Plandeka ochronna do różnego zastosowania

AJ Produkty, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oferuje wyroby potrzebne do osłaniania nie tylko budynków, samochodów i innych materiałów budowlanych, ale również takie, które wykorzystać można w ogrodzie. W tej kategorii zebrane zostały artykuły, za pomocą których nie wychodząc z domu, zakupić możesz wyroby potrzebne w celu odpowiedniego wykonania swoich prac budowlanych, jak również do zabezpieczenia ich efektów bądź niezbędnych do ich wykonania narzędzi i urządzeń, których cena wskazuje na jakość wykonania w nowoczesnej technologii. Nasze plandeki osłonią Twoje towary przed deszczem, pyłem, zanieczyszczeniami, a także przed ciekawskimi spojrzeniami. Są wręcz niezastąpione na różnych placach budowy, podczas remontów domów i mieszkań, w fabrykach, ogrodach i zakładach przemysłowych. Mocna plandeka jest elementem niezbędnym z wielu firmach i przedsiębiorstwach, chociaż na pierwszy rzut oka może wydawać się po prostu zwykłym kawałkiem materiału. W ofercie AJ Produkty posiadamy plandeki, które nie tylko idealnie sprawdzą się jako nakrycie na samochód, ale również będą nadawały się do rozmaitych zastosowań biznesowych i przemysłowych. Posiadamy szeroką gamę produktów w różnorodnych rozmiarach zaczynając od: 5x3, 6x4, 8x5, 10x6 czy też 10x8. Ty zadecydujesz, który format i jego cena jest dla Ciebie i Twoich potrzeb najbardziej odpowiedni.

Plandeki budowlane

Podstawowym wyposażeniem każdej firmy budowlanej oraz remontowej, pracującej w warunkach zewnętrznych, jest plandeka budowlana, która ochroni sprzęt, narzędzia oraz surowce wykorzystywane na budowie. Taką funkcję spełni nasza plandeka na dach, której trwałe mocowanie zabezpieczy odpowiednio to miejsce i uniemożliwi przedziurawienie warstwy, czy też zerwanie jej przez silny wiatr. Dostępne w naszej ofercie plandeki są ekstra wytrzymałe, z powodzeniem utrzymują duże ciężary, w tym również ciężar zbierającej się wody albo piasku. Podobne produkty znajdziesz w innym sklepie, ale oferowana przez AJ Produkty plandeka cena świadczy o jakości wykonania i trwałości użytkowania. Mimo użytkowania w różnych warunkach atmosferycznych jest łatwa w utrzymaniu pod względem czystości, posiada też wzmacniane narożniki ze specjalnymi uchwytami do mocowania. Nasze produkty sprawdzają się w warunkach podwyższonej temperatury oraz mrozów, a dzięki swojej trzywarstwowej, wodoodpornej strukturze, plandeka nie ulega łatwemu rozdarciu czy uszkodzeniu nawet podczas użytkowania na ostrych i wystających elementach. Ich ogromną zaletą jest waga: mimo mocnej trójwarstwowej i wzmacnianej budowy oraz ogromnych wymiarów po rozłożeniu, same plandeki ważą około 580 gramów, dlatego nie stanowią żadnego problemu ani podczas przenoszenia z miejsca na miejsce, ani podczas samodzielnego nakrywania chronionego ładunku.

