Drabiny, schodki i platformy robocze dla wszystkich miejsc pracy

Jeśli weźmie się pod uwagę niezbędny sprzęt do magazynu, a nawet sklepu detalicznego, półki w sklepach, pudełka do przechowywania, etykiety i oznakowanie to rzeczy, które często są traktowane priorytetowo. Wszystkie te elementy są ważne dla wydajnego funkcjonowania magazynu. Jednak jednym z często pomijanych przedmiotów są drabiny i stopnie. W każdym magazynie lub warsztacie elementem standardowe wyposażenia jest drabina metalowa. Może nie tylko pomóc w dostępie do trudno dostępnych miejsc, ale także zmniejszają ryzyko jakiegokolwiek wypadku. W miejscach pracy o dużych powierzchniach magazynowych i magazynach na wysokości ważne jest, aby mieć odpowiednie drabiny rozstawne lub platformy robocze, aby dotrzeć do wszystkich towarów i produktów. W AJ Produkty oferujemy szeroką gamę drabin i stopni ułatwiających pracę na wysokości. Możesz wybierać spośród różnych typów, takich jak niskie drabiny (2 stopnie lub 3 stopnie, lub drabina aluminiowa 4 stopniowa), składana drabina, mobilne stopnie, mobilne platformy robocze, drabiny podesty czy też drabiny aluminiowe domowe. Nasze stabilne drabiny i platformy robocze nadają się do pracy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Szeroka gama produktów takich jak wysokie drabiny do pracy przy większych wysokościach czy składany schodek lub drabinka 2 stopniowa pozwoli znaleźć rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz różne warianty takie jak drabina rozkładana, drabina wielofunkcyjna, ina budowlana, drabina podestowa czy też popularna drabina 3 elementowa lub drabiny 5 stopniowe. Dobrze dobrane znajdą zastosowanie nie tylko w magazynie, hali produkcyjnej, warsztacie czy biurze ale także jako drabina domowa. Przeczytaj poniższe informacje, aby dowiedzieć się więcej o każdej z tych opcji i kupić te, które najbardziej odpowiadają Twoim wymaganiom.

Aluminiowe schodki, małe drabinki

Tam, gdzie zwykłe taborety zawodzą, a wysokie półki sięgają samego sufitu, niezbędnym narzędziem pracy okazują się różnego rodzaju schodki. To właśnie one umożliwiają efektywne zarządzania przestrzenią i towarami w magazynach albo halach magazynowych. I to właśnie one okazują się niezwykle przydatne w bibliotekach, księgarniach, antykwariatach i archiwach, chociaż bez problemu można dla ich znaleźć również inne zastosowanie na przykład w firmach budowlanych oraz remontowych. Sklep AJ Produkty przedstawia Państwu szeroką ofertę schodów i drabin oraz przeznaczonych dla nich akcesoriów, które znacznie poprawią jakość i komfort pracy. Drabinka składana to małe, lekkie, rozwiązanie zajmujące niewiele miejsca i dające możliwość łatwego transportu w rękach, dzięki czemu cechuje się ogromną funkcjonalnością i użytecznością. Schodki aluminiowe składane z naszej oferty są dostępne w różnych wariantach najpopularniejsze to drabinka dwustopniowa, trzystopniowa ew. czterostopniowa. Drabinki dwustopniowe znajdą swoje zastosowanie np. w biurze, drabina dwustopniowa ułatwi dostęp np. do wysoko położonych dokumentów czy innych elementów znajdujących się w wiszących szafach. Tego typu rozwiązanie to najczęściej drabina składana, dzięki czemu zajmuje mało miejsca w trakcie przechowywania. Schody aluminiowe składane to idealna propozycja dla fachowców i robotników związanych z branżami remontów, wykończeń oraz aranżacji wnętrz, budowlańców, księgarzy czy archiwistów. Mogą być również wykorzystywane jako schodki składane do szafy. Są stabilne, wytrzymałe, funkcjonalne i wyposażone w bezpieczne antypoślizgowe stopnie (platformy), ważą nieco ponad 3 kilogramy, a po złożeniu osiągają szerokość zaledwie kilkunastu centymetrów, dzięki czemu można je łatwo przechowywać, bo nie wymagają dużo miejsca. Drabinki trzystopniowe doskonale sprawdzą się również do użytkowania w domu np. jako składane schodki do kuchni czy drabinki pokojowe np. do szaf. Drabinka do kuchni czy szafy ułatwi dostęp do wysoko umieszczonych przedmiotów i zwiększy bezpieczeństwo ich ściągania. W większym archiwum lub miejscu, w którym przechowywanych jest wiele segregatorów na wysokości, schody robocze są idealnym narzędziem. Nasza fantastycznie stabilna drabina platformowa może być używana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dzięki inteligentnej konstrukcji powierzchnie drabin mają przepuszczalność zarówno brudu, jak i śniegu. Schody można łatwo złożyć podczas przenos zienia lub przechowywania. Platforma posiada zabezpieczenie antypoślizgowe i jest certyfikowana zgodnie z EN 131. Schody robocze są dostępne zarówno w wersji pojedynczej, jak i podwójnej. W naszej ofercie znajduje się również taboret drabinka "stopa słonia". Tego typu stołek drabinka ma wiele uniwersalnych zastosowań zarówno w miejscu pracy jak i jako wolnostojąca drabinka domowa czy garażu, może także zastąpić z powodzenia schodki dwustopniowe a także ułatwić samodzielne prace malarskie.

