Uchwyty ścienne na rowery w połączeniu z poprawnie zamontowanymi specjalnymi linkami mocującymi, doskonale zabezpieczają pojazdy jednośladowe przed kradzieżą, a przy tym pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca. Dostawa od AJ Produkty zawsze odbywa się na czas, zaś w razie ewentualnych pytań służymy błyskawiczną pomocą.

Stojak na rowery - zadaszony czy nie?

Montując przed siedzibą firmy, sklepu czy instytucji stojaki rowerowe należy wybrać, czy będą to modele klasyczne, czy pozostałe, zadaszone stojaki na rowery. Cena tych drugich jest większa ze względu na dodatkowe elementy zabezpieczające przed pogodą. AJ Produkty jako wiodący producent sprzętu i wyposażenia dla firm oferuje Państwu stojak na rower o dowolnych wymiarach: do 5840 mm długości, 2400 mm szerokości i mogący pomieścić do 12 stanowisk. Stojaki rowerowe z naszej oferty oraz pozostałe akcesoria uzupełniające to produkty wysokiej jakości i klasy, wykonane najczęściej ze wzmocnionej stali i galwanizowane. Posiadamy stojak rowerowy pod zadaszoną wiatą i zamykany na zamek szyfrujący, stojak rowerowy wolnostojący oraz model ścienny poziomy i pionowy. Podejmując decyzję, który z nich będzie najlepiej pasował do firmy i spełni oczekiwania klientów, należy przede wszystkim sprawdzić ilość dostępnego miejsca. Nawet super stojak rowerowy niewiele zdziała, jeśli rowerzyści będą mieli do niego ograniczony dostęp.

Wiata na rowery czy uchwyt?

Dużą popularnością cieszy się zamykana wiata na rower z zamkiem szyfrującym, która daje gwarancję bezpieczeństwa przechowywanych tam jednośladów. Dostęp mają tylko uprawnione osoby oraz pozostałe znające kod, a stelaż na jednoślady skutecznie chroni przed ewentualną próbą kradzieży. Jednak w miejscach, gdzie taka zadaszona wiata się nie zmieści, a klasyczny stojak pod rower zajmie za dużą powierzchnię, można zastosować nowoczesne uchwyty na rower, które są mocowane do ściany. Pojazdy ustawia się wtedy w rzędach pionowo i na stojąco. Taki uchwyt na rower doskonale sprawdzi się w rogach i kątach budynków, które zazwyczaj i tak nie są wykorzystywane aranżacyjnie. W sklepie internetowym AJ Produkty znajdziesz właśnie takie nowoczesne uchwyty i popularne stojaki na rowery. Wymiary różnią się w zależności od liczby dostępnych miejsc na jednoślady. Różna jest też cena, ale posiadamy zarówno modele budżetowe, jak i pozostałe nieco droższe, o wzmocnionej konstrukcji i dodatkowym zadaszeniu. Wybierając stojak rowerowy, który sprawdzi się w naszej firmie, warto szukać produktów dopasowych nie tylko cenowo, ale też wizualnie. Rowerowe akcesoria są dzisiaj na tyle różnorodne, że nie powinno być problemy z wyborem idealnych produktów pasujących do ogólnego designu firmy. Dodatkowo niektóry stojak dla rowerów można rozbudować o kolejne części, powiększając tym samym liczbę miejsc postojowych, pozostałe są dostępne tylko jako całość.

Nie przegap tych kategorii

Ławki parkoweKrzesła i ławki