Plandeki ochronne na samochód

Oferowane przez AJ produkty plandeki przemysłowe i gospodarcze sprawdzają się także jako skuteczna ochrona dla samochodów i maszyn budowlanych oraz rolniczych. Z powodzeniem mogą służyć jako plandeka ochronna na samochód, chroniąca go przed wilgocią, pyłami, zanieczyszczeniami drogowymi albo zwyczajnymi liśćmi. Plandeka na auto, ze względu na swoje różnorodne rozmiary: 3x5, 4x6, 5x8, 6x10 lub 8x10 – może być używana również do nakrywania wielkich maszyn rolniczych, ciągników, naczep, narzędzi ogrodniczych i sadowniczych, kosiarek, maszyn budowlanych, koparek, ładowarek, dźwigów itp. Na placu budowy ten rodzaj tkaniny świetnie sprawdzi się również jako plandeka do przyczepki, w której przechowywać będziesz niezbędne do pracy narzędzia lub jako plandeka na wywrotkę, która zabezpieczać będzie niewykorzystany w danym dniu roboczym materiał budowlany. Ta trwała plandeka wywrotka wykonana jest z materiału PVC składającego się z trzech warstw. Posiada wzmocnienia na brzegach, spawane szwy i mosiężne oczka, które sprawiają, że przymocowanie jej do pojazdu jest niezwykle łatwe i trwale chroni przechowywany w nim ładunek bądź osłania jego wnętrze przed deszczem i innymi zanieczyszczeniami. Plandeka na przyczepę służyć może także jako pokrywa do ochrony sprzętu budowlanego, np. betoniarek lub narzędzi elektrycznych, których zabezpieczenie jest szczególnie ważne, gdyż uszkodzone przez warunki atmosferyczne mechanizmy elektryczne, spowodować mogą niebezpieczne zdarzenia i wypadki na budowie. Plandeka na przyczepkę przydaje się właśnie w tym momencie, kiedy nie dysponujesz krytą wiatą, pod którą możesz schować i zabezpieczyć sprzęt po skończonej w danym dniu pracy. Oferowane plandeki samochodowe naszej firmy są idealne do ochrony auta przed szeregiem czynników zewnętrznych. Zabezpieczają zaparkowany samochód przed śniegiem, szronem, pyłem, ptasimi odchodami oraz sokami i liśćmi drzew , jak również szkodliwymi dla lakieru czynnikami, które mogą prowadzić do jego blaknięcia. Plandeka na samochód chroniąca przed gradem jest idealnym rozwiązaniem w okresie zimowym i dodatkowym atutem tego produktu, gdyż zabezpiecza samochód przed zniszczeniami karoserii spowodowanymi przez lodowe kulki. Zastosowanie nakrycia na samochód osłoni go również przed drobnymi zarysowaniami oraz spojrzeniami potencjalnych złodziei. Plandeki na samochód to świetne i tanie rozwiązanie dla osób, które nie mają możliwości garażowania auta lub wybierają się na wakacyjny wyjazd. Połączenie wysokiej jakości i trwałości użytkowania oraz atrakcyjna cena sprawia, że plandeka samochodowa marki AJ Produkty to zakup bardzo dobry, który stanie się wieloletnią inwestycją.

Plandeka ogrodowa

Praktyczne plandeki ogrodowe to wyroby, które bardzo dobrze sprawdzą się zarówno do okrywania, jak i zabezpieczania różnego rodzaju drewna, roślin lub sprzętów, a także ochrony siana przed wilgocią. Doskonała cena łączy się w tym przypadku z bardzo dobrą jakością, która jest gwarantem długiej żywotności produktu. Jakość użytego materiału sprawia, że produkt ten efektywnie chroni przed takimi warunkami atmosferycznymi jak nadmierny wiatr, opady lub skrajne temperatury. Produkt ten został bardzo funkcjonalnie zaprojektowany i wyposażony w specjalne mosiężne oczka w celu ułatwienia mocowania. Plandeka ta nada się idealnie do zacieniania basenów ogrodowych czy też wiat, osłaniania materiałów ogrodniczych, roślin bądź mebli. Twój ogród lub ogród Twojej firmy posiada wiele miejsc i sprzętów, które zabezpieczyć możesz solidnie wykonaną plandeką, jaką oferuje sklep AJ Produkty. Ten uniwersalny wyrób, który cechuje się solidnym wykonaniem, da Ci wiele możliwości jego wykorzystania, a lekka waga i nie wielkie rozmiary po złożeniu sprawią, że przechowywanie jej nie zajmie niewiele miejsca. AJ Produkty oferuje plandeki wykonane z elastycznego tworzywa PVC, posiadające wzmacniane krawędzie i przystosowane do prania, dzięki czemu bardzo łatwo można z nich usunąć niechciane zabrudzenia. Nasza plandeka pcv składa się z trzech warstw i posiada wzmacniane szwy, co sprawia, że zachowuje stu procentową wodoszczelność nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Nada się zarówno do ochrony przed deszczem, opadami śniegu i gradu oraz jako ochrona przeciwpyłowa, niezbędna w przypadku większości prac budowlanych, gospodarczych czy też remontowych. Szerokie zastosowanie plandek marki AJ Produkty pozwala na ich użytkowanie również w warunkach biurowych, na przykład do ochrony firmowych mebli podczas prac remontowych. Połączenie wysokiej jakości i trwałości użytkowania oraz atrakcyjna cena sprawia, że zakup produktu z naszej oferty to wybór niosący ze sobą wiele korzyści, przemyślany, który stanie się wieloletnią inwestycją.