Niezawodna drabina

W sytuacjach, gdy składane schodki okazują się niewystarczające, z pomocą przychodzi najczęściej najzwyklejsza drabina schodowa. Jednak drabiny profesjonalne od AJ Produkty to wytrzymałe przygotowane narzędzia pracy, które są odporne na uszkodzenia, otarcia, działanie wielu substancji chemicznych oraz na zabrudzenia. W naszej ofercie znajdują się specjalistyczne drabiny platformowe, drabiny wielofunkcyjne oraz posiadające dodatkowe zabezpieczenia umożliwiające samodzielną pracę. Posiadamy również drabiny składane, pojedyncze (bez drugiego ramienia podpierającego), teleskopowe, wysuwane i dwustopniowe drabiny zastępujące skutecznie schodki składane. W ofercie znajdziecie Państwo również podstawowe elementy rusztowania. Wszystkie modele są zróżnicowane pod względem wysokości i ilości stopni; drabiny platformowe posiadają dodatkowo możliwość regulacji swojej wysokości. Drabina wysuwana magazynowa pozwoli na łatwy dostęp do towarów umieszczonych na górze regału paletowego lub półki magazynowej. Nasze mocne drabiny do magazynów i naprawdę duże schowki są dostępne w kilku różnych wariantach. Rowkowane drążki zapewniają doskonałą ochronę przed poślizgiem podczas użytkowania. Wybierz drabinę roboczą z hakami montowanymi od góry, jeśli chcesz zawiesić drabinę na belkach lub szynach. Praktyczna drabina wielopoziomowa może być wbudowana w wiele środowisk pracy, zarówno jako drabina samodzielna, jak i przylegająca. Kup parę podpór, aby zapewnić drabinie jeszcze lepsze podparcie i stabilność. Większości drabin z naszej oferty jest wykonana z aluminium, lekka konstrukcja ułatwia transport. Drabiny alu to popularne rozwiązanie. Wysokość jest zależna od modelu. Drabiny aluminiowe z naszej oferty sprawdzą się do różnych zastosowań. Drabina 5m może posłużyć jako kominiarska lub budowlana - jest dostępna jako drabina rozsuwana aż do 9m. Tak wysoka drabina przystawna ma szereg zastosowań w różnych branżach. Drabina 4m sprawdzi się jako malarska. Drabina aluminiowa 4m to również praktyczne rozwiązanie do magazynu. Natomiast drabina składana aluminiowa w wersji 2m czy 3m czy też stosowane jako opcja biurowa czy pokojowa.

Platformy i rusztowania

Drabina z podestem roboczym pozwoli stać stabilnie podczas wykonywania pracy na wyższych wysokościach, gdy musisz zainwestować zapasy lub przenieść mniejsze towary między półki. Dostępne w naszej ofercie platformy robocze i rusztowania możesz bez większych potrzeb rozbudowywać i dopasowywać do swoich osobistych potrzeb. Proponujemy Ci produkty wytrzymałe oraz bezpieczne dla wszystkich pracowników. Nie można również pomijać kwestii bardzo łatwego montażu, dzięki czemu nie będziesz musiał tracić na przygotowania zbyt wiele czasu, ale od razu przystąpisz do pracy. Platforma aluminiowa pozwoli na pracę na różnych wysokościach - wersja mała to 1m a duża prawie 6m. Drabina Rusztowanie wyposażone jest w koła z hamulcami które ułatwiają jego transport bez konieczności rozmontowania. Jeśli szukasz kompleksowego rozwiązania, możesz sprawdzić naszą wielofunkcyjną wieżę rusztowań. Podobnie jak nasza mobilna platforma robocza, to urządzenie jest dostarczane z platformą o regulowanej wysokości. Możesz także użyć tej platformy dostępu jako drabiny rozszerzającej i kombinacji: łatwo przechodź między trzema aplikacjami. Ta wieża wykonana z aluminium u nadaje się do drobnych napraw i konserwacji na umiarkowanych wysokościach zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Akcesoria dodatkowe

Oprócz tego sklep AJ Produkty oferuje akcesoria do niezbędnego wyposażenia każdego budowlańca albo księgarza. Posiadamy przede wszystkim boczne poręcze do drabin, poprawiające stabilność podczas wchodzenia oraz specjalne pojemniki na narzędzia, które można zawiesić na drabinie podczas wykonywania prac na wysokościach. Oferujemy Państwu również akcesoria do montażu drabiny np. przy ścianie: drążki do zaczepu, uchwyty ścienne oraz łączniki stykowe. Dla osób ceniących sobie maksymalne bezpieczeństwo mamy również podstawy do drabin, czyli stabilizatory, które zapobiegają przypadkowemu przesuwaniu się drabiny ze swojego miejsca. Poznaj pełną ofertę dostępnych produktów niezależnie czy szukasz rozwiązania do magazynu, zakładu produkcyjnego, biura czy też drabiny do domu. Dobierz wysokość do potrzeb. Sprawdź specyfikację każdego z dostępnych produktów na stronie aby poznać więcej szczegółów - znajdziesz tam dane takie jak obciążenie, wymiary czy wagę.