Szafa skrytkowa

Szafy skrytkowe używane są zwykle do przechowywania drobnych, często wartościowych, rzeczy, takich jak telefony, laptopy, torby czy plecaki. Szafy skrytkowe o nieco większych skrytkach mogą być także alternatywą dla szafek ubraniowych. Szafki skrytkowe to meble wykorzystywane w zakładach pracy, ale równie dobrze nadają się do miejsc publicznych, takich jak dworce, lotniska, galerie handlowe czy markety budowlane. We wszystkich tych miejscach często istnieje potrzeba udostępnienia pasażerom czy klientom miejsca do bezpiecznego przechowywania rzeczy osobistych. Klienci na czas zakupów mogą w szafkach depozytowych zostawić niepotrzebne rzeczy, na przykład wcześniej kupione produkty. Szafa skrytkowa przyda się w także w każdej szatni na siłowni albo na basenie. Szafy skrytkowe sprawdzą się idealnie w przypadku biur typu open space oraz pomieszczeń socjalnych. Mogą pełnić także rolę bezpiecznego archiwum na dokumenty, ponieważ szafy skrytkowe to gwarancja bezpieczeństwa przechowywanych w nich przedmiotów. Szafka skrytkowa zamykana na klucz to jedno z najskuteczniejszych rozwiązań, chroniących dokumenty przed dostępem osób nieupoważnionych. Jest to szczególnie istotnie w kontekście przestrzegania zapisów ustawy o ochronie danych osobowych - RODO, która zobowiązuje do ochrony danych wrażliwych, takich jak na przykład dane osobowe.

Istnieje duża różnorodność szafek skrytkowych. Dostępne są szafki metalowe skrytkowe i szafki skrytkowe z laminatu. W AJ Produkty proponujemy szafki o większych i mniejszych skrytkach, o różnych sposobach zamykania schowków. Do niektórych zastosowań odpowiednie będą regały z otwartymi półkami, idealne na przykład do sortowania korespondencji albo dokumentów. Można przyporządkować poszczególne schowki do konkretnych pracowników.

Skrytki depozytowe dla personelu do bezpiecznego przechowywania rzeczy w miejscu pracy są niezbędnym wyposażeniem wielu firm oraz placówek edukacyjnych. Szafki mogą stanowić wyposażenie pomieszczeń socjalnych. Zapewnienie bezpiecznego miejsca do przechowywania rzeczy dla nauczycieli i personelu pomocniczego w szkołach jest niezbędne. Szafki dla personelu oferują podwójne korzyści: zapewniają zamykane schowki dla nauczycieli, aby mogli przechowywać swoje rzeczy osobiste, jeśli nie są w stanie utrzymać ich w zasięgu wzroku, oraz ułatwiają sortowanie korespondencji do poszczególnych przegródek. Szafki skrytkowe to proste i efektywne rozwiązanie problemu prywatności i bezpieczeństwa w biurze, szczególnie w formule pracy open space lub co-workingu. W związku z tym warto wziąć pod uwagę zakup szafek skrytkowych przy projektowaniu miejsca pracy.

Firma AJ Produkty oferuje różne modele mebli do przechowywania, takie jak metalowe szafki skrytkowe. Nasza firma ma w ofercie także szafki skrytkowe laminowane oraz regały do sortowania poczty. Nasze szafki skrytkowe są funkcjonalne i zapewniają bezpieczeństwo. Wybierz do swojego miejsca pracy meble, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Szafa skrytkowa do sortowania poczty

Każdego dnia w większych firmach trzeba obsłużyć ogromną ilość korespondencji. Korespondencja zewnętrzna i notatki wewnętrzne muszą być odpowiednio zorganizowane, aby mogły dotrzeć do właściwej osoby. Szafki pocztowe mające indywidualnie zamykane przegrody z miejscem na listy, zapobiegają manipulacjom i zapewniają większy poziom prywatności, co jest szczególnie ważne od czasu wprowadzenia RODO. Możesz wybrać szafkę pocztową z małymi przegrodami lub ze schowkiem osobistym o wybranej wielkości, w zależności od potrzeb i dostępnej przestrzeni. Poziome przegrody na listy oznaczają, że na mniejszej powierzchni można zmieścić wiele przegródek, co ułatwia umieszczenie szafki w ciasnych przestrzeniach.

