Kup ławeczki ogrodowe do środowisk zewnętrznych

AJ Produkty od wielu lat dostarcza meble wysokiej jakości, które są odpowiednie nie tylko do biur, warsztatów czy magazynów. Nasze zewnętrzne meble ogrodowe idealnie nadają się do zorganizowania wolnych przestrzeni zewnętrznych, takich jak ogrody, parki, balkony, tarasy znajdujące się na ostatnim piętrze biurowców. Mogą być również wykorzystane wokół budynków użyteczności publicznej takich jak szkoły, uczelnie, urzędy czy przez inne środowiska. Oferowane przez nas ławki i stoły ogrodowe to szeroka gama ław ogrodowych, parkowych i piknikowych które zapewniają stylowe i wytrzymałe rozwiązanie do siedzenia na zewnętrznych przestrzeniach. Dzięki ławom można atrakcyjnie urządzić przestrzeń na świeżym powietrzu i wykorzystać ją do różnych zajęć, takich jak dyskusje grupowe, spotkania, a nawet jadać tam obiady w ciepłe dni. W naszej ofercie znajdziesz również lawki ogrodowe, a także stół ogrodowy z ławkami. Przeczytaj poniższy opis, aby dowiedzieć się więcej o ławkach ogrodowych, ławkach parkowych, ławach piknikowych czy zestawach piknikowych oraz żeby zaopatrzyć się w produkty najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb.

Ławki ogrodowe

Najbardziej popularnym produktem przeznaczonym do wykorzystywania zarówno jako ławka w przydomowym ogrodzie, czy w przestrzeni publicznej, ogólnodostępnej są ławki ogrodowe. W naszej ofercie znajduje się kilkanaście modeli ławek ogrodowych, które mają różne przeznaczenie i wyprodukowane są w różnym stylu. Oferujemy również stoły i ławy ogrodowe. Stół i ławka ogrodowa to najczęściej stosowany i zachęcający do wypoczynku na świeżym powietrzu mebel ogrodowy. W naszym asortymencie można odnaleźć różne rodzaje ławek: metalowe ławki ogrodowe, ławki ogrodowe drewniane, ławki balkonowe, a także dostępna jest ławka tarasowa czy ławka ogrodowa bez oparcia. Wszystkie te ławki zewnętrzne łączy wspólną cecha, mianowicie na każdej z nich w tym samym momencie może siedzieć kilka osób naraz. Dodatkowo posiadamy zestawy gdzie stół ogrodowy drewniany z ławkami stanowi jedność. Wybierając ławki metalowe do ogrodu można być pewnym, że takie ławki ogrodowe metalowe są odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne. Ławka metalowa ogrodowa nie musi być chowana na okres jesienno-zimowy i wyciągana na okres wiosenno-letni. Śmiało można stwierdzić, że każda ławka z grupy ławka ogrodowa metalowa jest bardzo prosta w utrzymaniu czystości, wystarczy kilka kropel deszczu a brud i osadzający ją kurz zostaną zmyte. Materiał jakim jest metal wykorzystany do produkcji Dostępne w naszym asortymencie ławy drewniane ogrodowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Ławki drewniane do ogrodu odpowiednio zabezpieczone impregnatami, są odporne na wszelkie działanie warunków atmosferycznych. Poprawnie zaimpregnowane materiał jakim jest drewno wykorzystane do produkcji każdej ławki z drewna gwarantuje ochronę jaką drewniane ławki ogrodowe mają przed wilgocią, pleśnią, a także przed grzybami. Ławka ogrodowa nowoczesna czy to metalowa ławka czy ławka drewniana ogrodowa, każda ławka zewnętrzna idealnie nadaje się nie tylko do postawienia na prywatnych posesjach, ogródkach czy działkach, ale również takie nowoczesne ławki ogrodowe doskonale mogą być wykorzystane w przestrzeni publicznej. W naszej ofercie dostępna jest również ławka na balkon, która również może być używana jako ławka do ogrodu. Zdarza się, że ławka balkonowa czy ławka na taras jest krótsza i często jest to biała ławka ogrodowa, bądź mniejsza ławka drewniana z oparciem. Standardowa ławka ogrodowa wymiary długości to 1500 cm. Niestety nie każdy dysponuje tak dużym balkonem, dlatego ławeczka na balkon posiada krótszą długość, może to być także ławka ogrodowa składana, która w okresie gdy nie jest użytkowana może zostać złożona i położona w niewidocznym miejscu. Ławka ogrodowa biała to najczęstszy dostępny kolor ławek używanych na balkonie, dlatego, żeby stanowiły spójność z jasnym kolorem elewacji budynku mieszkalnego.