Warto zwrócić uwagę na metalową szafkę z przegrodami do sortowania, przeznaczoną do obsługi firmowej poczty przychodzącej. Każda przegroda wyposażona jest w drzwiczki z otworem wrzutowym oraz zamek cylindryczny z dwoma kluczami. Wszystkie skrytki pocztowe można również otworzyć naraz dzięki drzwiom centralnym zamykanym na zamek, pozwalającym na jednoczesny dostęp do wszystkich przegród. Opcja ta pozwala na umieszczanie w skrytkach większych przesyłek przez osobę upoważnioną. Każde drzwiczki wyposażono w uchwyt na etykietę opisową, co pozwala łatwo oznaczyć poszczególne szafki depozytowe. Etykiety sprzedawane są oddzielnie. Poziomy układ skrytek sprawia, że mieści się ich więcej na mniejszej przestrzeni. Oszczędzający miejsce design sprawia, że szafka doskonale zda egzamin nawet w niewielkich pomieszczeniach. Szafki metalowe skrytkowe mają trwałą i stabilną konstrukcję, dzięki temu że szafka jest spawana. Metalowe szafki skrytkowe będą służyły przez lata, ponieważ są odporne na uszkodzenia i łatwe do utrzymania w czystości. Można wybrać mniejszy model szafy do montażu ściennego lub model szafy wolnostojący, z jednym lub dwoma rzędami przegród. Moduł ścienny można z powodzeniem zawiesić nad szafką podłogową, co pomoże zaoszczędzić miejsce. Szafki mogą być osadzone na jednolitej podstawie albo na nóżkach.

Ciekawym modelem jest praktyczna, oszczędzająca miejsce szafa skrytkowa wykonana z trwałego laminatu, łącząca funkcję szafki pocztowej i schowka na rzeczy osobiste, ze względu na rozmiar skrytek. Taka wszechstronna szafka skrytkowa sprawdzi w każdym środowisku, dzięki swojej niezwykłej funkcjonalności. Nie tylko doskonale pomaga rozdzielać pocztę, ale również przechowywać rozmaite przedmioty, takie jak podręczniki, dokumenty albo segregatory. Kompaktowy design powoduje, że ta szafa skrytkowa może być używana nawet w małych biurach. Szafka wyposażona jest w 12 schowków, każdy z oddzielnymi drzwiami. Drzwi posiadają zamki cylindryczne z 2 kluczami i otwory wrzutowe na korespondencję w górnej części. Każda przegroda posiada stałą półkę, która oddziela przestrzeń na listy od miejsca przeznaczonego na pozostałe przedmioty. Przestrzeń poniżej półki na korespondencję pomieści segregatory A4 w pionie. Szafka dostarczana jest w stanie zmontowanym i jest przygotowana pod system klucza głównego. Klucz główny jest dostępny jako wyposażenie dodatkowe.

Jeśli nie jest nam potrzebna zamykana metalowa skrytkowa szafa, to możemy wybrać regał pocztowy. W naszej ofercie dostępne są liczne regały z laminatu, w estetycznych kolorach drewna lub w kolorze białym. Regały w takich kolorach idealnie wpasują się w styl wielu pomieszczeń socjalnych i biurowych, będą się ładnie prezentowały w pokoju nauczycielskim w szkole. W naszym asortymencie wyróżnia się regał pocztowy składający się z wysuwanego blatu, szafki z drzwiami dwuskrzydłowymi i regału z przegrodami na korespondencję. Po wysunięciu funkcjonalny blat zapewnia miejsce na przesyłki i dokumenty, dzięki czemu nie musisz ich trzymać w dłoniach w trakcie pracy. Blat pozwala także na pisanie lub pracę po umieszczeniu na nim na przykład laptopa. Można również dzięki niemu wygodnie adresować przesyłki. W dolnej części tej szafy można ustawić segregatory. W górnej części mebla znajdują się otwarte przegrody na korespondencję i dokumenty. Każda przegroda posiada aluminiową listwę długości przedniej krawędzi półki. Listwy umożliwiają umieszczanie etykiet opisowych, na przykład nazwiska użytkownika lub opisu zawartości przegrody. Taki rodzaj mebla to kompletny system do sortowania poczty. Dzięki naszemu produktowi z łatwością posegregujesz pocztę i dokumenty zależnie od indywidualnych potrzeb. Ten mebel do sortowania jest wykonany z trwałego i łatwego do pielęgnacji i utrzymania w czystości laminatu. Będzie pasował praktycznie do każdego pomieszczenia.

Szafka skrytkowa - bezpieczne przechowywanie osobiste

Szafki skrytkowe oznaczają bezpieczeństwo i funkcjonalność. W związku z tym szafki skrytkowe to rozwiązanie, które sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba fizycznego zabezpieczenia wartościowych przedmiotów i/lub istotnych dokumentów przed dostępem osób trzecich. Meble takie jak szafy skrytkowe są niezbędnym wyposażeniem w przestrzeni publicznej i wielu zakładach pracy. Oznaczają poczucie bezpieczeństwa dla pracowników, którzy nie mogą przez cały czas trzymać swoich rzeczy w zasięgu wzroku. Szafa skrytkowa dla personelu jest bezpiecznym miejscem do przechowywania toreb i innych rzeczy osobistych. Zamykany schowek zmniejszy liczbę ewentualnych kradzieży, dzięki czemu pracownicy będą mieli pewność, że ich rzeczy pozostają nienaruszone. Szafa skrytkowa przyda się w miejscach, gdzie pracownicy nie mogą zabierać ze sobą rzeczy osobistych, na przykład w zakładach przemysłowych przy liniach produkcyjnych albo montażowych, ale także w biurach typu open space czy placówkach edukacyjnych. Nauczyciele w ciągu dnia pracy wielokrotnie zmieniają sale lekcyjne i niewątpliwie przyda im się miejsce, gdzie mogą zostawić torbę czy laptopa, aby nie nosić ich przez cały dzień. Szafy skrytkowe w kolorze drewna mogą stanowić stylowy element urządzenia pomieszczenia. Wybór drewnianej szafki to dobry sposób na odróżnienie szafki nauczycielskiej od szafki dla uczniów. Szafki studenckie albo szkolne muszą być wykonane z wytrzymałej stali, aby wytrzymać codzienne użytkowanie przez dzieci i młodzież, ale szafki drewniane to eleganckie rozwiązanie, które dobrze komponuje się z meblami w pokojach socjalnych i biurach. Wybierz z naszej oferty szafki mające cechy użytkowe dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

W AJ Produkty dysponujemy szeroką gamą zamykanych na klucz rozwiązań do przechowywania na każdą potrzebę. Nasze szafy skrytkowe i regały do sortowania poczty są funkcjonalne i estetycznie wykonane. Modułowa budowa zapewnia dużą pojemność szafek. To oznacza duże możliwości aranżacyjne bez znaczącego ograniczania powierzchni pomieszczenia. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szafek do przechowywania w biurze, szuflad w klasie, czy szafek działowych, możemy pomóc. Posiadamy również meble biurowe oraz biurka i krzesła szkolne, dzięki czemu możemy umeblować każdą część Twojej szkoły lub firmy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące specyfikacji produktów, możesz porozmawiać z nami online lub zadzwonić do naszego zespołu obsługi klienta.