Ławki parkowe

W naszym asortymencie znajdują się również ławki miejskie, zwykle są one drewniane, stalowe bądź żeliwne. Ławka parkowa, jak sama jej nazwa wskazuje, idealnie nadaje się do zastosowania w przestrzeniach zewnętrznych, jakimi są aleje parkowe czy bulwary, czyli miejsca gdzie są one używane przez cały czas. W takich miejscach użytku publicznego najczęściej występuje ławka parkowa bez oparcia. Bywają również ogólnodostępne tereny dla każdego, gdzie ławeczki parkowe są z oparciem, czyli swoim wyglądem przypominają ławeczki ogrodowe. Jeśli szukasz klasycznego i trwałego mebla ogrodowego, zapewne znajdziesz go w naszej ofercie. Jeśli natomiast szukasz ławek, które mają mieć na celu zachęcenie pracowników do wspólnej interakcji na świeżym powietrzu, zapewne nasza ławka drewniana bez oparcia wykonana w skandynawskim stylu będzie najlepszym wyborem. Ta ława ogrodowa idealnie sprawdzi się w parkach, w szkołach, na uniwersytetach i wszędzie tam, gdzie potrzeba miejsca do siedzenia. Taka ławka może być dwu lub trzy osobowa. Aby nadać swojemu patio elegancki wygląd, wybierz nowoczesną ławkę parkową do zakotwienia w podłożu, co w dużym stopniu zabezpiecza czy to ławki parkowe czy ławki do ogrodu przed wandalizmem. W naszej ofercie znajdziesz również modele mebli wykonanych z tworzywa imitującego drewna, któremu niestraszny jest ani deszcz ani żadna zawierucha. Zapoznaj się z ofertą ławek od AJ Produkty i wybierz model dostosowany do swojej przestrzeni zewnętrznej.

Ławy piknikowe

Jeden z naszych najnowszych stołów piknikowych to klasyczny, solidny model wykonany z szarej, wolno rosnącej sosny nordyckiej. Ta ławka piknikowa została wyprodukowana z drewna posiadającego certyfikat FSC, który informuje i zapewnia, że sosna używana do produkcji naszych stołów pochodzi z plantacji hołdujących ideę zrównoważonego rozwoju. Nasze ławki piknikowe to idealna opcja, jeśli szukasz rozwiązania typu "wszystko w jednym". Umożliwia nie tylko wygodne spożywanie przez pracowników posiłków, ale także umożliwia chwilę relaksu czy to w ogrodzie czy na coraz częściej dostępnych tarasach na dachach biurowców. Do naszej ławy można również dostawiać krzesła kawiarniane i w ten sposób uzyska się więcej miejsca do siedzenia. Produkt można użytkować w różnych środowiskach, takich jak miejsca pracy, kawiarnie na świeżym powietrzu, restauracje, szkoły itp. Ławy piknikowe idealnie nadają się nie tylko jako doskonały zestaw do grillowania czy ucztowania pod gołym niebem, ale również jako ławki do ogniska, które idealnie przydadzą się podczas firmowych wypadów integracyjnych. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacjami naszych ław piknikowych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronach internetowych poszczególnych produktów.

Zestawy piknikowe

Oferujemy szeroki wybór solidnie trwałych i efektownych zestawów piknikowych. W zależności od wybranego modelu, w ich skład wchodzi ławka i stół ogrodowy zintegrowany bądź stoły i ławy ogrodowe wolnostojące, które są odpowiednie do różnych środowisk zewnętrznych. Dostępne drewniane ławki mogą być z oparciem lub bez niego. Podobnie jak nasze stoły piknikowe, ławka ogrodowa ze stolikiem jest również wykonana z drewna sosnowego, które wyróżniono certyfikatem FSC. Można wybrać zestaw z oparciami lub bez w zależności od indywidualnych potrzeb, z drewnianym siedziskiem z metalowymi elementami konstrukcji, jak nogi czy łączniki. W ofercie posiadamy rozmaite zestawy mebli zewnętrznych, które poprzez oryginalne wzory, nowoczesny wygląd przyciągają uwagę, jednocześnie zachęcając do ich wypróbowania. Meble piknikowe, takie jak stół z ławkami do ogrodu, stoły i krzesła do kawiarni, restauracji, ogródków piwnych, czy w namiotach to nieodzowny ważny element nie tylko rodzinnych ale również i firmowych spotkań. Skontaktuj się z nami, a pomożemy dobrać model dostosowany do specyfiki i wymagań Twojego biznesu, twoich oczekiwań.